Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(jblmami @ 2012 06 06, 18:54)
Nesuprantu kam ristis ptie vienos firmos. As rinkausi skirtingu firmu pagal technines charakteristikas plius dizainas, praktiskuma. Ir niekas net nepastebi, kad jei skirtingu firmu tongue.gif .


Va ir as makaluojuos baisiai. Is vieno to noretus is kito kitko. Blogai, kad nera arti kur paziuret realiai doh.gif
Atsakyti
iškilo klausimas , kiek gaunasi įmontuojamo šaldytuvo spintelės plotis? ir įmontuojamos orkaitės plotis
ko noriu , matosi šitam paveiksliuke
user posted image
busiu dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 06 06, 21:44)
iškilo klausimas , kiek gaunasi įmontuojamo šaldytuvo spintelės plotis? ir įmontuojamos orkaitės plotis
ko noriu , matosi šitam paveiksliuke


60 cm abi spinteles, jei standartas.
Atsakyti
Sakykit, kokio ilgio ir aukščio gali būti viršutinės spintelės, kad patogu būtų atidarinėti į viršų panašiai taip:
user posted image
arba
user posted image
Atsakyti
Merginos, kaip yra iš tiesų: palnuoju virtuvinį gaminti iš baltos blizgios dažytos MDF plokštės. Vieni aiškina kad būtent ši plokštė yra labai minkšta, atseit nagu galima lengvai įbraukt ir matosi rėžis, kaži tai tiesa? Gal kas turit jau?
Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2012 06 07, 11:53)
Merginos, kaip yra iš tiesų: palnuoju virtuvinį gaminti iš baltos blizgios dažytos MDF plokštės. Vieni aiškina kad būtent ši plokštė yra labai minkšta, atseit nagu galima lengvai įbraukt ir matosi rėžis, kaži tai tiesa? Gal kas turit jau?


Pas mus balta blizgi virtuve ir svetaine. Jokio minkstumo nepastebejau, o prieziura tai labai paprasta.
Atsakyti
Calla, kokia kaina 1 kv metro tokios plokstes? Siandien klausiau vienoj imonej, tai sake apie 400Lt/kv m. doh.gif O LMDP jau pigesne, apie 250 Lt/kv m. Bet ten dvi moteriskes buvo, tikiuosi nenusisnekejo, nes kazkaip labai jau su tom kainom painiojosi, kai paklausiau... Ta MDF aisku atrodo graziau nei LMDP bet kai pas mane virtuvinis didelis bus, tai ojj, jau brangoka gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 07, 09:57)
kokio ilgio ir aukščio gali būti viršutinės spintelės, kad patogu būtų atidarinėti į viršų panašiai taip:
http://www.enchapesy..._thumb_l_04.jpg



Pamatavau pas save, aukstis 80cm., ilgis 90 cm. Bet galima ir didesnes daryti.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 08, 07:19)
Pamatavau pas save, aukstis 80cm., ilgis 90 cm. Bet galima ir didesnes daryti.


Reikia nepamirsti, kad kuo didesnes, tuo didesnes apkrovos furniturai...
O tai reiskia, kad arba reikia rinktis rimtesne furnitura, arba mazinti...
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 07, 21:12)
Calla, kokia kaina 1 kv metro tokios plokstes? Siandien klausiau vienoj imonej, tai sake apie 400Lt/kv m.  doh.gif O LMDP jau pigesne, apie 250 Lt/kv m. Bet ten dvi moteriskes buvo, tikiuosi nenusisnekejo, nes kazkaip labai jau su tom kainom painiojosi, kai paklausiau... Ta MDF aisku atrodo graziau nei LMDP bet kai pas mane virtuvinis didelis bus, tai ojj, jau brangoka gaunasi...


Nu aš kažkaip 1 kv.m kainos neklausiau man skaičiavo visą virtuvinį tai nepigu nepigu, nes ta LMDP yra truputi kitokia, aš ją žinau ir aš jos nenoriu, bet kiek supratau irgi kokybiška .
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 07, 20:12)
Calla, kokia kaina 1 kv metro tokios plokstes? Siandien klausiau vienoj imonej, tai sake apie 400Lt/kv m.  doh.gif O LMDP jau pigesne, apie 250 Lt/kv m. Bet ten dvi moteriskes buvo, tikiuosi nenusisnekejo, nes kazkaip labai jau su tom kainom painiojosi, kai paklausiau... Ta MDF aisku atrodo graziau nei LMDP bet kai pas mane virtuvinis didelis bus, tai ojj, jau brangoka gaunasi...

Na ta pigesne jums visvien per brangiai paskaiciavo.Jei nereikia specialiai dazyti (jei spalva is pavyzdziu) tai kazkur 100 lt. su trupuciu kainuoja

QUOTE(allberto @ 2012 06 08, 07:39)
Reikia nepamirsti, kad kuo didesnes, tuo didesnes apkrovos furniturai...
O tai reiskia, kad arba reikia rinktis rimtesne furnitura, arba mazinti...

Tai taip, nesigincysiu, tuomet reikia rinktis rimtesne furnitura drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 08 birželio 2012 - 09:24
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 08, 09:24)
Na ta pigesne jums visvien per brangiai paskaiciavo.Jei nereikia specialiai dazyti (jei spalva is pavyzdziu) tai kazkur 100 lt. su trupuciu kainuoja


Nu as irgi kazkaip keliuose puslapiuose pasiziurejau, tai ar ne ~250 Lt/kv.m uz kazkokias „mandras“ plokstes.
O paprastesnes ~100 ... ax.gif
Atsakyti