Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

As planuoju dėti dažytą stiklą smile.gif Man gražu o ir tarpelių nėra kaip su plytelėm, todel manau paprasčiau nusivalyti yra, o teršiasi manau viskas vienodai, todėl valyti reikės taip ar taip smile.gif

Sirdute, man gražesnis ir užbaigtas atrodo antras variantas virtuvės, bet man kažkodėl prioritetas neįmontuojamam gartraukiui, praktiškesnis atrodo. Pati esu turėjus įmonuojamą Gorenje, tai aš juo buvau nelabai patenkinta, o beje riebalais aplimpa ir jis iš apačios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calla: 05 birželio 2012 - 14:47
Gal kas gaminote baldus is medzio masyvo? Ir galetumete rekomenduoti gera baldininka, aciu 4u.gif
Atsakyti
Nuostabus Jusu virtuves projektas! tik kai desite virtuves stalvirsi - vietoje dazytos sienos/tapetu siulau deti stalvirsio sienele arba tokia medziaga kuri lengvai nusivalo.
Gaminant valgi tai tikrai aktualu wink.gif
Atsakyti
elfikas, ta virtuve tai mmmm, svajone... wub.gif pati apie kažka panašaus svajoju - paprasta, bet modernu, o ir valgomasis stalas puikus. Ir stiklo norėčiau, bet kiek girdėjau baisiai jau brangus... Tai ir nežinau tada ka vietoje jo rinktis - plyteles ar kokią ten plokštę deda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 05 birželio 2012 - 15:30
O gal kam teko susidurti su gerais dazais sienai, kuriais galima butu dazyti tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu ir kuriuos galima butu valyti? g.gif
Maciau tokia virtuve kur plyteles tik ties kaitlente, o prie kriaukles dazyta ir pati uzsimaniau... bet idomu kaip realiai bus?
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 06 05, 15:49)
O gal kam teko susidurti su gerais dazais sienai, kuriais galima butu dazyti tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu ir kuriuos galima butu valyti? g.gif
Maciau tokia virtuve kur plyteles tik ties kaitlente, o prie kriaukles dazyta ir pati uzsimaniau... bet idomu kaip realiai bus?

Pas mus siena dazyta ir nuvaskuota, toks rastas truputi matosi, bet i akis nekrenta. Valosi labai gerai
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 06 05, 16:49)
O gal kam teko susidurti su gerais dazais sienai, kuriais galima butu dazyti tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu ir kuriuos galima butu valyti? g.gif
Maciau tokia virtuve kur plyteles tik ties kaitlente, o prie kriaukles dazyta ir pati uzsimaniau... bet idomu kaip realiai bus?

Realiai tokiu dazu nerasit, kad tiek valyt galetumet. Yra plaunami, sveiciami, bet po kazkiek laiko jie jau nebenusivalo taip, negraziai atrodo. Nebent su tais aliejiniais, kur tarybiniais laikais dazydavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 06 05, 15:45)
Gal kas gaminote baldus is medzio masyvo? Ir galetumete rekomenduoti gera baldininka, aciu 4u.gif

man dabar gamina, jei pagamins gerai po poros savaičių galėsiu rekomenduoti. arba ne hihihi.gif .

QUOTE(Fei @ 2012 06 05, 16:29)
elfikas, ta virtuve tai mmmm, svajone...  wub.gif pati apie kažka panašaus svajoju - paprasta, bet modernu, o ir valgomasis stalas puikus. Ir stiklo norėčiau, bet kiek girdėjau baisiai jau brangus... Tai ir nežinau tada ka vietoje jo rinktis - plyteles ar kokią ten plokštę deda  g.gif

smile.gif galima ir tokią, jei širdis prie aiškesnių formų ir linijų linksta. bet dar rekomenduočiau paskaityti Provanso ir Klasikos virtuves temą tame pačiame sm'e, gal ten kas dar labiau patiks. Jūsų namas senas atrodo, tai įpareigoja biggrin.gif bet aišku geriausia daryti taip, kad pačiam patiktų. O nuotraukoje dešinėje yra tas "spintų blokas" apie kurį kalbėjau, jei langas nebūtų per vidurį, o dešiniau.
man gražiau ir ilgaamžiškiau plytelės, bet paprasčiau (ir valyti ir atitaikyti tarpą taip spintelių) plokštė. priklauso nuo stiliaus. klasikinėje virtuvėje geriau plyteles dėti, o modernioje gal plokštė netgi geriau tiktų. nors pas mane dabar bus labiau klasikinė, o vistiek plokštę pasirinkau, nes norisi išbandyti ir šiaip man gražu, jei gerai parinkta smile.gif

QUOTE(TomaKa @ 2012 06 05, 16:49)
O gal kam teko susidurti su gerais dazais sienai, kuriais galima butu dazyti tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu ir kuriuos galima butu valyti? g.gif
Maciau tokia virtuve kur plyteles tik ties kaitlente, o prie kriaukles dazyta ir pati uzsimaniau... bet idomu kaip realiai bus?

buvau užsimaniusi irgi, bet čia žmonėms kurie nebijo remontų. veliausiai po 5 metų tikrai reikės perdažyti (kadangi bus riebalų dėmelių, tai tvarkingai skųsti sienas, nuimti spinteles ir pan.), o aš nekenčiu remontuotis, tai toliau ir nepasidomėjau. jei pavyks tokius dažus rasti būtų labai įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 06, 08:55)
klasikinėje virtuvėje geriau plyteles dėti, o modernioje gal plokštė netgi geriau tiktų. nors pas mane dabar bus labiau klasikinė, o vistiek plokštę pasirinkau, nes norisi išbandyti ir šiaip man gražu, jei gerai parinkta  smile.gif


Sakykit, o kaip su kaina, kas pigiau, na neimant pačių brangiausių, plytelės ar plokštė? Mes už kokio mėnesio irgi norėsim pradėt virtuvės keitimą, tai po truputuką pradedu dairytis ax.gif Ir gal galėtų nuotraukas sudėjusios merginos, parašyti kiek kainavo pagaminti jų virtuves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 06 06, 09:22)
Sakykit, o kaip su kaina, kas pigiau, na neimant pačių brangiausių, plytelės ar plokštė? Mes už kokio mėnesio irgi norėsim pradėt virtuvės keitimą, tai po truputuką pradedu dairytis  ax.gif Ir gal galėtų nuotraukas sudėjusios merginos, parašyti kiek kainavo pagaminti jų virtuves  mirksiukas.gif

na, manau, jei keisite visą virtuvę plokštės/plytelių kaina tikrai čia nesudarys pagrindinės sumos. galima padaryti plytelės pigiau (jei kas pas jus moka jas pats paklijuoti), bet iš esmės, jei klijuos meistras ir plytelės bus geros ir gražios, tai jos bus brangiau. bet ir vaizdas bus atitinkamai geresnis. plokštė gal trupučiuką pigiau išeina ir nereikia kviestis atskiro meistro, nes ją uždeda baldininkai. o kainos virtuvių kiek domėjausi tokios skirtingos, kad net nėra kaip lyginti.
pas mane buvo taip:
I etapas: tiesiog reikia susigalvoti kokia virtuvė patinka ir eiti per kelis baldininkus paklausti kainų.
II etapas: įvertinti visus pasiūlymus, peržiūrėti savo finansus, jei jų truksta žiūrėti ko atsisakyti/dėrėtis biggrin.gif (bet manau neverta tikėtis, kad numes nuo 17.ooo iki 7.ooo), jei dar turite $ tai kaip dar galima būtų patobulinti projektą (visada yra kur dėti pinigus, pvz. pripirkti visokių kilimėlių, geresnių lankstų, įdėklų į stalčius, papildomų lentynėlių, kitokios/geresnės buitinės technikos)
III etapas: pasirašyti sutartį (labai rekomenduoju) ir laukti. beveik visi nori pradėti daryti (pas jus) virtuvę ne anksčiau kaip po mėnesio / pusantro.
IV etapas: virtuvė pastatyta, pinigų nėra, užtat yra kur laikyti kruopas. belieka įtikinti save, kad pradedate sveiką gyvenimo būdą ir džiaugiatės gyvenimu toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 06 birželio 2012 - 09:13
QUOTE(elfikas @ 2012 06 06, 10:13)


IV etapas: virtuvė pastatyta, pinigų nėra, užtat yra kur laikyti kruopas. belieka įtikinti save, kad pradedate sveiką gyvenimo būdą ir džiaugiatės gyvenimu toliau.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 06, 09:13)

IV etapas:


Sitas ziauriai geras biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti