Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių/palinkėjimų knyga

Gražios jūsų knygutes, ypač tos medinės įdomios....Aš tai nieko įmantriai nepirksiu paieškosių internete , svArbu kad du norima spalva būtų....bet vistiek apie 100 lt gausis nes virš 20 £ kainuoja g.gif
Atsakyti
Aš planuoju vietoj svečių knygos daryti atskiras korteles, kuriose būtų parašytos sakinių pradžios, o svečiai turėtų tuos sakinius užbaigti 4u.gif O vėliau tuos lapelius sudėsiu į kokią dėžutę smile.gif Nes galvoju, kai sveikins mus vistiek kai kurie svečiai gali įteikti atvirukus su linkėjimais, tai, kad nesikartotų ir būtų šiek tiek įdomiau, tegul jie pabaigia mūsų parašytus sakinukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilka_Shpilka @ 2012 09 20, 12:46)
niekaip neapsisprendžiu doh.gif , kas yra geriau - ar palinkėjimų knyga, ar, tarkim, daryti dailius lapelius

Aš planuoju daryti korteles ir jas po to nuskenavus sudeti i vestuviu fotoalbuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 06 14, 08:18)


Sveikutės 4u.gif Ši idėja man labai patinka thumbup.gif
Merginos 4u.gif Tikiuosi priimsit mane į savo būriuką. Mūsų labai geri draugai paprašė būti liūdininkais. Skaitydama foruma pasimečiau šiek tiek. Svečių knyga maniau, kad reikia parūpinti man, bet kiek suprantu Jūs jaunosios rūpinatės ja pačios? g.gif Tai kaip yra ištikrųjų ? g.gif
Atsakyti
Mes vietoje palinkėjimų klybos darysime baltą paveikslą ant drobės su savo nuotrauka. Na pačiame paveiksle mūsų atvaizdas bus kurnos šone... tad svečiai markeriu galės savo palinkėjimus surašyti ant pačio paveikslo g.gif pirštų antspaudai ant pačio paveikslo taip pat būtų gera idėja ax.gif turbūt teks ja pasinaudoti g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2013 01 22, 13:17)
Svečių knyga maniau, kad reikia parūpinti man, bet kiek suprantu Jūs jaunosios rūpinatės ja pačios?  g.gif Tai kaip yra ištikrųjų ? g.gif

Viskas priklauso nuo svočios ir jaunosios susitarimo, tad būtų geriausia šį klausimą aptarti, kad nesidubliuotų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2013 01 22, 16:20)
Viskas priklauso nuo svočios ir jaunosios susitarimo, tad būtų geriausia šį klausimą aptarti, kad nesidubliuotų  4u.gif


Taip, tikriausiai dar daug ka reikės aptarti mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
O mes sualvojom ant taurių prikabinti po lapelį palinkėjimams ir bus skrynelė, kur juos po to įdės smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2013 02 15, 10:44)
O mes sualvojom ant taurių prikabinti po lapelį palinkėjimams ir bus skrynelė, kur juos po to įdės smile.gif  ax.gif

Labai super mintis bigsmile.gif
Bet galvoju kaip garantuoti kad kiekvienas svečias pasirašytų knygoje, lapelyje ar dar kur....kad nebūtų puse svečių padarė taį, o puse ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 19, 14:06)
Labai super mintis bigsmile.gif
Bet galvoju kaip garantuoti kad kiekvienas svečias pasirašytų knygoje, lapelyje ar dar kur....kad nebūtų puse svečių padarė taį, o puse ne g.gif


Jei bent puse pasirasys, tai jau bus ganetinai daug smile.gif esu maciusi vestuviu kur is 50 zmoniu pasirase tik kokie trys schmoll.gif knyga buvo tikrai grazi ir tikriausiai brangi, o dabar tuscia paprasciausiai guli kazkur stalciuje..as tokiu atveju turbut suklijuociau atvirutes i tokia knyga. Ta prasme tuos sveikinimus, kur gaunami yra kartu su dovanom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 02 19, 15:37)
Jei bent puse pasirasys, tai jau bus ganetinai daug smile.gif esu maciusi vestuviu kur is 50 zmoniu pasirase tik kokie trys schmoll.gif knyga buvo tikrai grazi ir tikriausiai brangi, o dabar tuscia paprasciausiai guli kazkur stalciuje..as tokiu atveju turbut suklijuociau atvirutes i tokia knyga. Ta prasme tuos sveikinimus, kur gaunami yra kartu su dovanom g.gif

Aha atvirutes irgi geras išsigelbėjimas bigsmile.gif
Atsakyti
Na manau, kad artimi ir brangūs žmonės tikrai pasirašys g.gif pažįstami tai po vestuviu važinėjo su sveikinimų knyga ir rinko pasveikinimus kas nebuvo parašęs biggrin.gif
Atsakyti