Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

ai pasirinkau aš linijini, pirma aiškiau, antra susimoka daugiau paskolos, trečia paskola vistiek yra paskola, ją gražintreiks. ir norėtūsi mažesnių įmokų būtent po 4 metų, dabar dar vaikai maž. galiu r daugiau mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 11 23, 21:01)
tai sumazejo, nes sumazejo stipriai palukanu dydis?..... ar gal atfiksavot ? g.gif nu idomu but sulaukt kompetetingo pareiskimo...
vat as is savo paskolos tikrai zinau, kad as  linijiniu budu dengiu lygiomis dalimis paskola o paluknos kinta priklausomai nuo dienu skaiciau, tdl imoka kas menesi skiriasi.


Tikrai taip, baigėsi 5m. fixas, tada buvo 5,33 palūkanos, dabar nefiksuojant yra 1,13 lotuliukas.gif . Anuitetu padaro preliminarų mokėjimo grafiką (su sąlyga, kad palūkanos visą paskolos laiką bus pastovios), jei palūkanos perskaičiuojamos kas pusmetį ir ženkliai nesikeičia palūkanos, tai ir įmoka bus daugmaž vienoda, bet jei palūkanos keičiasi stipriai, tai įmoka keičiasi ir sudaromas naujas preliminarus mokėjimo grafikas.
Atsakyti
ačiū atsakėt i mano klausimą. 4u.gif

taip ir galvojau ,kad pastovi suma anuitetu reiškia,kad ji pastovi, jei palūkanos pastovios.
Atsakyti
Sveiki, mes bandom deretis su SEB banku, siai dienai jie siulo mums 3,62 proc. fix ir 3,32 su gyvybes draudimu. Ir nors atlyginimai jau apie 10 metu pervedami i seb, vienas is musu seb banke pasirases sutarti del pensiju kaupimo, jokiu nuolaidu dideliu nesiulo...
Atsakyti
QUOTE(paulina555 @ 2012 12 04, 19:21)
Sveiki, mes bandom deretis su SEB banku, siai dienai jie siulo mums 3,62 proc. fix ir 3,32 su gyvybes draudimu. Ir nors atlyginimai jau apie 10 metu pervedami i seb, vienas is musu seb banke pasirases sutarti del pensiju kaupimo, jokiu nuolaidu dideliu nesiulo...



Tai nueikit i kita banka, pvz dnb ar swed ir gave ju pasiulyma pateikite seb. jeogu bus geresnis, sumazins ir seb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 21, 22:22)
Va mane irgi labai domina kaip kistų įmokos dydis, mokant paskola Anuiteto būdu, jei kartais pakiltų palūkanos. (taip sakant blogiausias variantas ) Nedaeina man. reikia pildyt prašymą paskolai, o aš apsispręst negaliu niekaip, nes neisivaizduoju, kas bus su anuiteto įmokom, pakilus procentam.

Gal paprotinsit  4u.gif  ax.gif

turejau as paskola linijiniu budu ir teko keisti valiuta ir i anuitetini, nes linijiniu pakilusios palukanos yra labiau jauciamos. Pavyzdziui, ta pacia paskola linijiniu budu man paskaiciavo menesio imoka 3800 lt., anuitetu - 2600 lt. O pakeitus valiuta ir pasirinkus anuitetini mokejimo buda imoka pasidare 1600 lt. Cia viskas buvo, kai litais palukanos buvo žvėriškos.
Jei norite pacios pasisakaiciuoti linijinio ir anuitetinio mokejimo budu skirtumus, ir kas bus, jei palukanos pakils, galite pasinaudoti sita skaiciuokle
http://www.paskolu-b...los-skaiciuokle
Atsakyti
QUOTE(paulina555 @ 2012 12 04, 22:21)
Sveiki, mes bandom deretis su SEB banku, siai dienai jie siulo mums 3,62 proc. fix ir 3,32 su gyvybes draudimu. Ir nors atlyginimai jau apie 10 metu pervedami i seb, vienas is musu seb banke pasirases sutarti del pensiju kaupimo, jokiu nuolaidu dideliu nesiulo...



reikia eiti per visus bankus ir dėrėtis tada tikrai pavyks susimažinti.
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2012 12 12, 11:13)
turejau as paskola linijiniu budu ir teko keisti valiuta ir  i anuitetini, nes linijiniu pakilusios palukanos yra labiau jauciamos. Pavyzdziui, ta pacia paskola linijiniu budu man paskaiciavo menesio imoka 3800 lt., anuitetu - 2600 lt. O pakeitus valiuta ir pasirinkus anuitetini mokejimo buda imoka pasidare 1600 lt. Cia viskas buvo, kai litais  palukanos buvo žvėriškos.
Jei norite pacios pasisakaiciuoti linijinio ir anuitetinio mokejimo budu skirtumus, ir kas bus, jei palukanos pakils, galite pasinaudoti sita skaiciuokle
http://www.paskolu-b...los-skaiciuokle


bet jei fiksas, tai nesijaucia smile.gif palukanu kilimas ir linijiniu, nes jos tiesiog nekyla smile.gif
Atsakyti
Matau, kad daug kas ieskojo lenteliu anuitetui ir linijiniui....galesit pazaisti su tais exceliais keisdami %, laikotarpius....

Viskas mano profilio apacioje...parase...

arba konkrecios nuorodos...

Lentele linijiniam grazinimo budui
Lentele anuiteto grazinimo budui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidmux: 30 gruodžio 2012 - 16:56
Sveiki ir sveikos, su Naujais smile.gif
Norejau pasiteirauti, gal kas susidurete:
mes su zmona truime pasieme paskola bustui jau 5-eri metai. Tuo metu palukanas uzfiskavome 10-ciai metu. Dabar ziauriai apmaudu, kai aplink draugai perka butus, kurie kainuoja identiskai kiek musiskis (apie 320 000 lt), ir moka i menesi 1000 lt kazkur, kai mes mokame 1720 lt i menesi. Ir viskas del to, kad tuo metu palukanos buvo berods 5.7, o dabar va brolis neseniai paeme su 2.8 proc. palukanom.
Ar imanoma nutraukti fiskuotas palukanas ir kokia to procedura? Nes jei pavyktu imokas susimazinti net ant 700 lt, tai jokia banko bauda uz fiksuotu palukanu sutarties nutraukima gali atrodyti nebaisi...
Dekui uz nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Finalfour @ 2013 01 03, 16:01)
Sveiki ir sveikos, su Naujais smile.gif
Norejau pasiteirauti, gal kas susidurete:
mes su zmona truime pasieme paskola bustui jau 5-eri metai. Tuo metu palukanas uzfiskavome 10-ciai metu. Dabar ziauriai apmaudu, kai aplink draugai perka butus, kurie kainuoja identiskai kiek musiskis (apie 320 000 lt), ir moka i menesi 1000 lt kazkur, kai mes mokame 1720 lt i menesi. Ir viskas del to, kad tuo metu palukanos buvo berods 5.7, o dabar va brolis neseniai paeme su 2.8 proc. palukanom.
Ar imanoma nutraukti fiskuotas palukanas ir kokia to procedura? Nes jei pavyktu imokas susimazinti net ant 700 lt, tai jokia banko bauda uz fiksuotu palukanu sutarties nutraukima gali atrodyti nebaisi...
Dekui uz nuomones.


Sveiki,
nenoreciau tiketi, kad dabar fixuotos palukanos yra 2,8. Pati emiau paskola birzelio men. fixavau 5 m. 3,53 proc. Kiek domejausi, fixas panasiai yra ir dabar. Kintamos tai ziauriai krite.
Atsakyti
QUOTE(Finalfour @ 2013 01 03, 15:01)
Sveiki ir sveikos, su Naujais smile.gif
Norejau pasiteirauti, gal kas susidurete:
mes su zmona truime pasieme paskola bustui jau 5-eri metai. Tuo metu palukanas uzfiskavome 10-ciai metu. Dabar ziauriai apmaudu, kai aplink draugai perka butus, kurie kainuoja identiskai kiek musiskis (apie 320 000 lt), ir moka i menesi 1000 lt kazkur, kai mes mokame 1720 lt i menesi. Ir viskas del to, kad tuo metu palukanos buvo berods 5.7, o dabar va brolis neseniai paeme su 2.8 proc. palukanom.
Ar imanoma nutraukti fiskuotas palukanas ir kokia to procedura? Nes jei pavyktu imokas susimazinti net ant 700 lt, tai jokia banko bauda uz fiksuotu palukanu sutarties nutraukima gali atrodyti nebaisi...
Dekui uz nuomones.


O kodėl su šiuo klausimu jūs kreipiatės čia, o ne į banko vadybininką? smile.gif

Teoriškai - galima. Praktiškai - jums reikės sumokėti tam tikrą procentą - baudą. Pasiskaitykit savo sutartyje. ir pataisykit mane kas, jei mano žinios pasenusios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 03 sausio 2013 - 20:57