Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

parekomenduokit pas ka eiti del paskolu is Nordea ir nord banko?
ruosiuosi imti paskola, bet turto vertinimo dar nedarau. Kaip suprantu geriausia prasieiti per bankus. Bet be turto vertini9mo ar jie skaiciuos ka nors ar pateiks man kazkokius rastinius pasiulymus.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2012 11 13, 15:54)
parekomenduokit pas ka eiti del paskolu is Nordea ir nord banko?
ruosiuosi imti paskola, bet turto vertinimo dar nedarau. Kaip suprantu geriausia prasieiti per bankus. Bet be turto vertini9mo ar jie skaiciuos ka nors ar pateiks man kazkokius rastinius pasiulymus.


Preliminariai pasakys, kokio dydzio galite tiketis paskolos, kokios gali buti palukanos, rastiskai nieko. Tik po vertinimo, parasysite prasymus keliuose bankuose ir tada jau tikslus pasiulymai, del kuriu dar galima deretis, jei kituose bankuose siulo geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentas @ 2012 11 12, 10:29)
  SEB dar pensija kaupiama, gyvybės draudimas, noriu iš principo viską iš ten iškelt


pas mane SEBe irgi viskas - duoda mazdaug 3,5 proc. fiksui, DNB - nieko neturiu - nei indekio nei saskaitos, nei korteles, o duoda tiek pat
SEB meluoja, kad svarbu tureti produktus. ok svarbu, tai kodel kt bankas duoda paskola su net mazesnem ciut ciut palukanom nei SEB?

Papildyta:
QUOTE(Abonentas @ 2012 11 12, 11:13)
eisiu kalbėt, sakau ko maržą pakėlėt, sako o ką jūs norit vieno procento bendro? nelabai linkę jie detalizuot


Man vienas is banko per pazistamus rastas pasake: zm nereikalauja detalizuoti, bankas tuo ir naudojasi .
Papildyta:
QUOTE(bigsmile @ 2012 11 12, 10:53)
Jau skaitau apie nebe pirma toki atveji, kai po fikso pasiulo aukstas palukanas. 


o juk sutarty argi negalima susitarti, kokai marza bus po 5 m, jeigu bus toliau fiksuojamos , kistu tik ta dalis , kuri priklauso nuo Viliboras arba Euriboras.
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2012 11 13, 23:46)
pas mane SEBe irgi viskas - duoda mazdaug 3,5 proc. fiksui, DNB - nieko neturiu - nei indekio nei saskaitos, nei korteles, o duoda tiek pat
SEB meluoja, kad svarbu tureti produktus. ok svarbu, tai kodel kt bankas duoda paskola su net mazesnem ciut ciut palukanom nei SEB?

Papildyta:
Man vienas is banko per pazistamus rastas pasake: zm nereikalauja detalizuoti, bankas tuo ir naudojasi .
Papildyta:
o juk sutarty argi negalima susitarti, kokai marza bus po 5 m, jeigu bus toliau fiksuojamos , kistu tik  ta dalis , kuri priklauso nuo  Viliboras arba Euriboras.



SEB banke - neimanoma. SEB bankas vienintelis atsisako tai daryti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 11 14, 19:54)
SEB banke - neimanoma. SEB bankas vienintelis atsisako tai daryti.


Tikrai taip... Fiksuotos palukanos (pagal paskutini rasta) iseina visiskai slaptas dydis, kuris yra banko paslaptis, jokie rinkos desniai jam negalioja smile.gif)) Papasakosiu kaip viskas klostysis toliau... Kol kas 2 rastai, nei vieno normalaus atsakymo! Antrame raste teko vel percituoti visus klausimus, nes bankas beblevyzgodamas "pamirso" i juos atsakyti... Percitavus klausimus ir paprasius atsakyti i juos, gavau dar daugiau SEB blevyzgu... Jokios pagarbos klientui, kitaip nepavadinsi.
Atsakyti
QUOTE(lydere @ 2012 11 04, 12:35)
Prieš imdama paskolą išsiaiškinau, kaip yra sudaroma skaičiuoklė ir pasidariau sau excelyje. Tada kaitaliojau palūkanas ir nagrinėjau kaip keistųsi įmokos, tai man padėjo pasirinkti kokiam laikotarpiui imti paskolą, kad mėnesio įmoka ženkliai padidėjus palūkanoms taip pat būtų pagal mūsų galimybes  smile.gif



Va mane irgi labai domina kaip kistų įmokos dydis, mokant paskola Anuiteto būdu, jei kartais pakiltų palūkanos. (taip sakant blogiausias variantas ) Nedaeina man. reikia pildyt prašymą paskolai, o aš apsispręst negaliu niekaip, nes neisivaizduoju, kas bus su anuiteto įmokom, pakilus procentam.

Gal paprotinsit 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 21, 21:22)
Va mane irgi labai domina kaip kistų įmokos dydis, mokant paskola Anuiteto būdu, jei kartais pakiltų palūkanos. (taip sakant blogiausias variantas ) Nedaeina man. reikia pildyt prašymą paskolai, o aš apsispręst negaliu niekaip, nes neisivaizduoju, kas bus su anuiteto įmokom, pakilus procentam.

Gal paprotinsit  4u.gif  ax.gif


Mes pasirinkome linijinį būdą, nes man jisai daug aiškesnis (net pati moku paskaičiuoti), o kaip ten kas keičiasi su anuitetais nelabai žinau, bet pasinagrinėjus anuiteto formulę tikriausiai įmanoma atkasti smile.gif Paprašius banke turėtų duoti skaičiavimus su padidėjusiomis palūkanomis, gal tai Jums padėtų apsispręsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_vln @ 2012 10 21, 20:39)
Noriu paklausti ar kam nors perkant buta su daline apdaila bankai i kredito sutarti irase reikalavima irengti buta per nustatyta laiktarpi ir pristatyti Registro centro israsa apie 100 procentu buto irengima. Kaip suprantu tam reikia atlikti kadastrinius matavinus (500 lt) ir registrouti Registru centeru (min 50 lt). ir dar pristatyti turto vertinima, kai butas bus irengtas.



QUOTE(lydere @ 2012 11 21, 22:32)
Mes pasirinkome linijinį būdą, nes man jisai daug aiškesnis (net pati moku paskaičiuoti), o kaip ten kas keičiasi su anuitetais nelabai žinau, bet pasinagrinėjus anuiteto formulę tikriausiai įmanoma atkasti  smile.gif Paprašius banke turėtų duoti skaičiavimus su padidėjusiomis palūkanomis, gal tai Jums padėtų apsispręsti  smile.gif



Jo linijinis ir man aiškus. O banke pas mus ko paklausi to negausi.............
šeip norėjau išsiaiškinti kaip kistų abu, kylant palūkanom, kad žinot kas saugiau.......
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2012 11 21, 18:22)
Va mane irgi labai domina kaip kistų įmokos dydis, mokant paskola Anuiteto būdu, jei kartais pakiltų palūkanos. (taip sakant blogiausias variantas ) Nedaeina man. reikia pildyt prašymą paskolai, o aš apsispręst negaliu niekaip, nes neisivaizduoju, kas bus su anuiteto įmokom, pakilus procentam.

Gal paprotinsit  4u.gif  ax.gif



anuiteto budu garantuojama VIENODA imoka. tai reiskia, kad jeigu jusu imoka paskolos pradzioje turint 3.5 procento bendru palukanu buvo 500 lt, anuiteto budu mokesite 500 lt visada. Pvz., paskolos dalis bus 200, palukanu -300. Perskaiciavus palukanas po pusmecio, ketvircio ar metu, jeigu jos pakiltu smarkiai, paskolos moketumete velgi 500 lt., bet grazinimos paskolos dalis sumazetu iki minimumo - tiek, kiek pakiltu palukanos - pvz., paskola - 50 lt, perskaiciuotu padidejusiu palukanu dalis - 450lt.

Bent jau as taip supratau kai paskolos ejau biggrin.gif jeigu nusisnekejau, pataisykit, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 11 21, 20:50)
anuiteto budu garantuojama VIENODA imoka. tai reiskia, kad jeigu jusu imoka paskolos pradzioje turint 3.5 procento bendru palukanu buvo 500 lt, anuiteto budu mokesite 500 lt visada.  Pvz., paskolos dalis bus 200, palukanu -300. Perskaiciavus palukanas po pusmecio, ketvircio ar metu, jeigu jos pakiltu smarkiai, paskolos moketumete velgi 500 lt., bet grazinimos paskolos dalis sumazetu iki minimumo - tiek, kiek pakiltu palukanos - pvz., paskola - 50 lt, perskaiciuotu padidejusiu palukanu dalis - 450lt.

Bent jau as taip supratau kai paskolos ejau biggrin.gif jeigu nusisnekejau, pataisykit,  doh.gif


Taip nėra. schmoll.gif Mums irgi taikomas anuiteto būdas, bet įmoka perskaičiavus pasikeitė ir stipriai (nuo 2600Lt/mėn iki 900Lt/mėn) smile.gif
Atsakyti
va man irgi nerealiai atrodo, kad paskolos dydis enkistų, kintant palūkanom. taip suprantu,kad kintant nuo 3 iki 4 procentų gal ir lieka imoka ta pati, bet jei pavyzdžiui vėl būtu koks rimtesnis kilimas, tai gautūsi,kad moakm tik palūkanas... ir nieko nelieka paskolos dengimui. palei mane įmoka vistiek persiskaičiuoja. blogiausia kad nei banke nei kur kitur info negaunu.
norėtūsi įsivaizduot kaip visgi jis kinta
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2012 11 23, 06:11)
Taip nėra.  schmoll.gif  Mums irgi taikomas anuiteto būdas, bet įmoka perskaičiavus pasikeitė ir stipriai (nuo 2600Lt/mėn iki 900Lt/mėn)  smile.gif



tai sumazejo, nes sumazejo stipriai palukanu dydis?..... ar gal atfiksavot ? g.gif nu idomu but sulaukt kompetetingo pareiskimo...


vat as is savo paskolos tikrai zinau, kad as linijiniu budu dengiu lygiomis dalimis paskola o paluknos kinta priklausomai nuo dienu skaiciau, tdl imoka kas menesi skiriasi.
Atsakyti