Įkraunama...
Įkraunama...

Du vaikučius auginančių mamų pokalbiai

Apklausa: Ar planuojate turėt dar vieną kūdikį per ateinančius 3 metus? (14 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(...little mary... @ 2012 08 28, 12:41)
Ne, medinis  ax.gif Mes visi ant jo sededavom, pasilipdavom, jei reikia kur auksciau... O atsisedau, nes norejau paisgavus merga apauti jai pedkelnes  biggrin.gif



Siaubas kaip nepasiseke. unsure.gif

Buvom lauke, kosmaras kaip salta. doh.gif Vejas toks siaurinis, zvarbus kaip velnias.. Tikras ruduo. Naktimis man jau salta. Ivilkau siltesnes kaldras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 rugpjūčio 2012 - 15:22
Aš kaip tik sakau, kad pasisekė. Matyt tiek ir tereikėjo. O jei kuris iš vaikų būtų kritęs ir susižeidęs? schmoll.gif Aš tai jau dzin - suvartota, prekinės išvaizdos nebūtina išlaikyti irnesakyk.gif

Pas mus tai šilta naktimis. Pas mus išvis tvankus butas, tai sunkiai mes su tuo kovjam - dar lig šiol naktimis langus atidarau, nes nebūtų kuo kvėpuoti doh.gif
Atsakyti
Labas, mamytes. Kaip jus laikotes?

Ar jau grizot i darbukus? Man reikia ieskotis naujo, griz nebeturiu kur. Kol kas auginu maziuke namie, nors jau galiu leisti i darzeli. Jau kaip ir baigiau MP maitinima. Bet gal dar gaus koki viena, kita karteli.
Atsakyti
As paskendusi prisiminimuose. Pries 2 metus diena prisimenu minuciu tikslumu.. Diena buvo zymiai grazesne, sauleta...Siuo metu kaip tik man nubego vandenys..O 13 val 18 min gime mano mazoji. Negaliu patiket, kad ji jau tokia didele. wub.gif wub.gif



Monologai sioje temoje... verysad.gif
Atsakyti
Sveikiname mažąją jubiliatę thumbup.gif Daug daug daug sveikatytės thumbup.gif
user posted image

Prieš gerą mėnesį ir aš nubudau su sentimentais ir didžiule nostalgija rolleyes.gif wub.gif Ir ta proga štai tokį "šedevrą" sumeistravojom
user posted image

Tyluma čia... Visos išsibėgiojo, nebeturi laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2012 10 08, 14:22)
Sveikiname mažąją jubiliatę  thumbup.gif  Daug daug daug sveikatytės  thumbup.gif
user posted image





Dekui. Greiciausiai noro nera. ax.gif

Saunus tavo torciukas. wub.gif

As darau tai paprastesni. Is grietineles, jogurto, maskarpones surio, biskvito.
Atsakyti
Svarbiausia, kad iš širdies darytas - o namų gamybos, jei dar gauna sudalyvauti procese gaminimo, mažiams pats geriausias thumbup.gif

Mes ruošiamės didįjį leist jau į darželį nuo naujų metų. Gal ir anskčiau, jei papultų į vieną grupę su mūsų draugyte unsure.gif Dėl mažosios dar negavom atsakymo doh.gif Širdis jau užkulniuos doh.gif
Atsakyti
Mums mazosios darzelis irgi arteja. Nelaukiu as to momento...
Atsakyti
as ir nelaukiu, bet atejo laikas, kai ir man reikia kazkuo uzsiimti - jau ir taip 5 metus namie sedziu biggrin.gif Aisku, nieko pries as ax.gif Bet, norint ka nors tureti, reikia eiti dirbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2012 10 08, 18:55)
as ir nelaukiu, bet atejo laikas, kai ir man reikia kazkuo uzsiimti - jau ir taip 5 metus namie sedziu  biggrin.gif  Aisku, nieko pries as  ax.gif Bet, norint ka nors tureti, reikia eiti dirbti  doh.gif



Suprantu. As namie kol kas tik 2 metai. smile.gif
Atsakyti
Tai va, negaliu sumest visos finansines atsakomybs SB ant peciu. Dar lig siol bent savo pinigus gaudavau, o dabar ir tie baiges doh.gif Reiks eit kazkur ieskotis darbelio doh.gif
Atsakyti
Su sniegeliu. 4u.gif
Atsakyti