Įkraunama...
Įkraunama...

Du vaikučius auginančių mamų pokalbiai

Apklausa: Ar planuojate turėt dar vieną kūdikį per ateinančius 3 metus? (14 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tikriausiai hihihi.gif Tiesiog daug kas sako, kad fotogeniska kazkiek. O siaip - eiline moterele esu irnesakyk.gif
Kaip sekas kazin kitoms?
Atsakyti
Mano senelis dingo. Tai va dabar laukiam ziniu.

Vakar grizom namo apie 24 val. Vaikus jau miegancius parsinesem. Vyras aplakste ligonines, ieskojo ten senelio. Paskui valanda laiko pralaike policijoj, kol uzpilde visus reikalingus dokumentus del oficialios paieskos. Policininkai tokie malonus jau skambino du kartus, klause ar neatsirado. Matos, rupinas. Tik eilini karta nusivyliau paciais artimiausiais zmonemis, kuriems dzin, kad dingo senelis. Juokias, sako,kad jis kalba gal kokiam turguje ir .t.t, nes jis yra snekus.. Nerimtai ziuri i sia situacija..Nesupranta, kaip taip gali buti rimta... Pas mociute negali nuvaziuoti. Jos moraliskai palaikyti, tiesiog salia jos pabuti. Sako, ka as jai pasakysiu? Nu vienu zodziu...
verysad.gif

O senelis isejo vakar ryte ir iki siol negrizo. Jis buvo sviesaus proto, protingas, daug kuo domejosi, galejai su juo gincytis visokiais klausimais. Rupinosi mociute ir t.t. Ir niekada taip nebuvo, kad butu taip dinges... verysad.gif

Jam 85 metai.
Atsakyti
Prisiskambinau mociutei, tai juokias, kikena, sakau ar atsirado sako viskas gerai, griz senelis ryt, poryt ar dar poryt.Sakau kas tau taip sake, nesako. Juokias. Pagalvojau gal protas pasimaise. Sako jis akis operavosi, sakau kur kaip. Sako santariskese. Vakar mes jo ieskojom santariskese, tai nieko nesake priimamasis. Tylejo. O siandien paskambinau i akiu skyriu. Sako jo, vakar atsigule, isoperavo jam aki ir siandien paleidom. Gal mociute pamirso,kad jis ten turejo vaziuot. Dar vakar klausiau, nieko nesake. Ji labai blogai girdi, tai greiciausiai neisgirdo. Bet pati vakar verke ir meldes, kad tik butu gyvas. Pankas senelis, ne kitaip. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaz ka tyliai sveikinu. smile.gif su nestuke.gif . Netycia SM uzmaciau. cool.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Cia vis tylu. Ar atostogaujat g.gif
Mes tai intensyviai atostogaujam. Su vyru keliavom po skandinavija. Labai patiko, nuostabi gamta. Norvegija nepakartojama wub.gif Po to su vaikuciais prie juros buvom.Ir juros sventeje sudalyvavom. Vaikams jura viskas. Tiek vandens ir smelio. Mazoji tai visa diena juroj teskentusi. Su pykciais is vandens istraukiam doh.gif Jau laaabai patinka. Tik grizom. Si savaitgali mazutes ir vyro gimtadienis. Tai ruosiames kukliai sventei ax.gif Oi kaip pagalvoju jau du metukai. Didele mergyte wub.gif Auga labai judri, su charakteriu. Bet va siandien apsirgo. Labai vemia ir temp. dabar pakilo. Jei nenustos teks gulti i ligonine. Nes siandien buvom pas gydytoja.Sake, gal virusas, bet jei istisai vems reiks laseline palasinti. O dabar cerukalio suleido ir nakciai isleido namo.Kantri ji mergyte, neverkia. Tik guli snuduriuoja ir vis prabudus gerti praso. Tikiuosi pasveiksim ir be ligoniniu. Juk sestadieni gimtadienis g.gif

...little mary... Didziausi sveikinimai tokia grazia proga! Ilgai ir laimingai ! wub.gif thumbup.gif Laabai graziai atrodei ir suknele nuostabi thumbup.gif

Amelita o ka cia dar sveikint reikia su nestuke.gif Jau man idomu pasidare blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiva: 07 rugpjūčio 2012 - 22:37
QUOTE(Wiva @ 2012 08 07, 23:35)


Amelita o ka cia dar sveikint reikia su nestuke.gif Jau man idomu pasidare  blush2.gif


Gal pati pasisakys... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, buvome atostogose. 2 sav. Buvo smagu. Orai pirma savaite nelepino. Antra jau buvo geriau. Padegem kunelius paskutinem dienom. Labai likau suzaveta Ventspiliu. Tikras vaiku rojus. Labai tvarkingas plezas, miestelis. Pleze pilna karstykliu, supynes, dusai,persirengimo kabinos, suoliukai, nemokami ir svarus WC. Juroj vanduo svarus, smelis nuostabus. Tas plezas yra gaves melyna veliava. Tipo skaitos svarus, geras. smile.gif

Arteja ruduo.. Jau vis labiau atvesta vakarais, naktimis.. Reiks greitai traukti siltesnes kaldras. smile.gif

Arteja ir darzelis. Idomu kaip seksis mazylei.

Pamenu viena is musiskiu, is Klaipedos, pasakojo, kad tikrina darzelius. Ka daryt, jei vaiku aukletoja neveda i kiema? Kur ja apskusti? Cia ne man reikia, kitai mamytei is spalio menesio.
Atsakyti
Labukas smile.gif
Na ir vasarele doh.gif Man tai zinokit oru atzvilgiu labai prasta buvo. Vis laukiau ir laukiau geresniu oru. O cia ir prabego vasara doh.gif
Ligos visus musu planus sugriove. Uzpuole mus siaubingas roto virusas. Tai mazute 2 metukus ligonineje sutiko. Is pradziu su dukryte gulejau. Paskui su suneliu. Namuose ir vyras labai sirgo. Man ligoninej irgi labai blogai buvo. Temp. iki 39. Pora dienu visai pasikelti sunku buvo. Vaikams lengviau po laseliniu. Mano mama dukryte priziurejo, kol as su suneliu ligoninej gulejau. Tai ir ji paskui susirgo. Ir kiti seneliai susirgo doh.gif Zodziu tas virusas galingai smoge visiems. Paskui pasveiko vaikai ir vel po savaites pradejo vemti ir viduriuoti doh.gif Tai tik dabar pradedam atsigauti ax.gif

Uzsiregistravau i darbo birza ir jau pradejau ieskotis darbelio. Nezinau, kaip cia viskas pavyks. Tikiuosi vaikai labai nesirguliuos ax.gif
QUOTE(Amelita @ 2012 08 21, 15:30)
Labas, buvome atostogose. 2 sav. Buvo smagu. Orai pirma savaite nelepino. Antra jau buvo geriau. Padegem kunelius paskutinem dienom. Labai likau suzaveta Ventspiliu. Tikras vaiku rojus. Labai tvarkingas plezas, miestelis. Pleze pilna karstykliu, supynes, dusai,persirengimo kabinos, suoliukai, nemokami ir  svarus WC.  Juroj vanduo svarus, smelis nuostabus.  Tas plezas yra gaves melyna veliava. Tipo skaitos svarus, geras. smile.gif


Arteja ir darzelis. Idomu kaip seksis mazylei.


drinks_cheers.gif Venspili su vyru teko buti. Jis tikrai labai grazus, o papludimys tai thumbup.gif Su musu nepalyginsi. Gal reiks ir mums kitais metais su vaikais ten nuvaziuoti. Nes musu papludimiai nelabai. Dar ir roto virusa is ten parsivezem blink.gif

Mano sunelis i darzeli visai nenori. Sako neis ir viskas doh.gif Bus pirmomis dienomis sunku. Nes pamiegoti megsta. Vel vargelis. O mazoji sake eis. Tik neaisku, kaip seksis. Pati pradzia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiva: 28 rugpjūčio 2012 - 10:01
QUOTE(Wiva @ 2012 08 28, 10:59)
Labukas smile.gif
Na ir vasarele doh.gif Man tai zinokit oru atzvilgiu labai prasta buvo. Vis laukiau ir laukiau geresniu oru. O cia ir prabego vasara doh.gif
Ligos visus musu planus sugriove. Uzpuole mus siaubingas roto virusas. Tai mazute 2 metukus ligonineje sutiko. Is pradziu su dukryte gulejau. Paskui su suneliu. Namuose ir vyras labai sirgo. Man ligoninej irgi labai blogai buvo. Temp. iki 39. Pora dienu visai pasikelti sunku buvo. Vaikams lengviau po laseliniu. Mano mama dukryte priziurejo, kol as su suneliu ligoninej gulejau. Tai ir ji paskui susirgo. Ir kiti seneliai susirgo doh.gif Zodziu tas virusas galingai smoge visiems. Paskui pasveiko vaikai ir vel po savaites pradejo vemti ir viduriuoti doh.gif Tai tik dabar pradedam atsigauti ax.gif

Uzsiregistravau i darbo birza ir jau pradejau ieskotis darbelio. Nezinau, kaip cia viskas pavyks. Tikiuosi vaikai labai nesirguliuos ax.gif
drinks_cheers.gif Venspili su vyru teko buti. Jis tikrai labai grazus, o papludimys tai thumbup.gif  Su musu nepalyginsi. Gal reiks ir mums kitais metais su vaikais ten nuvaziuoti. Nes musu papludimiai nelabai. Dar ir roto virusa is ten parsivezem blink.gif

Mano sunelis i darzeli visai nenori. Sako neis ir viskas doh.gif Bus pirmomis dienomis sunku. Nes pamiegoti megsta. Vel vargelis. O mazoji sake eis. Tik neaisku, kaip seksis. Pati pradzia ax.gif


Vaje kaip jus sunkiai persirgot visi. Vargseliai. Gerai, kad viskas jau praeityje.

O mes vakar su MB ramiai atzymejom 7 metu vestuviu sukakti. Atrodo tik vakar buvo tos vestuves. O jau 7 metai kaip gyvenam santuokoje.

Vakar apsikirpau plaukus, vyresnelei pakirpo galiukus, paskui mazylei padailino grifkute. Mazoji sedejo kaip tikra moteryte, ne krust. smile.gif O mums su kirpeja juokas eme ziurint i ja. smile.gif

Vakar grybus tvarkiau. Dziovinau, sudziau. Labai skaniai gaunas ir taip paprasta.
Prigrybavom su vyru sekmadieni. Reiks botus nusipirkti, nes suslapau kojas, tai dabar gerkle taip skauda, kad negalejau miegoti. Vakar visa diena geriau arbatas, ciulpiau ledinikus, skalavau gerkle. Bet nakti negalejau uzmigti, tai isipurskiau stipresniu vaistu. Tai jau geriau. smile.gif

O Ventspilis labai grazus miestas. Ir tiek visko vaikams. Kai vaikai laimingi, uzsieme, tai ir tevai buna dar laimingesni. smile.gif

kas nebuvo Ventspilyje, o kas buvo tai prisiminui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 rugpjūčio 2012 - 10:13
sveikos, jau ne pirmą kartą girdžiu, kad iš pajūrio parsiveža virusus doh.gif Vajej, kad sunkiai susirgot, na, bet svarbiausia, kad jau sveikstat thumbup.gif

O mes jau NO, pas tėtę ax.gif tik kad man dabar nutiko nelaimė - sėdau ant vaikiško staliuko, o tas ėmė ir įlūžo. Žiauriai susidrąskiau abi kojas - randai liks nemaži doh.gif Dar gerai, kad tai buvo buki varžtai, o ne vinys - būtų reikėję siūti.... Laimei, kad aš su juo įlūžau, o ne vaikai - tada jau taip linksmai neatrodytų. O aš ką? Ženytis daugiau nesiruošiu, miniakų nenešioju, o maudymkę vyras sakė nupirks senovinę - dryžuotą ir su prailgintom kiškutėm lotuliukas.gif tik va - jau kelios dienos praėjo, tai tik šiandien jau galiu be didesnio diskomforto atsisėsti, praustis ir gulėti. Taip - geriausia pozicija buvo - stovima. Gulėt ir tik ant nugaros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2012 08 28, 11:31)
sveikos, jau ne pirmą kartą girdžiu, kad iš pajūrio parsiveža virusus  doh.gif  Vajej, kad sunkiai susirgot, na, bet svarbiausia, kad jau sveikstat  thumbup.gif 

O mes jau NO, pas tėtę  ax.gif  tik kad man dabar nutiko nelaimė - sėdau ant vaikiško staliuko, o tas ėmė ir įlūžo. Žiauriai susidrąskiau abi kojas - randai liks nemaži  doh.gif  Dar gerai, kad tai buvo buki varžtai, o ne vinys - būtų reikėję siūti.... Laimei, kad aš su juo įlūžau, o ne vaikai - tada jau taip linksmai neatrodytų. O aš ką? Ženytis daugiau nesiruošiu, miniakų nenešioju, o maudymkę vyras sakė nupirks senovinę - dryžuotą ir su prailgintom kiškutėm  lotuliukas.gif  tik va - jau kelios dienos praėjo, tai tik šiandien jau galiu be didesnio diskomforto atsisėsti, praustis ir gulėti. Taip - geriausia pozicija buvo - stovima. Gulėt ir tik ant nugaros  doh.gif



O ko tu sedai ant to vaikisko staliuko? Jis is plastmases buvo? Linkiu, kad viskas kuo imanoma graziau sugytu. 4u.gif 4u.gif

Sestadieni krikstysim du vaikucius. Paskui dalyvausim krikstaduktes 2 metu gimtadienyje. Suku galva ka cia padovanot. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 rugpjūčio 2012 - 11:06
Ne, medinis ax.gif Mes visi ant jo sededavom, pasilipdavom, jei reikia kur auksciau... O atsisedau, nes norejau paisgavus merga apauti jai pedkelnes biggrin.gif
Atsakyti