Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(drulis @ 2012 07 11, 08:03)
Svarbu mergaitems atsigulti i lova greiciau... o net nezino kas yra kas...


Jezus koks tamsus miskas, net nezino, nuo ko skaicuojamas ciklas. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Bet i lova gultis tai zino kaip doh.gif doh.gif doh.gif Pirma "padaro" po to galvoja...
Atsakyti
Jokio skirtumo kaip pavadinsi- abortas lieka abortu...
dėl neatsakingumo- mokslininkai įrodė kad grubiai iki 16m vaikai nesugeba tiksliai mastyti- nemoku paaiškinti bet jie nesugeba suprasti- įvykio- pasekmės faktoriaus... Jiems vis atrodo kad "man taip nebus"

o šiaip- aš net bijočiau įsivaizduoti kaip dabar merginai sunku prisipažinti tėvams atrodo va ryt pasakysiu- va ryt...
dar mergyt tavęs negasdinu tačiau gali būti ir taip kad tau nedarys jokio aborto... pvz jei tavo kraujas neigiamas gali tai baigtis nevaisingumu...

(visos temos net neskaičiau)
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 10 26, 18:33)
Aš tai vis pasvarstau.O jei taip imi ir pastoji tarkim prieš pat klimaksą

dvigubi standartai- oi dvigubi... aišku baisu- juk daug apsigimimo galimybių- tačiau kiek dabar gimdo virš 40???pažiūrėkit kitur- mano draugei 34 m ištekėjusi- tačiau anot jos ir jos vyro jie tėvais būt dar nesiruošia- reikia pasaulį pamatyt... į klausimą tai kada jei ne dabar- atsakymas kai bus apie 40... ir planuoja ne 1 vaikutį

QUOTE(P.Sh. @ 2012 10 28, 11:23)
Ketvirtadienį buvo atliktas man valymas.

console.gif
užjaučiu
man buvo tik 10 valandų košmaro kai nuvažiavus tik pasitikrinti (tuo metu genetikai buvo "nustate" kad atseit nėštumas 7mėnesiai- o buvo 8) ir Antakalnyje paaiškėjo kad placenta nepaduoda maistiniu medžoagu- dėl deguonies kiekio abejojo... trumpiau- šakė gimdyma kad pati pagimdyčiau- neina (8nėštumo mėnesis) gasdinimai kad neaišku kaip baigsis... ("labai tyliai" kitame kabinete kalbasi o žinot baimės ausys didelės) nenoriu atsiminti to košmaro... gimė cezario pagalba nes man niekaip negalėjo iššaukti o vaikas per silpnas pats gimti ... Stiprybės jums...


Atsakyti
Labas vakaras, noriu paprašyti skubios Jūsų pagalbos. Esu jauna, tačiau mėnesinių ciklas būdavo gan reguliarus - susirgdavau po 21-22 dienų, paskutinė diena, kai sirgau buvo gruodžio 6d, tad sirgti turėjau gruodžio 27-28d, tačiau turėjau 26d. su draugu lytinių santykių, o 28d. pasirodė rusvos išskyros,tačiau nedaug, o vakare nudiegė makštį toks keistas jausmas, lyg traukulys, lyg skausmas pervėrė, skaičiuojant nuo 27d. tai praėjo 10d. (nes šiandien sausio 6d.) kada nepasirodo mėnesinės, tačiau pasirodo baltos spalvos išskyros, kaip kad paprastai. Ar vertėjų man jau nerimauti? Pas gydytoją bijau eiti, nes esu iš mažo miestelio, kur ginekologų nėra. O kažkur kitur eiti aš nežinau kur ir kaip ten užsiregistruoti ar panašiai? Ką man daryti? Nepykina, šlapintis einu 3-4 kartus per dieną, rodos, kaip įprastai, bet kartais maudžia skrandį, bet neskauda, po krūtinkauliu, tą ,pavadinkim, duobutę, bet neskauda taip labai. Mamai bijau sakyti, papasakojau tik draugui pasiūlė pasidaryti nėštumo testą, bet ir tą pati pirkti bijau. Nebežinau, ką daryti.. Ar kada tiek ilgai vėluoti mėnesinės? Prieš pusę metų yra vėlavę tik 4d, o dabar 10d. Padėkite.. Dabar mokausi Kaune, gal galėčiau nueiti kur nors pas gydytoją bet tėvų kažkokio sutikimo, be savo kaimelio gydytojos siuntimo ir be med. istorijos knygelės? Ką daryti?? Jei tikrai būčiau nėščia, kur daryti išvalymą ir kaip? Kiek kainuoja, kokių dokumentų reikia ir pan. ?
Papildyta:
Labas vakaras, noriu paprašyti skubios Jūsų pagalbos. Esu jauna, tačiau mėnesinių ciklas būdavo gan reguliarus - susirgdavau po 21-22 dienų, paskutinė diena, kai sirgau buvo gruodžio 6d, tad sirgti turėjau gruodžio 27-28d, tačiau turėjau 26d. su draugu lytinių santykių, o 28d. pasirodė rusvos išskyros,tačiau nedaug, o vakare nudiegė makštį toks keistas jausmas, lyg traukulys, lyg skausmas pervėrė, skaičiuojant nuo 27d. tai praėjo 10d. (nes šiandien sausio 6d.) kada nepasirodo mėnesinės, tačiau pasirodo baltos spalvos išskyros, kaip kad paprastai. Ar vertėjų man jau nerimauti? Pas gydytoją bijau eiti, nes esu iš mažo miestelio, kur ginekologų nėra. O kažkur kitur eiti aš nežinau kur ir kaip ten užsiregistruoti ar panašiai? Ką man daryti? Nepykina, šlapintis einu 3-4 kartus per dieną, rodos, kaip įprastai, bet kartais maudžia skrandį, bet neskauda, po krūtinkauliu, tą ,pavadinkim, duobutę, bet neskauda taip labai. Mamai bijau sakyti, papasakojau tik draugui pasiūlė pasidaryti nėštumo testą, bet ir tą pati pirkti bijau. Nebežinau, ką daryti.. Ar kada tiek ilgai vėluoti mėnesinės? Prieš pusę metų yra vėlavę tik 4d, o dabar 10d. Padėkite.. Dabar mokausi Kaune, gal galėčiau nueiti kur nors pas gydytoją bet tėvų kažkokio sutikimo, be savo kaimelio gydytojos siuntimo ir be med. istorijos knygelės? Ką daryti?? Jei tikrai būčiau nėščia, kur daryti išvalymą ir kaip? Kiek kainuoja, kokių dokumentų reikia ir pan. ? Tiesa, tas skrandžio maudimas būna tik kartais ir toks jausmas lyg valgyt norėtųsi, tačiau kai giliau įkvepiu oro, atrodo, kaip kad skausmas persmelktų.
Atsakyti
Manau, kad skrandžio skausmas ir mėnesinių vėlavimas - nesusiję.
Nueik privačiai pas ginekologą, prieš tai pasidaryk testą su rytiniu šlapimu.
Nugalėk baimę 4u.gif Skrandis matyt dėlto ir skauda dėl nerimo ir streso 4u.gif

O kiek tau metų?
Atsakyti
PASIMETUSI2013, pasidaryk testą - bus aišku viskas.
veluoti gali
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2012 10 28, 08:23)
Labas,

Ketvirtadienį buvo atliktas man valymas. Ne savo noru, leliukas nesivystė.
Nežinau, kaip anksčiau tas buvo daroma. Galiu pasidalinti savo patirtimi, gal kažką atkalbėsiu tokiam žingsniui savo noru.
Mums buvo taip, kad leliukas planuotas ir lauktas. Tai antras nėštumas, su pirmu viskas buvo idealu, pagimdžiau natūraliai - super.
Dabar kažkas viduje kirbėjo, kad negerai (o gal tik dabar taip atrodo), krūtinės patinimas atslūgo, jaučiausi pakankamai energinga, galvojau bus berniukas, dėl to smile.gif
Tačiau nuėjus antram echoskopui, ieškoti širdelės jos nerado. Nėštumui buvo 12 sav, atitiko pagal dydį 7,5 sav. Davė siuntimą valymui.
Paguldė į palatą, įstatė kateterį, pralaukiau virš valandos, bijojau siaubingai, labiausiai narkozės, nes nebuvau jos patyrusi ir bijojau. Visą laiką pradrebėjau. po to išsivežė į operacinę, užsikoriau šiaip taip ant kėdės (kitokia nei pas ginekologą, "smagesnė"), ir užmigau. Truko tik dešimt minučių, išleido iškart pailsėjus.
Jau ketvirta diena, tačiau jaučiuosi prastai. Tiek fiziškai (užeina kažkokie dūrimo skausmai), tiek psichologiškai. Gal hormonai dar kokie veikia.
Nors procedūra greita, tačiau manau pasekmės jos išliks visam gyvenimui. Žinau ne vieną merginą pastojusią paauglystėje ir turėjusią valymą, nuotaikos ne kokios apie tai kalbant... Nežinau kas dar laukia gyvenime, bet savo noru tikrai nekartočiau šito...

uzjauciu...labai,labai... unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kadaise jau sakiausi panasioje temoje-turejau aborta,be 2 dienu 19 metu ir buvo be 2dienu 12 savaiciu.abortas buvo darytas VGN ne konvejeryje,kuris baisus atrode net paziurejus,kaip isveda tas mergaites ir moteris ir kaip palieka saltame koridoriuje atsigaut,o gydytojos,kuri priima gimdymus.taip,buvo sumoketa 210lt i kasa ir buvo padeta 700lt jai i voka ir deze saldainiu.ka galiu pasakyt-jei jau ryztates abortui,raskit bet kokiu budu pinigu,neikit ant konvejerio,samdykites gydytoja,maziau sansu tureti komplikacijas schmoll.gif palyginimui-as buvau paskutine,mane "tvarke" 40min,kai paneles konvejeryje isvezdavo is operacines jau po 15min doh.gif taip,buvo sunku psichologiskai puse metu,taciau laikas gydo,neprisimenant viskas gerai yra.tereikia neprisileisti prisiminimu ir negalvot kas butu,jeigu butu.antra atsiurbima po 2metu turejau privaciame kabinete pas privatu gydytoja,sumoketa buvo apie 1000,terminas-5sav.kaip rezultatas-dabar planuotas nestumas,viskas gerai.nesakau,kad taip bus visoms,bet man baigesi butent taip thumbup.gif taigi isvada-jei jau apsisprendete pasidaryt aborta,nepagailekite pinigu,kad netektu veliau saves keikti,kad taip kvailai pasielgete jaunysteje/paauglysteje 4u.gif bukit atsargios ir apdairios,nes tikrai ne visoms gali baigtis be pasekmiu... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(pasimetus2013 @ 2013 01 06, 21:45)
Labas vakaras, noriu paprašyti skubios Jūsų pagalbos. Esu jauna, tačiau mėnesinių ciklas būdavo gan reguliarus - susirgdavau po 21-22 dienų, paskutinė diena, kai sirgau buvo gruodžio 6d, tad sirgti turėjau gruodžio 27-28d, tačiau turėjau 26d. su draugu lytinių santykių, o 28d. pasirodė rusvos išskyros,tačiau nedaug, o vakare nudiegė makštį toks keistas jausmas, lyg traukulys, lyg skausmas pervėrė, skaičiuojant nuo 27d. tai praėjo 10d. (nes šiandien sausio 6d.) kada nepasirodo mėnesinės, tačiau pasirodo baltos spalvos išskyros, kaip kad paprastai. Ar vertėjų man jau nerimauti? Pas gydytoją bijau eiti, nes esu iš mažo miestelio, kur ginekologų nėra. O kažkur kitur eiti aš nežinau kur ir kaip ten užsiregistruoti ar panašiai? Ką man daryti? Nepykina, šlapintis einu 3-4 kartus per dieną, rodos, kaip įprastai, bet kartais maudžia skrandį, bet neskauda, po krūtinkauliu, tą ,pavadinkim, duobutę, bet neskauda taip labai. Mamai bijau sakyti, papasakojau tik draugui pasiūlė pasidaryti nėštumo testą, bet ir tą pati pirkti bijau. Nebežinau, ką daryti.. Ar kada tiek ilgai vėluoti mėnesinės? Prieš pusę metų yra vėlavę tik 4d, o dabar 10d. Padėkite..  Dabar mokausi Kaune, gal galėčiau nueiti kur nors pas gydytoją bet tėvų kažkokio sutikimo, be savo kaimelio gydytojos siuntimo ir be med. istorijos knygelės? Ką daryti?? Jei tikrai būčiau nėščia, kur daryti išvalymą ir kaip? Kiek kainuoja, kokių dokumentų reikia ir pan. ? Tiesa, tas skrandžio maudimas būna tik kartais ir toks jausmas lyg valgyt norėtųsi, tačiau kai giliau įkvepiu oro, atrodo, kaip kad skausmas persmelktų.

nekomentuosiu,tik atsakysiu i klausimus,kad butu aiskiau.jeigu tau jau yra 18metu,tevu sutikimo tau nereikia.nueiti gali i privatu kabineta arba i poliklinika,jeigu gausi is savo seimos daktaro siuntima.jeigu mokaisi ir gyveni Kaune,drasiai bet kurioje vaistineje nusiperki testa ir nesuki sau galvos.norint pasidaryt isvalyma reikia asmens dokumento,visa kita bus padaryta toje vietoje,kur darys procedura(kraujo tyrimai,echo ir pan.)pasikartosiu-jei esi pilnamete,tevu sutikimo nereikia.jeigu ne-siulau nusiteikti ir kuo greiciau pasidaryti testa,kad su mama galetumete spresti ka toliau daryti.valymo kainos nepasakysiu,turetu buti apie 250,jei paprastasis klinikoje,bet jo daryti nesiulyciau,per didele rizika ateityje nebetureti daugiau vaiku.
Atsakyti
Hm, kai man buvo 16 metų mes su drauge šnekėjom, kad darysimės abortą jeigu pasosim kažkuri, ji jau buvo "susižinojusi" kainas ir kur daryt, akd tėvai nesužinotų...kadangi tuo metu dažnai pažeidinėdavom įstatymus, tai čia nebuvo kažkas tokio neįprasto. Ir visiem kartojau, ir tėvams, kad pasidaryčiau abortą. Tik įdomu kaip būtų buvę iš tikrųjų, jeigu realiai patekčiau į tokią situaciją g.gif
Atsakyti
Gal zinote kur Klaipedoje nestumo nutraukima atlieka su narkoze?
privaciuose kabinetuose atlieka su nuskausminimu,ar tai skausminga procedura?
Atsakyti
Gal galit aprašyt visą eigą jau patyrusios išvalymą/abortą? Pirmiausia eini pas savo gydytoją ginekologą, išrašo siuntimą ir......Kas toliau?
Atsakyti
QUOTE(Šolta @ 2015 02 22, 11:58)
Gal galit aprašyt visą eigą jau patyrusios išvalymą/abortą? Pirmiausia eini pas savo gydytoją ginekologą, išrašo siuntimą ir......Kas toliau?


O TOLIAU: TU NUŽUDAI SAVO VAIKUTĮ..... unsure.gif
Atsakyti
nemoralizuokim.
Atsakyti