Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(gaudyk @ 2012 05 19, 17:14)
Kuo greiciau pasipasakosi mamai, tuo greiciau kartu nueisit pas gydytojus ir tada bus matyt kas is kaip. Dabar gali tik nervintis ir speliot - o tai nieko nepakeis.

o iki kada išsiurbimas daromas?
Atsakyti
Nesuprantu koks tau skirtumas kaip ta operacija vadinasi? Pranesk mamai, nueikit pas ginekologa ir tau isaiskins viska. Ar taip, ar taip tu jau zudysi savo vaika, o dar po sios operacijos gali kilt komplikaciju, gali daugiau niekada nebesusilaukt vaikucio. Patarciau pirma gerai pagalvot, pasitart su suaugusiais, o ne paslapcia stengtis galbut susigadint sau gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 05 20, 10:28)
Nesuprantu koks tau skirtumas kaip ta operacija vadinasi? Pranesk mamai, nueikit pas ginekologa ir tau isaiskins viska. Ar taip, ar taip tu jau zudysi savo vaika, o dar po  sios operacijos gali kilt komplikaciju, gali daugiau niekada nebesusilaukt vaikucio. Patarciau pirma gerai pagalvot, pasitart su suaugusiais, o ne paslapcia stengtis galbut susigadint sau gyvenima.

Visiškai pritariu. Kad ir į gražiausią vatą įvyniosi- "valymas", "siurbimas", tai vistiek vaiką žudysi. Ar siurbliu išsiurbsi, ar supjaustysi į gabalus ir ištrauksi. Visų pirma reikia pagalvoti gerai, kad visam laikui gyvenimo nesusigadintum. Gali ne tik neturėti vaikų, bet ant sąžinės visada "kabos" nužudytas žmogus. Juk kai nusprendi su kažkuo atsigulti ir jautiesi tam akankamai suaugusi, vadinasi jautiesi suaugusi ir atsakomybę prisiimti. Todėl kuo greičiau kalbėkis su mama, neabejoju, kad ji padės priimti gerą sprendimą.
Atsakyti
QUOTE(ramanauska @ 2012 05 19, 18:15)
o iki kada išsiurbimas daromas?



siaip gan ramiai reaguoju i tokis dalykus, bet jau si karta..jei taip jaudiniesi del to kokia ir kaip atliekama ta procedura, tai reikejo pagalvoti apie toki dalyka iki pastojant. jei nesiruosi gimdyt, tai reikia kaip imanoma labiau pasisaugot, o ne i cia paskui rasynet su beprasmiais klausimais.
kuo greiciau pakalbek su mama. kuo ankstesnei stadijoj atliekama procedura tuo geriau jei galima taip issireiksti.
Atsakyti
Kuo skubiau padarysi, tuo geriau, jei jau tikrai nusprendei daryti, tai veik kuo grieciau...
11 sav. darytis aborta yra labai daug...ejau i echo 11 sav., jau mates kaip vaikuciai plaukioja, judina rankytes, kojytes...jie jau visi zmoguciai...
Atsakyti
Esu ir aš nepilnametės mama ir labai norėčiau žinoti, jei mano vaikui taip atsitiktų. Būtinai pasisakyk mamai, jei jūsų santykiai normalūs, abi rasit geriausią sprendimą. Moralizuoti jau per vėlu, yra kaip yra... Nepamiršk, kad tavo pilvelyje esantis vaikas turi ir tėvą.
Atsakyti
Man tai keistai atrodo moralizavimai po laiko, dabar jau nieko nepakeisi, atrodo kad pacios myletis pradejot, tik kai vaiku uzsimanet.

As taip pat uz tai kad kuo greiciau pasisakyti mamai kad ir kaip butu sunku, as turbut net budama nepilnamete nebuciau aborto dariusis, daznai apie tai pagalvodavau ir mama man sakydavo, kad nenoretu jog aborta pasidaryciau jei kas. Pazysu ne viena mergina, kuri jauna pasigmde, laimingai gyvena, mokslus baige su tevu pagalba, tad cia ne baisiausia kas gali atsitikt, nors tuo mentu gali taip pasirodyt.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 05 22, 00:17)
Man tai keistai atrodo moralizavimai po laiko, dabar jau nieko nepakeisi, atrodo kad pacios myletis pradejot, tik kai vaiku uzsimanet.

As taip pat uz tai kad kuo greiciau pasisakyti mamai kad ir kaip butu sunku, as turbut net budama nepilnamete nebuciau aborto dariusis, daznai apie tai pagalvodavau ir mama man sakydavo, kad nenoretu jog aborta pasidaryciau jei kas. Pazysu ne viena mergina, kuri jauna pasigmde, laimingai gyvena, mokslus baige su tevu pagalba, tad cia ne baisiausia kas gali atsitikt, nors tuo mentu gali taip pasirodyt.


zinot siaip tikrai palaikyciau jusu pasisakymu, bet nzn ar atkreipet kaip daznai db pasitaiko nepilnameciu klausianciu apie abortus arba ka joms daryt, nes pastojo ir nzn ka daryti.. as tikrai ne is tu kuri iki vestuviu saugojo nekaltybe ar pns, su savo vyru(tuo metu jis buvo tik mano vaikinu) pradejau gal ankstyva lyt.gyvenima 16, bet nebuvo pas mane nei abortu nei kur rasynejau, kad man 17 ir as nescia ir nzn ka man daryti. tiesiog, kad tokiu dalyku nebutu reik pasisaugoti. jei jau suaugama iki sekso, tai reiktu suaugti ir apsisaugojimui(nekalbu apie tuos kartus kai apsauga nuvilia, cia jau matyt likimas)
Atsakyti
čia šitoje situacijoje kaip bebūtų reikia kuo greičiau pasipasakoti mamai ar kitam už tave atsakingam asmeniui ir viska apsvarsčius kuo greičiau kreiptis į gydytojus.
Atsakyti
man ir keista, kad atsigult į lovą tai jauteisi suaugusi ir drasi, o dabar bijai prisiimt atsakomybę. Aš pati 18m pastojau, ant nosies egzaminai, bet pati suvokiau kur lendu ir kas nutiks. O į kūdikį žiūriu kaip į Dievo dovaną. Patariu kuo greičiau pasakyti mamai, manau, kad ji bus protinga ir neleis tau padaryti klaidos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2012 05 21, 01:50)
Kuo skubiau padarysi, tuo geriau, jei jau tikrai nusprendei daryti, tai veik kuo grieciau...
11 sav. darytis aborta yra labai daug...ejau i echo 11 sav., jau mates kaip vaikuciai plaukioja, judina rankytes, kojytes...jie jau visi zmoguciai...

tikrai...10savaiciu mano mazyte jau judino rankytes ir kojytes, zmogutis jau, ne taskelis, o zmogutis su galvyte, rankytem, kojytem ir plakancia sirdute... po tokio vaizdelio neisivaizduoju kas galetu priverst darytis aborta...
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 05 25, 12:51)
tikrai...10savaiciu mano mazyte jau judino rankytes ir kojytes, zmogutis jau, ne taskelis, o zmogutis su galvyte, rankytem, kojytem ir plakancia sirdute... po tokio vaizdelio neisivaizduoju kas galetu priverst darytis aborta...

Labai jūs gerai parašėte, mano žirniukas taip pat 10 savaičių taip krutino dešinę kojytę, kad žiūrėdama į echo ekraną rijau laimės ir netikėtumo ašaras. Tai jau žmogus. Linkiu merginai nedaryti aborto jokiu būdu. Užauginsi ir būsi laiminga, stipri, drąsi. 4u.gif
Atsakyti