Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(micefee @ 2012 06 06, 22:17)
Bet himalaia tikrai ne ekologė, ji komentuoja visas kosmetikos priemones ir gali pagirti net ir labai labai cheminių sudėčių produktus... Aš kadangi jau beveik 2 metus naudoju eko kosmetiką, stengiuosi šių blogiečių išvengti.
Kai naudojau tris buteliukus iš eilės, kirpėja sakė, kad pridygę labai daug plaukų.  bigsmile.gif Po to kurį laiką nenaudojau, tai nuvykus po kokių metų pas tą pačią kirpėją sakė, kad labai daug naujai pridygusių vidutinio ilgio plaukų. Tai galiu daryti išvadą, kad šis vanduo tikrai paskatino plaukų augimą. Dabar vėl turiu buteliuką nusipirkusi tik labai nereguliariai naudoju. O šiaip prieš tai naudojau kiekvieną kartą po galvos plovimo.


as irgi pastebejau, kad himalaia ismano gerai sudetis, bet ji ne naturaliste. as irgi nesu 100% nes tenka naudoti nenaturalius kremus su spf 70 ar spf 50 (naturaliu tokiu neradau dar). siuo atveju renkuosi chemija, nes baisiai pigmentiniu demiu bijau, pernai ju priviso. mirksiukas.gif mirksiukas.gif nors naudojau apsauga su spf 30-spf 50..visa kita naturalu ax.gif :ax:is nenaturaliu priemoniu dar turiu lupdaziu, tusu, naturalaus dar nebandziau, nors turiu nusipirkus ir kvepalai. kvepalu atsisakyti nezadu..lupdazius pakeisiu palaipsniui i naturalius, tusus reikia isbandyti. ir taip per metus laiko pakeisti visa kosmetika i naturalia daug kainuoja, ypac dekoratyvine. jau beveik visa naturali (kremines, kompaktines pudros, maskuokliai, skaistalai), kunui ir veidui kremus, prausiklius, duskes, sampunus tik naturalius renkuosi.
tai tu naudoji si losjona po galvos plovimo? kaip naudoji? neriebina plauku? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 06 birželio 2012 - 23:40
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 06, 23:35)
tai tu naudoji si losjona po galvos plovimo? kaip naudoji? neriebina plauku? g.gif  g.gif


Taip, ant nusausintų rankšluosčiu plaukų. Jis kaip vandenukas, tikrai neriebina. mirksiukas.gif

O dėl kosmetikos, tai jei dekoratyvinė nenatūrali (neskaitant pudrų), mano nuomone, labai didelio blogio nėra... Jei ten tarkim šešėliai, lūpdažiai, nes padengiamas labai mažas plotas. O va kremai, plovikliai, šampūnai - jau visai kas kita...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 06 07, 00:54)
O dėl kosmetikos, tai jei dekoratyvinė nenatūrali (neskaitant pudrų), mano nuomone, labai didelio blogio nėra... Jei ten tarkim šešėliai, lūpdažiai, nes padengiamas labai mažas plotas. O va kremai, plovikliai, šampūnai - jau visai kas kita...

Aš pritariu Micefee, jei visko natūralaus negali įsigyti, tau jau geriau natūralūs arba kuo natūralesni šampūnai, kremai, losjonai ir pan., nei kad atvirkšiai - dekoratyvinė natūrali, o visa kita sintetika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 06 07, 08:17)
Aš pritariu Micefee, jei visko natūralaus negali įsigyti, tau jau geriau natūralūs arba kuo natūralesni šampūnai, kremai, losjonai ir pan., nei kad atvirkšiai - dekoratyvinė natūrali, o visa kita sintetika  mirksiukas.gif


na jau stengiuosi pereiti prie naturaliu. lupdazius nenoriu ismesti, sunaudosiu tada pirksiu nauju. tusa turiu viena naturalu is physicians formula dar neatidariau. visa kita naudoju naturalu, tik noriu isigyti ir ne biriu priemoniu, bes birios nepatogu kelioneje ir pan.
tiesa pasakius, pereiti prie naturaliu priemoniu ir per metus viska pakeisti nemazai kainavo blush2.gif blush2.gif
tik va apsauga nuo saules kol kas kremas is neutrogena su spf 70, ziemai gal pereisiu prie naturalios maciau su spf 30 yra ir naturaliu blush2.gif
Atsakyti
Ar taukmedžio sviestai/ mišiniai su kokosu/mangu nekemša porų? Norėčiau naudoti vietoj kremo/aliejų veidui..
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2012 06 07, 15:24)
Ar taukmedžio sviestai/ mišiniai su kokosu/mangu nekemša porų? Norėčiau naudoti vietoj kremo/aliejų veidui..


kaip del kimsimo, tai nezinau, bet man tai labai nepatiko, nes man tai veidas visa laika riebus budavo ir labai jausdavosi tas riebumas. Atradau japoniska skvalena 100% naturalus rykliu kepenu aliejus. naudoju vietoj kremo, labai gerai sugeria, oda labai svelni, ir dar nuo UV apsaugo.
Atsakyti
QUOTE(eglevvvv @ 2012 06 07, 20:03)
kaip del kimsimo, tai nezinau, bet man tai labai nepatiko, nes man tai veidas visa laika riebus budavo ir labai jausdavosi tas riebumas. Atradau japoniska skvalena 100% naturalus rykliu kepenu aliejus. naudoju vietoj kremo, labai gerai sugeria, oda labai svelni, ir dar nuo UV apsaugo.


Ar drėkina odą, ar labiau maitina?
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2012 06 07, 19:05)
Ar drėkina odą, ar labiau maitina?



riebesniai odai gal labiau tinkamas jojobos aliejus. kokosu riebokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 05 26, 20:25)
Sveikos, gal galite rekomenduoti koki nors nagu laka? ar ekologiski, tokie kaip benecos gerai laikosi ir dengia nagus? Ar bent ka kito, kazkiek naturalesnio, aciu


Turiu nusipirkus keleta is Priti NYC - man labai labai patinka, dziusta greitai, gerai laiko. thumbup.gif Nesenaii naujai atsirado parduotuvese Mineral Fusion laku - teko pabandyt, grazios spalvos, gerai dengiasi, laiko, tai pirksiu butinai. Dar is naturalesniu yra Zoya, Butter London, No Miss, Acquarella, Scotch, Piggy Paints, Rescue Beauty Lounge, Go Natural, Sante, Honeybee Gardens. Na isvis kiek suprantu tobulai geros sudeties lako nera, bet svarbu, kad be tu 3 blogiuku butu, tai is tokiu ir NARS, ir OPI berods.
Papildyta:
QUOTE(Adera777 @ 2012 05 31, 09:46)
Ačiū merginos, o Madaros kokį naudojate ar Sun, ar Moon? Kažkada esu skaičiusi, kad geriausias variantas abi sumaišyti, kuri spalva neutralesnė spalnos? Sun atrodo į geltonumą  g.gif


Turejau abu, bet nei vieno nepasilikau. Madara temoj esu placiau aprasius, jei idomu. Esu neutralaus tono, oda sviesi, bet 'Moon' man per ruzavas buvo, oda per raudona juo pasitepus budavo ir jis blizgesnis (bet uztvirtinus kita pudra ant virsaus graziai atrodydavo, skaisciai, bet neblizgiai), o 'sun' tamsokas, bet nedaug tepant gerai buvo, toks ideges veidukas. Na bet realiai maskavimo minimaliai, neuzsitepdavo labai lygiai, na kaltos turbut ir spalvos, kad neidealiai tiko, tai nenaudojau nei vieno. Pati ieskosiu kazko kito.
Papildyta:
QUOTE(sonyia @ 2012 06 01, 14:06)
O gal kas pasidalins ispudziais del lupu blizgesiu, kokios firmos geresni, kol kas as bandzius tik Benecos...


Noru sarase turiu Dr. Hauschka. O is turimu kosmetinej, tai Lily Lolo labai patinka, Zuzu Luxe smagus. thumbup.gif Taip pat turiu Desert Essence, tai neutrali as del jo, nei labai patinka, nei nepatinka. Turiu Sula kelias spalvas, bet bijau rekomenduot sioj temoj, nes neturiu sudeties po ranka, tai bijau, kad nera tobula, bet cia is naturaliu skaitosi si firma. Dar turiu organiska Lotus firmos, bet man nepatinka jo skonis, toks kartokas, bet rodos ricina sudetyje, tai itariu nuo jos....

Neseniai nusipirkau Pure SKN blizgi - sudetis puiki, spalva labai patinka. thumbup.gif Ir dar sandeliuke pora Love & Toast blizgiu turiu.

Is nerekomenduotinu butu Ecco Bella (spalva visai kitaip realiai atrode, nesmagus ir siaip toks perlamutrinis siek tiek) ir Mineral Fusion (baisiai lipnus, daugiau uztepus nelygi spalva budavo, subegdavo i kampucius, snekant tisdavo tarp lupu).
Papildyta:
QUOTE(jearmaine @ 2012 06 05, 20:53)
Labas, gal yra bandžiusių Acure Organics naktinį veido kremą?


Esu naudojus, man patiko ir tiko. Isvis man Acure Organics visos naudotos priemones patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 07 birželio 2012 - 20:27
QUOTE(kambliukas @ 2012 06 07, 20:05)
Ar drėkina odą, ar labiau maitina?



kad ir taip ir taip. ant dregnos odos uzlasinu kelis lasiukus ir isteptu veida, tai daugiau drekina. galima ir ant sausos grynesi, tai maitins. kas gerai, tai kad taupiai naudojasi- trys lasiukai visam veidui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 14 birželio 2012 - 13:56
Ar esat kuri naudojusi Amla aliejų plaukams arba matę pirkti geros sudėties (kiek panaršiau nete, tai sudėtis negera)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 06 09, 14:36)
Ar esat kuri naudojusi Amla aliejų plaukams arba matę pirkti geros sudėties (kiek panaršiau nete, tai sudėtis negera)? ax.gif


Va čia amla aliejus geros sudėties, sertifikuotas: http://www.indien-pr...p21nqajfd4urlu5 Esu tuos kitus du turėjusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 09 birželio 2012 - 14:39