Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(micefee @ 2012 06 04, 23:56)
Ačiū, įsimečiau į wishlist'ą, sudėtis gera. O kurį naudojot? Ar rezultatas matėsi?



as naudojau su 5% tai toks lengvas gali ir kasdien naudoti nakciai. dabar pirkciau 10% ir naudociau 2-3k. per savaite. padeda odai eksfolijuotis. rezultatai matosi po ilgesnio laiko
Atsakyti
kalbejot cia apie sampunus,tai pasisakysiu truputi is savo patirties 4u.gif teko gana daug isbandyt visokiu tu eko sampunu variantu ir ne vienas netiko,nuo visu sampunu be isimties buvo pleiskanu,o nuo kai kuriu net ir niezejo,jau galvojau,kad naturali gamta ten veisiasi ir is tikro plaukai atrode baisiai biggrin.gif todel grizau prie iprastu bloguju sampunu ir ne taip seniai pabandziau vat sitoki muila http://www.violey.co...el_p_13232.html ir esu maloniai nustebinta rezultatu bigsmile.gif kvapas sio muilo ne pats maloniausias,bet mano plaukus,linkusius sukrist ir riebaluotis ,isplove puikiai ir purumas laikosi apie 2-3 dienas,jokiu pleiskanu,jokio niezejimo thumbup.gif nors skalaujant muila plaukai pasidaro labai siurkstus net girgzdantys,neimanoma ranku ikist, bet isdziovinus jie tampa glotnus ir purus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2012 06 05, 11:52)
kalbejot cia apie sampunus,tai pasisakysiu truputi is savo patirties 4u.gif  teko gana daug isbandyt visokiu tu eko sampunu variantu ir ne vienas netiko,nuo visu sampunu be isimties buvo pleiskanu,o nuo kai kuriu net ir niezejo,jau galvojau,kad naturali gamta ten veisiasi ir is tikro plaukai atrode baisiai biggrin.gif todel grizau prie iprastu bloguju sampunu ir ne taip seniai pabandziau vat sitoki muila http://www.violey.co...el_p_13232.html ir esu maloniai nustebinta rezultatu  bigsmile.gif  kvapas sio muilo ne pats maloniausias,bet mano plaukus,linkusius sukrist ir riebaluotis ,isplove puikiai ir purumas laikosi apie 2-3 dienas,jokiu pleiskanu,jokio niezejimo  thumbup.gif nors skalaujant muila plaukai pasidaro labai siurkstus net girgzdantys,neimanoma ranku ikist, bet isdziovinus jie tampa glotnus ir purus  thumbup.gif

muilu ir as galva neseniai ploviau, tai taip pat likau rezultatu nustebinta ir patenkinta smile.gif mano plaukams labai tiko muilas (naudojau dr.Broner's vaikiska muila)..
po plovimo as dar skalavau plaukus obuoliu acto ir vandens misiniu (1 v.s. acto i 1 l vandens), o taip pat naudojau ir plauku balzama..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 06 05, 11:56)
muilu ir as galva neseniai ploviau, tai taip pat likau rezultatu nustebinta ir patenkinta smile.gif mano plaukams labai tiko muilas (naudojau dr.Broner's vaikiska muila)..
po plovimo as dar skalavau plaukus obuoliu acto ir vandens misiniu (1 v.s. acto i 1 l vandens), o taip pat naudojau ir plauku balzama..

as po muilo dar naudoju jau iprasta snate balzama ,truputi nuima ne itin malonu muilo kvapa ir plauku galai tampa labai lengvai sukuojami thumbup.gif atrodo ,kad pagaliau radau tai ko ilgai ieskojau smile.gif
Atsakyti
Labas, gal yra bandžiusių Acure Organics naktinį veido kremą? Ar galit parekomenduoti kokį gerą kremą nakčiai? Mano oda normali, į sausumą, smakrą beria. Mėgstu nakčiai riebesnį kremą tepti smile.gif
Atsakyti
Gal kas parekomenduotumėt valantį aliejų-prausiklį veidui prausti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 06 04, 15:55)
Ar galima priemones su vit. C naudoti dienos metu? Ar visgi geriau nakčiai?
Papildyta:
Ir dar. Žiūriu, Biokosmetikos akademija atlieka rūgštinį veido valymą su lietuviška O.D.A. kosmetika. Kiek suprantu, nėra ji ekologiška ar bent jau natūrali?


Ne, O.D.A nėra nei natūrali, nei ekologiška. Šiaip iš natūralesnių rūgštinių priemonių (sudėty yra keletas 'blogiukų') labai giriama Earth Science AHA night rejuvenator priemonė.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 06, 18:49)
Ne, O.D.A nėra nei natūrali, nei ekologiška. Šiaip iš natūralesnių rūgštinių priemonių (sudėty yra keletas 'blogiukų') labai giriama Earth Science AHA night rejuvenator priemonė.


Šita: http://www.iherb.com...-oz-30-ml/21481 ? Kad sudėtis tikrai nelabai kokia... g.gif Jau geriau tadatas kremas kur ZBITKA rašė.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 06 06, 19:58)
Šita: http://www.iherb.com...-oz-30-ml/21481 ? Kad sudėtis tikrai nelabai kokia...  g.gif Jau geriau tadatas kremas kur ZBITKA rašė.


Taip, šita. Iš tiesų, tai man neaišku kokia tiksli yra šios priemonės sudėtis, nes kai kur surašyta vienokia (blogesnė), kitur kitokia (geresnė). Pamenu himalaia savo bloge gyrė šią priemonę kaip vieną geriausių rūgštinių priemonių.
Mane tai pastaruoju metu labai beria verysad.gif (įtariu, kad kaltas biotinas), tai pradėjau naudoti Paula's Choice rūgštines priemones. Natūralumo ten 0, bet užtat oda gražėja
Atsakyti
user posted image

siandien nusipirkau si pabandymui rozmarinu vandeni, gal kuri bandet, koks poveikis? bigsmile.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2012 06 05, 11:52)
kalbejot cia apie sampunus,tai pasisakysiu truputi is savo patirties 4u.gif  teko gana daug isbandyt visokiu tu eko sampunu variantu ir ne vienas netiko,nuo visu sampunu be isimties buvo pleiskanu,o nuo kai kuriu net ir niezejo,jau galvojau,kad naturali gamta ten veisiasi ir is tikro plaukai atrode baisiai biggrin.gif todel grizau prie iprastu bloguju sampunu ir ne taip seniai pabandziau vat sitoki muila http://www.violey.co...el_p_13232.html ir esu maloniai nustebinta rezultatu  bigsmile.gif  kvapas sio muilo ne pats maloniausias,bet mano plaukus,linkusius sukrist ir riebaluotis ,isplove puikiai ir purumas laikosi apie 2-3 dienas,jokiu pleiskanu,jokio niezejimo  thumbup.gif nors skalaujant muila plaukai pasidaro labai siurkstus net girgzdantys,neimanoma ranku ikist, bet isdziovinus jie tampa glotnus ir purus  thumbup.gif

ačiū, prigriebsiu ir aš išbandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 06, 19:22)
Taip, šita. Iš tiesų, tai man neaišku kokia tiksli yra šios priemonės sudėtis, nes kai kur surašyta vienokia (blogesnė), kitur kitokia (geresnė). Pamenu himalaia savo bloge gyrė šią priemonę kaip vieną geriausių rūgštinių priemonių.


Bet himalaia tikrai ne ekologė, ji komentuoja visas kosmetikos priemones ir gali pagirti net ir labai labai cheminių sudėčių produktus... Aš kadangi jau beveik 2 metus naudoju eko kosmetiką, stengiuosi šių blogiečių išvengti.

QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 06, 20:02)
user posted image

siandien nusipirkau si pabandymui rozmarinu vandeni, gal kuri bandet, koks poveikis? bigsmile.gif  g.gif  g.gif


Kai naudojau tris buteliukus iš eilės, kirpėja sakė, kad pridygę labai daug plaukų. bigsmile.gif Po to kurį laiką nenaudojau, tai nuvykus po kokių metų pas tą pačią kirpėją sakė, kad labai daug naujai pridygusių vidutinio ilgio plaukų. Tai galiu daryti išvadą, kad šis vanduo tikrai paskatino plaukų augimą. Dabar vėl turiu buteliuką nusipirkusi tik labai nereguliariai naudoju. O šiaip prieš tai naudojau kiekvieną kartą po galvos plovimo.
Atsakyti