Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Galadrielė @ 2012 06 01, 17:32)
O mane domina plaukų putos.

Kurios labiausiai patikusios, kartotinos, geriausiai fiksuoja? Pamenu kadaise buvo aptartos ar tik ne Laveros, bet kad nerandu niekur pirkti g.gif


Man visai patinka SANTE putos, kitu tiesa sakant neesu naudojus. Bet kadangi naudoju jas bedziovinant plaukus saknims pakelti ir paformuoti patiesinti plaukus, tai man puikiai jos tinka smile.gif

tiesa ilgainiui atsiranda pleiskanu nuo putu naudojimo (bet man nuo visu taip, anksciau ir nuo cheminiu budavo..)
Papildyta:
gal kas kur mate JMO nuolaidu? 4u.gif baigdinejasi atsargos smile.gif
Atsakyti
Mergaitės gal esate bandžiusios šiuos įdegio losjonus:
hhttp://ekopirk.lt/ek...losjonas-green/
user posted image

http://ekopirk.lt/ek...tis-savaiminio/
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 06 03, 17:39)
Mergaitės gal esate bandžiusios šiuos įdegio losjonus:
hhttp://ekopirk.lt/ek...losjonas-green/
user posted image

Turiu šitą. Esu labai patenkinta - gerai drėkina odą, nesmirda, lengvai tepasi, duoda natūralų atspalvį, be jokio ryžumo, tarsi natūraliai pabuvus saulutėje. Labai skalsus - man pvz blauzdoms vieno pilno paspaudimo per daug - jo užtenka visoms kojoms ir dar lieka truputį. Netepa nei rūbų, nei patalynės, savaitę tikrai laikosi puikiai, paskui nusiplauna
Atsakyti
sveikos, renkuosi naturalu krema nuo saules ir galvoju apie Sante losjona su SPF20 ar yra ji naudojanciu? man idomu ar gerai isigeria, ar nelieka tokia kaip "pluta" kaip buna nuo kaikuriu g.gif
Papildyta:
QUOTE(sonyia @ 2012 06 01, 15:06)
O gal kas pasidalins ispudziais del lupu blizgesiu, kokios firmos geresni, kol kas as bandzius tik Benecos...


as esu bandzius Benecos ir Suncoat. Suncoat labiau patiko, visiskai nelimpa, labai lengvutis toks, tik kad atspalviai tik 3 yra galimi pasirinkt, bet radau sau tinkama ax.gif Benecos tai toks net nezinau, man apsunkino lupas , nemoku pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2012 06 03, 18:59)
sveikos, renkuosi naturalu krema nuo saules ir galvoju apie Sante losjona su SPF20 ar yra ji naudojanciu? man idomu ar gerai isigeria, ar nelieka tokia kaip "pluta" kaip buna nuo kaikuriu  g.gif

Ojojoj kaip lieka doh.gif
Balta visa oda. Neįsigeria nieikaip. Arba baisiai trint reikia, bet pvz veidas visad baltas. Tepu tik kai viena deginuos, viešoj vietoj gėda tokiai baltai būt blush2.gif biggrin.gif Sunaudosiu, daugiau tikrai nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 06 03, 21:01)
Ojojoj kaip lieka  doh.gif
Balta visa oda. Neįsigeria nieikaip. Arba baisiai trint reikia, bet pvz veidas visad baltas. Tepu tik kai viena deginuos, viešoj vietoj gėda tokiai baltai būt  blush2.gif  biggrin.gif Sunaudosiu, daugiau tikrai nepirksiu  schmoll.gif


labai gaila doh.gif o gal galit koki geresni parekomenduot? tik, kad kaina nebutu didziule blush2.gif
Atsakyti
aciu, reikes paskaitineti apie Suncoat smile.gif man reikia svelnios, neutralios spalvos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonyia: 03 birželio 2012 - 21:09
QUOTE(Alala00 @ 2012 06 03, 20:02)
labai gaila  doh.gif  o gal galit koki geresni parekomenduot? tik, kad kaina nebutu didziule  blush2.gif

Lavera labai neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 06 02, 18:50)
merginos ar yra kokiu kremu kunui ir veidui kurie suteiktu idegi naudojant juos kelias dienas. kazkuris lyg buvo giriamas, bet nepamenu ar tai nebuvo savaiminio idegio kremas  g.gif tu tai as bijau, nesu bandziusi, ir man tai atrodo labai sudetinga procedura. labiau noreciau tokio, kuri panaudojus kelias dienas is eiles, irustu kunas  smile.gif

Laveros savaiminį turiu, labai patiko, tinka ir veidui, ir kūnui, nesmirda, gražus atspalvis. wub.gif
Atsakyti
Ar galima priemones su vit. C naudoti dienos metu? Ar visgi geriau nakčiai?
Papildyta:
Ir dar. Žiūriu, Biokosmetikos akademija atlieka rūgštinį veido valymą su lietuviška O.D.A. kosmetika. Kiek suprantu, nėra ji ekologiška ar bent jau natūrali?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 06 04, 14:55)
Ar galima priemones su vit. C naudoti dienos metu? Ar visgi geriau nakčiai?
Papildyta:
Ir dar. Žiūriu, Biokosmetikos akademija atlieka rūgštinį veido valymą su lietuviška O.D.A. kosmetika. Kiek suprantu, nėra ji ekologiška ar bent jau natūrali?



vitamina c dienai galima naudoti jeigu ant virsaus desi auksto faktoriaus spf krema. su rugstim geriau nerizikuoti, kad paskui nebutu pigmentiniu demiu. tepk arba vakare, arba diena su auksta spf mirksiukas.gif mirksiukas.gif
del ODA tai nezinau, as naudojau is iherb krema su glikolio rugstim Reviva labs yra 5% ir 10% isaugta is runkeliu. buvau parsisiuntus glikolio rugsties ir neutralizatoriaus ir dariausi pati pylingus. rugstis buvo isgauta irgi is runkeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 04 birželio 2012 - 23:33
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 04, 23:31)
as naudojau is iherb krema su glikolio rugstim Reviva labs yra 5% ir 10% isaugta is runkeliu.


Ačiū, įsimečiau į wishlist'ą, sudėtis gera. O kurį naudojot? Ar rezultatas matėsi?
Atsakyti