Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(micefee @ 2012 05 30, 15:32)
Madara moon flower.  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif , jau ne 1 indeli sunaudojau ir vis dar jis man top 1 rolleyes.gif
Papildyta:
Sveikos. Noreciau Jusu patarimu, pasiulymu. Ieskau kremo sausai veido odai. Ypatingai sausa apatinio zandikaulio sritis. Jei 1diena nepasitepu kremu, tuoj matosi raudoni issausejimai, pleiskanojimas. Naudodavau Madara krema sausai odai. Dbr naudoju Green People vitamin rich nourishing 24-hour krema. Kad ir oras jau lb siltas, bet sis kremas budamas riebesnis uz Madaros , odai patinka labiau, bet vis tiek man truksta maitinimo butent siai veido sriciai. Dar naudoji Madara sausai odai tonika ir paivairinimui pasipurskiu levandu hidrolatu. Kaip sakiau, veido oda sausa. Nors dar esu >25m, bet jau turiu rauksleliu aplink akis. Gal kas ka patartumete, buciau lb dekinga smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos, o Madaros kokį naudojate ar Sun, ar Moon? Kažkada esu skaičiusi, kad geriausias variantas abi sumaišyti, kuri spalva neutralesnė spalnos? Sun atrodo į geltonumą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 05 31, 09:46)
Ačiū merginos, o Madaros kokį naudojate ar Sun, ar Moon? Kažkada esu skaičiusi, kad geriausias variantas abi sumaišyti, kuri spalva neutralesnė spalnos? Sun atrodo į geltonumą  g.gif


Aš naudoju sunflower, man jos atspalvis labiau tinka. Šviesiaodėms sunflower dažnai būna per tamsi, todėl dauguma renkasi moonflower. Moonflower turi ružavumo. Madaros temoj viena forumietė yra įkėlusi abiejų foto palyginimui.
O čia iš interneto:
Sunflower
user posted image
Moonflower
user posted image
1 iš kairės moon, 2 sun
user posted image
Atsakyti
Ačiū Apčy už išsamų paaiškinimą, visgi manau, kad idialiausia būtų apbiejų miksas, bet pirkti 2 pudrytes iš karto, kaip ir per daug g.gif
O ar nekemša porų, kaip dengia, kaip laikosi?
Atsakyti
Gal yra bandžiusių aromanatural Juodųjų serbentų hidrolatą? Gal gali su kokiu kitu palyginti 4u.gif
Atsakyti
O gal kas pasidalins ispudziais del lupu blizgesiu, kokios firmos geresni, kol kas as bandzius tik Benecos...
Atsakyti
O mane domina plaukų putos.

Kurios labiausiai patikusios, kartotinos, geriausiai fiksuoja? Pamenu kadaise buvo aptartos ar tik ne Laveros, bet kad nerandu niekur pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 06 01, 08:51)
Ačiū Apčy už išsamų paaiškinimą, visgi manau, kad idialiausia būtų apbiejų miksas, bet pirkti 2 pudrytes iš karto, kaip ir per daug  g.gif
O ar nekemša porų, kaip dengia, kaip laikosi?


Brangoka, nebent kokią gerą nuolaidą užtaikyt, nes šiaip jie virš 80 lt kainuoja. Man nekemša. Mano oda mišri į riebumą, tai ant viršaus dar sausa pudra papudruoju, nes kitaip blizgesys išlenda. Dengiasi lengvai, tolygiai. Aš tai labai patenkinta šituo kremuku, ypač šiltuoju metu, kai nesinori tepliotis pudra.
Atsakyti
Aš visiškai pritariu apčy post'ui. smile.gif Mano oda irgi mišri į riebumą, ant viršaus irgi sausa pudra papudruoju, kitaip riebumas išlenda. Dengiasi tolygiai, nekemša.
Atsakyti
Čia nemažos nuolaidos Madarai
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2012 06 01, 20:33)
Čia  nemažos nuolaidos Madarai


Oho kokios geros kainos. bigsmile.gif
Atsakyti
merginos ar yra kokiu kremu kunui ir veidui kurie suteiktu idegi naudojant juos kelias dienas. kazkuris lyg buvo giriamas, bet nepamenu ar tai nebuvo savaiminio idegio kremas g.gif tu tai as bijau, nesu bandziusi, ir man tai atrodo labai sudetinga procedura. labiau noreciau tokio, kuri panaudojus kelias dienas is eiles, irustu kunas smile.gif
Atsakyti