Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

gal galite rekomenduoti koki nors lengva gerai drekinanti kremuka veidui? Svarbu, kad nekimstu poru ir gerai dreikintu, oda su spuogeliais ir linkusi i riebuma. Nudoju argital eziuoliu krema, bet pastebiu, kad siltejant orams daznai su juo man nemalonu, tarsi norisi susiprausti, galvoju, gal per sunkus..
Atsakyti
Man labai Logonos su hamameliu mišriai odai patinka, lyginant su Argital ežiuolės jis lengvesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2012 05 28, 14:37)
Merginos, kazkaip labai elektrinasi plaukai pastaruoju metu (nedazyti), ar kuriai nuima elektrinimasi populiarieji balzamai (Lavera ir pan.), nes mano turimas NS tai nepadeda kazkodel...aciu kas atrasys smile.gif



nuima purskiamas logonos su kvieciais. labai lengvutis, padeda issukuoti plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 30, 00:48)
nuima purskiamas logonos su kvieciais. labai lengvutis, padeda issukuoti plaukus mirksiukas.gif


Radau tik sita, ar apie ji rasete?
http://www.violey.co...anz_p_1890.html
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2012 05 30, 09:26)
Radau tik sita, ar apie ji rasete?
http://www.violey.co...anz_p_1890.html

Manau kad ne, greičiausiai bus šis, aš taip pat jį naudoju, man patinka kad lengvina iššukavimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 05 29, 20:31)
gal galite rekomenduoti koki nors lengva gerai drekinanti kremuka veidui? Svarbu, kad nekimstu poru ir gerai dreikintu, oda su spuogeliais ir linkusi i riebuma. Nudoju argital eziuoliu krema, bet pastebiu, kad siltejant orams daznai su juo man nemalonu, tarsi norisi susiprausti, galvoju, gal per sunkus..


Man vasarai labai patinka Dr Hauschka melisų kremas skirtas mišriai odai (linkusiai į riebumą-jautriai). Labai lengvas, greitai įsigeria.
Atsakyti
Merginos, o koks jūsų mylimiausias kremas su spalva ar krempudra iš natūralių, bet kad nekimštų porų ir nors šiek tiek maskuotų.
Atsakyti
Madara moon flower. wub.gif
Atsakyti
Taip norisi sita Madara isbandyti, bet tikriausiai meginukais niekur neprekiauja, internete?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 05 30, 15:19)
Merginos, o koks jūsų mylimiausias kremas su spalva ar krempudra iš natūralių, bet kad nekimštų porų ir nors šiek tiek maskuotų.

Man šis Logonos patinka, gražiai dengia, taip vidutiniškai maskuoja, nekemša porų, tik karštoms vasaros dienoms jau būtų per sunkus, labiausiai tinkamas tokiam kaip šiandien ~15'C arba vėsesniam, laukiu rudens/žiemos jam išbandyti, manau bus labai mėgiamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonyia @ 2012 05 30, 16:09)
Taip norisi sita Madara isbandyti, bet tikriausiai meginukais niekur neprekiauja, internete?


Man pernai dave meginuka Duglase, dar Kosmadoj atrodo duoda, reik paprasyti tik smile.gif
Bet jis toks blizgus ir riebus, kad net meginuko nesunaudojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eja: 30 gegužės 2012 - 15:19
My Webpage


va toks balzamas.
as tai su logona turiu problemu- italijoje jos labai sunku isigyti, mazai ka turi, o is vokietijos siuntimas brangus doh.gif doh.gif
Atsakyti