Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(shopingas @ 2012 10 30, 18:33)
Bet prie blogiuku alkoholio irgi neina priskirt - naturaliuose produktuose juk ir alkoholis ne tas pats kaip blogu sudeciu produktuose wink.gif Ir nebutinai alkoholis kazka blogo odai daro - mano oda sausa, jautri, bet esu ir veidui priemoniu su juo turejus ir nieko nenutiko, neissausino ar pan. Alkoholis sudetyje nebutinai sausina oda - juk gali jo nedaug but deta ir tik surist kitus ingridientus, o odai realaus poveikio ir neduoda jis.

Yra visokių alkoholių ir ne visų reikia baidytis.
Trumpos grandinės alkoholiai yra izopropilalkoholis, etanolis, metanolis ir benzilalkoholis. Šie alkoholiai greitai išgaruoja, todėl jei jų naudojama daug, šie alkoholiai garuodami ištraukia dalį natūralios drėgmės ir nusausina odą. Dėl tos pačios priežasties gausus alkoholio vartojimas galiausiai sukelia dehidrataciją.
Ilgos grandinės alkoholiai, kaip cetilo, mirisitilo, lanolino ir pan. veikia kaip drėkikliai ir emulsikliai, sukurdami kreminę veido bei kūno kremų, šampūnų ir kondicionierių konsistenciją.
Cetilo alkoholį sėkmingai pati naudoju kremų gamyboje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 10 30, 19:49)
Yra visokių alkoholių ir ne visų reikia baidytis.
Trumpos grandinės alkoholiai yra izopropilalkoholis, etanolis, metanolis ir benzilalkoholis.  Šie alkoholiai greitai išgaruoja, todėl jei jų naudojama daug, šie alkoholiai garuodami ištraukia dalį natūralios drėgmės ir nusausina odą. Dėl tos pačios priežasties gausus alkoholio vartojimas galiausiai sukelia dehidrataciją.
Ilgos grandinės alkoholiai, kaip cetilo, mirisitilo, lanolino ir pan. veikia kaip drėkikliai ir emulsikliai, sukurdami kreminę veido bei kūno kremų, šampūnų ir kondicionierių konsistenciją.
Cetilo alkoholį sėkmingai pati naudoju kremų gamyboje smile.gif

Na va, kaip gerai viska isaiskinote 4u.gif Dekui, dabar pagaliau zinosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 10 30, 19:24)
nesu bandžius, bet Weleda skin food labai norėčiau išbandyt ax.gif


Vitulka labai rekomenduociau si kremuka.....jau senai vargstu su dermatitu/psoriaze ir oi varge kiek ranku kremu esu isbndziusi kol atsiminiau si, issprende visas problemas, drauge mano sausaode ir labai jautri veido oda i joki kt krema nebeziuri kai daviau pabandyti, jos vaikuciui nuo pampersu alergija, labai sauseja, degina odyte uzteko poros patepimu, labai daugiafunkcinis kremukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 10 30, 19:24)
nesu natūralistė, nors naudoju kai ką iš natūralių, bet Nivea nei už ką nepirkčiau  ax.gif


parekomenduokite prasau kokie kremai jusu nuomone geri, tinkami jautriai odai maitinti, Weledos migdolini jau itraukiau i sarasa mirksiukas.gif

kazkaip anksciau didelio poreikio nebuvo kremams, tikdavo praktiskai visi kuriuos issirindavau, bet dabar jauciu kad reik odele palepint, tik va kazkaip nesiseka, kiek bandau tai vis kazkas ne taip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 30 spalio 2012 - 21:12
QUOTE(Letali @ 2012 10 30, 18:16)
bandziau, bet man toks jausmas kad jo nesugeria oda, toks kaip tempimas ir plevele lieka, panasiai ir Madaros naktinis kremas, jau nezinau kiek esu isbandzius, su mielu noru tepciau ekologiska  doh.gif

Pabandykit Hauschkos moisturizing day cream. Jis skirtas nuo sauso iki normalios odos. Pati esu sausaodė - dykuma ant veido, jau toks nusausėjęs veidas, net skaudėdavo.. Tačiau pradėjau tą kremą naudoti - kaip draugė sako - veidas cypia iš malonumo. Pabandykit pradžiai mažą pakuotę, jei turit galimybę. Jis lengvas, kaip pienelis, tačiau gerai pridrėkina odą, mygučiais susigeria
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 30, 19:42)
As dabar ir svarsau tarp sio naktinio ir losjono  g.gif

Kurio losjono? Irisu? Jis labai lengvas mišriai į riebumą odai, o naktinis riebesnės tekstūros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2012 10 31, 10:46)
Kurio losjono? Irisu? Jis labai lengvas mišriai į riebumą odai, o naktinis riebesnės tekstūros smile.gif

aha 4u.gif dara kaip tik naturrisimo atsiunte 10% nuolaidu koduka 4u.gif SPOOKY
Atsakyti
Turiu namuose merginą su beprasidedančiais pirmaisiais spuogais (10 metų mergina). Kažkokių rimtų priemonių naudoti nesinori, tai kol kas su Laveros prausikliu - pieneliu kelis kartus per savaitę pasiprausia veiduką, bet galvoju toliau, jei spuogiukų daugės, ką tokiai jaunai odai reiktų naudoti?
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti, kuriuos veido kremukus iš Weledos galėčiau naudoti žiemai dienos metu kai šalta lauke ir nakčiai? dienai noriu tokio, kad nepaliktų riebios plėvelės, nes oda iki pietų susiriebaluoja ir taip..
Mano oda rieboka, bet jautri, nuo paprasto kokosų aliejaus pasausėjo sad.gif nes drėkinančiu kremuku negalėjau tepti kai šalta buvo, nes tiesiog kąsdavo šaltis, jausdavosi gėlimas lauke, teko griebtis ką namie radau sad.gif

Taip pat ir rankoms kremo reikia, nes oda sugrubusi, jautri, issausejus..
Atsakyti
parekomenduokite prasau tusa akims, kuris gerai laikytusi ir tankintu blakstienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 11 03, 22:48)
Sveikos, gal galite patarti, kuriuos veido kremukus iš Weledos galėčiau naudoti žiemai dienos metu kai šalta lauke ir nakčiai? dienai noriu tokio, kad nepaliktų riebios plėvelės, nes oda iki pietų susiriebaluoja ir taip..
Mano oda rieboka, bet jautri, nuo paprasto kokosų aliejaus pasausėjo sad.gif nes drėkinančiu kremuku negalėjau tepti kai šalta buvo, nes tiesiog kąsdavo šaltis, jausdavosi gėlimas lauke, teko griebtis ką namie radau sad.gif

Taip pat ir rankoms kremo reikia, nes oda sugrubusi, jautri, issausejus..


JAU SAKIAU DAUG KARTU RIEBIAI ODAI TINKA WELEDOS GRANATU SERUMAS, LABAI LENGVAS mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif MANO MISRIAI ODAI TIKO IR DIENINIS WELEDA KREMUKAS SU GRANATAIS, TIKRAI NERIEBINA ODOS. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 03 lapkričio 2012 - 23:28
QUOTE(ZBITKA @ 2012 11 04, 00:27)
JAU SAKIAU DAUG KARTU RIEBIAI ODAI TINKA WELEDOS GRANATU SERUMAS, LABAI LENGVAS mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif MANO MISRIAI ODAI TIKO IR DIENINIS WELEDA KREMUKAS SU GRANATAIS, TIKRAI NERIEBINA ODOS. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Ta serija tai gerule thumbup.gif Net draugems rekomendavau, tai laukia parkeliaujant .
Atsakyti