Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Nu baikit... Yra normalių ekologiškų ar natūralių, sertifikuotų firmų... Kam tą Nivea š pirkti?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 10 30, 17:36)
Nu baikit... Yra normalių ekologiškų ar natūralių, sertifikuotų firmų... Kam tą Nivea š pirkti?


as nesurandu sau tinkamu, nusibodo pinigus metyt unsure.gif vasarai kremukai kuo puikiausi ir haushkos ir weledos naudoju, uoga uoga patiko, o ziemai nebetinka, issauseja oda doh.gif kuno losjonai ekologiski irgi sunkiai susigeria kiek bandziau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 30 spalio 2012 - 16:41
Tai gal riebesnio kremo žiemai reikia? Ar kokį Hauschkos rožių bandėt?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 10 30, 18:11)
Tai gal riebesnio kremo žiemai reikia? Ar kokį Hauschkos rožių bandėt?


bandziau, bet man toks jausmas kad jo nesugeria oda, toks kaip tempimas ir plevele lieka, panasiai ir Madaros naktinis kremas, jau nezinau kiek esu isbandzius, su mielu noru tepciau ekologiska doh.gif
Atsakyti
Merginos, pataisykit mane, jei as klystu... Bet man atrodo, yra kazkokiu ingredientu, is blogiuku, kurie pagreitina kremo isigerima i oda? Butent del to kai kurie kremai bei kuno losjonai isigeria zaibiskai ir yra tas komforto pojutis, atseit, nieks nelimpa, tai ir kremas geras, nors anaiptol... g.gif Ar nusisneku?
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 30, 16:16)
bandziau, bet man toks jausmas kad jo nesugeria oda, toks kaip tempimas ir plevele lieka, panasiai ir Madaros naktinis kremas, jau nezinau kiek esu isbandzius, su mielu noru tepciau ekologiska  doh.gif


Gal tada reiktų bandyti tepti ant sudrėkintos odos - apipurkštos hidrolatu arba purškiamu toniku. Ta prasme, kad veidas drėgnas būtų. Tada greičiau susigertų...
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 30, 17:40)
as nesurandu sau tinkamu, nusibodo pinigus metyt  unsure.gif  vasarai kremukai kuo puikiausi ir haushkos ir weledos naudoju, uoga uoga patiko,  o ziemai nebetinka, issauseja oda  doh.gif  kuno losjonai ekologiski irgi sunkiai susigeria kiek bandziau  doh.gif


Mano oda sausa, tai ziemai kai salta (t.y. pajauciu, kad tuop metu naudojami kremai neduoda uztektinai dregmes ir oda sauseja) naudoju Weleda migdolu krema veidui - kuo puikiausiai tinka.

QUOTE(mamulioka @ 2012 10 30, 18:22)
Merginos, pataisykit mane, jei as klystu... Bet man atrodo, yra kazkokiu ingredientu, is blogiuku, kurie pagreitina kremo isigerima i oda? Butent del to kai kurie kremai bei kuno losjonai isigeria zaibiskai ir yra tas komforto pojutis, atseit, nieks nelimpa, tai ir kremas geras, nors anaiptol...  g.gif Ar nusisneku?


Nusisnekat biggrin.gif

Kodel turi but blogiukai ingridientai, kad gerai isigertu kremas? Juk tie patys gerieciai ingridientai gali ta pati padaryt. Taigi ingridientu begales ir daug turi tam tikras funkcijas (pvz drekina, surisa produkta ir pan). Pvz Weleda kuno losjonai man zaibiskai susigeria, bet sudetys ju puikios, tiesiog man rodos tas susigerimas geras del sudetyje esancio alkoholio - jis paskaido riebuma + nugaruoja greitai (gal ir klystu suprasdama kaip veikia). Veido kremai su spf (o ypac jei tik spf yra) man daznai sunkiau geriasi, nes jie tirstesni buna, sunkiau per oda slysta.

Na o siaip tikrai nelabai susidurus su sunkiai isigerianciais kremais - man rodos tokiu atveju arba kremas per sunkus, arba per daug jo uztepama (va butent viena toki naudoju, kad dozavimas sunkus ir daznai per daug issispaudzia, tai ir neina itept visko i oda, bet uztepu riebiau ir palieku kaip kauke susigert - maximum 10-15min ir nieko nebelieka ant odos pavirsiaus).
Atsakyti
hihihi.gif blush2.gif
Gali buti, gal butent alkoholis ir paspartina isigerima, o jo prie geriuku tikrai nepriskirciau
Dekui, kad paaiskinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 10 30, 18:41)
Gal tada reiktų bandyti tepti ant sudrėkintos odos - apipurkštos hidrolatu arba purškiamu toniku. Ta prasme, kad veidas drėgnas būtų. Tada greičiau susigertų...



o tempimo pojutis ka reiskia ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 30, 18:07)
o tempimo pojutis ka reiskia ?  g.gif

kad odai dregmės maža.

nesu bandžius, bet Weleda skin food labai norėčiau išbandyt ax.gif

nesu natūralistė, nors naudoju kai ką iš natūralių, bet Nivea nei už ką nepirkčiau ax.gif

neseniai subaigiau levandų hidrolatą. Fainiai būdavo apsipurkšt po makiažo nuvalymo, bet tuo laiku veido erkutė suintensyvėjo. Maniau dėl to, kad atšalo. O dabar praėjus kažkuriam laikui, pastebėjau, kad erkutės neliko ir suvedu viską į tai, kad hidrolatas ją suintensyvino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 30, 19:05)
Gali buti, gal butent alkoholis ir paspartina isigerima, o jo prie geriuku tikrai nepriskirciau
Dekui, kad paaiskinot  mirksiukas.gif


Bet prie blogiuku alkoholio irgi neina priskirt - naturaliuose produktuose juk ir alkoholis ne tas pats kaip blogu sudeciu produktuose wink.gif Ir nebutinai alkoholis kazka blogo odai daro - mano oda sausa, jautri, bet esu ir veidui priemoniu su juo turejus ir nieko nenutiko, neissausino ar pan. Alkoholis sudetyje nebutinai sausina oda - juk gali jo nedaug but deta ir tik surist kitus ingridientus, o odai realaus poveikio ir neduoda jis.
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2012 10 30, 11:40)
Iš tos pačios Irisu linijos yra naktinis kremas, kuris daugiau pamaitina odą, atstato odos drėgmės pusiausvyrą ir per naktį padeda odai natūraliai regeneruotis. O migdolų kremas labiau skirtas sausesnei odai, nes mažina tempimo jausmą, ramina bei maitina odą 4u.gif

As dabar ir svarsau tarp sio naktinio ir losjono g.gif
Atsakyti