Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Per pigus tas aliejus. Pačiam Maroke toks kiekis prieš tris metus apie 40lt kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2012 10 12, 17:59)
sakykite, ar tikrai padeda šis Sante šampūnas nuo pleiskanų?  ax.gif ar gal kokį kitą parekomenduot turit nuo šios problemos?  g.gif


Weledos su rozmarinais thumbup.gif
Atsakyti
mergaites koks ten buvo isgirtas prausiklis veidui is Avalon Organics ? atrodo su vitaminu C ? nes darysiu uzsakyma siandien is Iherb tai galvoju reik griebt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 23, 19:53)
mergaites koks ten buvo isgirtas prausiklis veidui is Avalon Organics ? atrodo su vitaminu C ? nes darysiu uzsakyma siandien is Iherb tai galvoju reik griebt  4u.gif

Gal sis Avalon Organics, Vitamin C Renewal, Hydrating Cleansing Milk arba sis Avalon Organics, Vitamin C Sun Aging Defense, Refreshing Cleansing Gel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 23 spalio 2012 - 19:29
QUOTE(Melajja @ 2012 10 19, 12:41)
Weledos su rozmarinais  thumbup.gif



Aha, šitas fainas. Dar man patiko Faith in Nature su arbatmedžiu, bet senokai jo nemačius...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2012 10 23, 20:26)

tai as ta antraji ir isimeciau i kasika smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Hauschka maskuoklį, kolkas esu juo patenkinta smile.gif Dabar renkuosi krempudrą. Mišriaodės, kokią naudojate jūs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 10 26, 20:26)
Nusipirkau Hauschka maskuoklį, kolkas esu juo patenkinta smile.gif Dabar renkuosi krempudrą. Mišriaodės, kokią naudojate jūs? smile.gif

Supratau, kad kreminės pudros - ne man. Dabar naudoju tik kompaktines arba birias. Na bet ir mano mišrumas į riebumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2012 10 27, 11:02)
Supratau, kad kreminės pudros - ne man. Dabar naudoju tik kompaktines arba birias. Na bet ir mano mišrumas į riebumą smile.gif

O kuo netiko krempudros? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 23, 18:53)
mergaites koks ten buvo isgirtas prausiklis veidui is Avalon Organics ? atrodo su vitaminu C ? nes darysiu uzsakyma siandien is Iherb tai galvoju reik griebt  4u.gif


Aga, sitas. tikrai geras mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavau Weledos Irisu kremuka wub.gif Kaip man patinka wub.gif Weledos kvapai wub.gif
Labai malonios teksturos kremas , naudosiu jie dienai . Bet galvoju gal nakciai reik ko stipresnio g.gif Kokio Weledos migdolu kremo, ar siaip koki arganu alieju naudoti ? kaip manote ? ka nakciai naudojate ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 27, 12:53)
Gavau Weledos Irisu kremuka  wub.gif  Kaip man patinka  wub.gif Weledos kvapai wub.gif 
Labai malonios teksturos kremas , naudosiu jie dienai . Bet galvoju gal nakciai reik ko stipresnio  g.gif  Kokio Weledos migdolu kremo, ar siaip koki arganu alieju naudoti ? kaip manote  ? ka nakciai naudojate ?


Odą reikia maitinti dieną, nakčiai pakanka drėkinimo... Neapkraukit jos sunkiais kremais, tegul regeneruojasi.
Atsakyti