Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

sakykite, ar tikrai padeda šis Sante šampūnas nuo pleiskanų? ax.gif ar gal kokį kitą parekomenduot turit nuo šios problemos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alala00: 12 spalio 2012 - 17:00
QUOTE(Alala00 @ 2012 10 12, 17:59)
sakykite, ar tikrai padeda šis Sante šampūnas nuo pleiskanų?  ax.gif ar gal kokį kitą parekomenduot turit nuo šios problemos?  g.gif

Man supleiskanojo po kažkurio netikusio šampūno, tai padėjo šis Logona su kadagiais http://internet_biot...roduct_id=34176
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2012 10 12, 16:52)
O ar medetku fitoli galima naudoti gryna ,nuo spuogu,zaizdeliu? ax.gif

aš naudojau, viskas ok
Atsakyti
Akcija siandien:
Argano aliejus 100ml. - 25lt.


http://uogos.lt/visa...gn=facebook-url
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 13, 13:03)
Akcija siandien:
Argano aliejus 100ml. - 25lt.
http://uogos.lt/visa...gn=facebook-url


cia kas reklama? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 10 14, 18:13)
cia kas reklama? g.gif  g.gif

Zmogus norejo gerom ziniom pasidalint, gal kam aktualu, nepeikit ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 10 14, 18:13)
cia kas reklama? g.gif  g.gif

cia nereklama, o aciu uz info!!! Ar jums nereikia pigesniu, bet kokybisku prekiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 10 14, 18:13)
cia kas reklama? g.gif  g.gif


Senokai cia besilankiau, bet kadangi tema favorituose, pasidalinau gera atrasta akcija ir tiek.
As nusipirkau. Tik nemacius dar tokio puslapio, facebooke kazkas buvo pasidalines sia info.

Bukit grazios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2012 10 14, 19:39)
cia  nereklama, o aciu uz info!!! Ar jums nereikia pigesniu, bet kokybisku prekiu? g.gif

o kaip pazinti tas kokybiskas prekes ax.gif
gal kuri pirkusi pakomentuosit ju produkcija blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 10 14, 20:42)
o kaip pazinti tas kokybiskas prekes ax.gif
gal kuri pirkusi pakomentuosit ju produkcija blush2.gif  4u.gif

o kaip jus apskritai atpazistate kokybiskas prekes?
as jei kalbant apie aliejus, juos stengiuosi isigyti nerafinuotus, tai svarbiausia!
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2012 10 14, 20:54)
o kaip jus apskritai atpazistate kokybiskas prekes?
as jei kalbant apie aliejus, juos stengiuosi isigyti nerafinuotus, tai svarbiausia!



na visi pardavejei raso kad kokybiska ir nerafinuota ,o nusipirkus gauni s....
tai ir noriu atsiliepimu jau pirkusiu is sitos firmos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 09, 22:37)
Merginos, ka naudojat antakiams?  g.gif As turejau piestuka, bet nelabai patiko (kietokas, spalva neitin patiko), tai paskui nieko nebenaudojau. Bet jauciu, kad iki pilnos laimes man truksta paryskintu antakiu - ypac galuose, nes pradzia ryskesne, o i gala kai nusiaureja/prareteja, tai nusvieseja labai....


pas mane tas pats, naudoju lavera piestuka - ir laikosi neblogai, ir minkstai piesia - pastangu nereikia kaip su nepamenu kokios pries tai firmos (a, maxfactor).. Dar - jei nepatinka piestukas, as seseliais kartais padazau (a la breziu linija teptuku, visai nieko atrodo, naturaliai) 4u.gif
Atsakyti