Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

ačiū mergaites, reiks aromanatural ir apsipirkt 4u.gif
Atsakyti
Ar Butylene glycol ir Sodium hydroxymethylglycinate blogiukai? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų palyginti šiuos eterinių aliejų garintuvus? Nežinau, kurį pasirinkti...

http://aromata.lt/kv...uvai?aromastone
http://aromata.lt/kv...vai?aromastream
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2012 10 07, 13:31)
Ar Butylene glycol ir Sodium hydroxymethylglycinate blogiukai? 4u.gif

Pirmasis tikrai taip, o antrasis - kai kurie gamintojai teigia, kad tai natūralus konservantas. Bet tai nėra visai tiesa...
Vengčiau abiejų ax.gif
Atsakyti
Merginos, ka naudojat antakiams? g.gif As turejau piestuka, bet nelabai patiko (kietokas, spalva neitin patiko), tai paskui nieko nebenaudojau. Bet jauciu, kad iki pilnos laimes man truksta paryskintu antakiu - ypac galuose, nes pradzia ryskesne, o i gala kai nusiaureja/prareteja, tai nusvieseja labai....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 09, 22:37)
Merginos, ka naudojat antakiams?  g.gif As turejau piestuka, bet nelabai patiko (kietokas, spalva neitin patiko), tai paskui nieko nebenaudojau. Bet jauciu, kad iki pilnos laimes man truksta paryskintu antakiu - ypac galuose, nes pradzia ryskesne, o i gala kai nusiaureja/prareteja, tai nusvieseja labai....

Naudoju Sante antakių pieštuką smile.gif tą tamsesnį, tai man puikus. Natūraliai rudai paryškina, išlieka visą dieną.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 09, 22:37)
Merginos, ka naudojat antakiams?  g.gif As turejau piestuka, bet nelabai patiko (kietokas, spalva neitin patiko), tai paskui nieko nebenaudojau. Bet jauciu, kad iki pilnos laimes man truksta paryskintu antakiu - ypac galuose, nes pradzia ryskesne, o i gala kai nusiaureja/prareteja, tai nusvieseja labai....

As naudoju Everyday Minerals antakiu seselius, sviesiausia atspalvi. Patinka, gan patvarus
Atsakyti
labai reik atsiliepimu apie Lavera Mango Milk Treatment for Coloured Hair
user posted image
norisi kazko plaukuciams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 10, 21:47)
labai reik atsiliepimu apie Lavera Mango Milk Treatment for Coloured Hair
user posted image
norisi kazko plaukuciams  4u.gif


As turejau si man patiko. Fainas kvepas, plaukus suminkstina, padrekina. Tinka normaliems plaukams. Del labai issausejusiu nezinau, mano plaukai riebus, o galai normalus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 10 10, 22:47)
labai reik atsiliepimu apie Lavera Mango Milk Treatment for Coloured Hair:


As galiu ir sumaisyt, nes nebepamenu kondicionieriu ar ka turejau, bet siaip mano sviesintiems i sausuma plaukams mango linija be galo tiko - isvis vienas paciu paciausiu derinuku buvo 4u.gif
Atsakyti
Kam idomu siandien isbandziau Logona kremine pudra nr. 2 Visiskai tiko mano sviesiai odai, skaniai kvepia, maskuoja nedaug, greiciau kaip kremas su spalva. Veidukas gaivus, nesuriebino odos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Logonos kompaktine- gerai maskuoja, toks pirmas ispudis. Veliau parasysiu daugiau mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar medetku fitoli galima naudoti gryna ,nuo spuogu,zaizdeliu? ax.gif
Atsakyti