Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Kuris hidrolatas tiktu odai linkusiai i berimus?Galvoju apie rozmarinu arba levandu?Gal dar kokiu pasiulymu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 09 19, 00:20)
Logona ir Lavera priemones irgi be priedu. Uzkniso biski kai kuriu nariu skalambinimas po foruma, kokios fainos Marzmozel ir Ambrozija priemones doh.gif  doh.gif  doh.gif


O kas čia skalambijo? g.gif Saulė7 temoje konkrečiai paklausė patarimo dėl Ambrozijos ir Marmozel, neprašė palyginti Logonos ir Laveros. Jeigu prašo patarimo tarp tų firmų, tai prie ko čia Logona ir Lavera, jei jinai jų nenori? O pati lyg iš mėnulio iškritusi Marmozel ir Ambrozija lygini su Margaritos ir Rasos kremais blink.gif doh.gif Kas yra absoliučiai nesulyginama... Aš nesu bandžiusi nei Ambrozijos, nei Marmozel, bet nespaminu temos tokiom bereikšmėm žinutėm-"nežinau, nebandžiau, bet turbūt nieko gero, nes bandžiau toje pačioje šalyje pagamintus neekologiškus su prasta sudėtim kremus, tai nepatiko" doh.gif


Ar bandėte kuri nors Terre D'Oc ne birią, o kompaktinę pudrą? ax.gif


QUOTE(invisible_shadow @ 2012 09 20, 11:19)
Kuris hidrolatas tiktu odai linkusiai i berimus?Galvoju apie rozmarinu arba levandu?Gal dar kokiu pasiulymu? 4u.gif


Dar pasiūlyčiau išbandyti hamamelių ir ramunėlių hidrolatus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 20 rugsėjo 2012 - 10:47
QUOTE(invisible_shadow @ 2012 09 20, 11:19)
Kuris hidrolatas tiktu odai linkusiai i berimus?Galvoju apie rozmarinu arba levandu?Gal dar kokiu pasiulymu? 4u.gif

As naudoju gelsvuju sekluciu hidroliata smile.gif Kaip tik tokiai odai, linkusiai i berimus, spuogelius
Atsakyti
QUOTE(lolitagohome @ 2012 09 20, 10:18)
Elysambre turi akiu-lupu piestukus spalvu pavadinimais natural ir beige. Nors asmeniskai ju bandyti neteko, bet gal kazkuris tiktu? g.gif


Dekui 4u.gif Einu guglint.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 09 20, 10:47)
O kas čia skalambijo? g.gif Saulė7 temoje konkrečiai paklausė patarimo dėl Ambrozijos ir Marmozel, neprašė palyginti Logonos ir Laveros. Jeigu prašo patarimo tarp tų firmų, tai prie ko čia Logona ir Lavera, jei jinai jų nenori? O pati lyg iš mėnulio iškritusi Marmozel ir Ambrozija lygini su Margaritos ir Rasos kremais blink.gif  doh.gif Kas yra absoliučiai nesulyginama... Aš nesu bandžiusi nei Ambrozijos, nei Marmozel, bet nespaminu temos tokiom bereikšmėm žinutėm-"nežinau, nebandžiau, bet turbūt nieko gero, nes bandžiau toje pačioje šalyje pagamintus neekologiškus su prasta sudėtim kremus, tai nepatiko" doh.gif
Ar bandėte kuri nors Terre D'Oc ne birią, o kompaktinę pudrą? ax.gif
Dar pasiūlyčiau išbandyti hamamelių ir ramunėlių hidrolatus ax.gif



Ne tave turejau i omenyje ir Saule, bet tam tikros nares kur beilysi siulo ta Marmozel, ilindau i deziku tema Marmozel, plaukuos Marmozel ir t.t. Gal siulo siaip, bet kartais jau uzknisa rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ar galima aliejus sildyti mikrobangeje? Pvz. alyvuogiu ir linu semenu? Jei ne,tai kaip sildote pries tepdamos plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 09 21, 09:56)
Ar galima aliejus sildyti mikrobangeje? Pvz. alyvuogiu ir linu semenu? Jei ne,tai kaip sildote pries tepdamos plaukus?


Karšto vandens vonelėje - aliejų supilu į mažą keraminį induką ir jį įstatau į puodą arba didesnį dubenį su karštu vandeniu. Mano nuomone, tai sveikiau nei šildyti mikrobangėje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Johanesburgo kunigaikštytė: 21 rugsėjo 2012 - 10:25
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2012 09 21, 10:25)
Karšto vandens vonelėje - aliejų supilu į mažą keraminį induką ir jį įstatau į puodą arba didesnį dubenį su karštu vandeniu. Mano nuomone, tai sveikiau nei šildyti mikrobangėje  mirksiukas.gif  4u.gif


Aš taip pat darau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pritariu merginoms - ir nešildau visko ant ugnies, tiesiog jei prireikia - į indą pripilu dar vandens iš arbatinio.
Atsakyti
baiginėjasi mano kokoso aliejukas, gal kas pasufleruos, kur internete LT geriausia jį nusipirkti? blush2.gif natūralaus, šalto spaudimo, be jokių ten priemaišų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2012 09 22, 17:59)
baiginėjasi mano kokoso aliejukas, gal kas pasufleruos, kur internete LT geriausia jį nusipirkti? blush2.gif natūralaus, šalto spaudimo, be jokių ten priemaišų blush2.gif

Perku iš "Sveikų produktų" arba Aromanatural.
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2012 09 22, 18:38)
Perku iš "Sveikų produktų" arba Aromanatural.

aromanatural kokosų aliejus matau tokiam kaip slovikiuke įpakuotas, o kaip kiti aliejai? blush2.gif hidrolatus jie parduoda be purkštukų? nerandu aprašymuose
Atsakyti