Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 21, 20:16)
Nemačiau Sante henna sudėties, bet spėju, kad jis su chna, o ji sausina plauką g.gif

Ir šiaip esu tos nuomonės, kad rezultatą galima pasiekti reguliariai ir pastoviai naudojant kažką vieno, t.y. sisteminga priežiūra. Tas iš tiesų man labai pasiteisino su veido priežiūra, nes kadaise buvau mėgėja kaitalioti kremus, hidroliatus, dar kokį serumą panaudoti, o kru dar mėginėliai ir pan doh.gif Todėl tikrasis priemonių rezultatas pasimatė naudojant jas nuolat ir ilgesnį laiką - bent kelis mėn.

Manau pabandykite pasidaryti kažką pan į jūsų mažą ritualą ir galbūt tai pagelbės siekti rezultato. Aišku, gali būti sunkoka, jeigu plaukai ir taip greitai riebaluojasi, o dar gi karšta labai, bet gal tai padės pasiekti to vertą rezultatą? mirksiukas.gif



o kagi man siulot? bigsmile.gif 4u.gif mano plaukai visada buvo labai riebus nuo pat paauglystes, kad ir kokiais sampunais juos plauciau. doh.gif
o ka veidui naudojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 22, 11:50)
o kagi man siulot? bigsmile.gif  4u.gif  mano plaukai visada buvo labai riebus nuo pat paauglystes, kad ir kokiais sampunais juos plauciau. doh.gif
o ka veidui naudojat? g.gif

Kap minėjau, siūlyčiau švelnius šampūnus, tinkamus naudoti kasdien, šampūnus jautriai galvos doai ir pan.

O veidui naudoju pienelius prausimui, hidroliatą, kremuką ir kaukes keliskart per sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 05 19, 21:39)
Elegantiškai sninga pabandyk Philip Martins babassu purinanti arba purifying sampuna mirksiukas.gif  sio gamintojo plauku prieziura man atradimas wub.gif


as kurį laiką naudojau babassu šampūną. Man tai jis nerealus.Plaukai tokie purūs ir paslankūs, bet po kurio tai laiko pradėjo elektrintis. Tada nusipirkau maple šampūną, jis drėkinantis. Labai geras, plaukai tokie gyvi atrodo, bet mano plaukas labai tiesus ir po to sampuno truksta purumo, nes plaukas slidus pasiraro. Nežinau kuri dabar reikes isbandyti. Draugė labai gyrė Philip Martins rožių aliejų plaukų galiukams. Sake, kad plaukai labai gražiai blizga.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ot užvirė diskusija apie šampūnus. Tikrai taip, be galo sunku iškart pataikyti. Nors aš tikiuosi, kad apskritai įmanoma... Nes jaučiuosi truputį praradus viltį blush2.gif

Papildyta:
O gal bandėte plaukus plaut ruginių miltų natūraliu šampūnu? blush2.gif Niešsiaiškinau dar iki galo kaip tinkamus miltus išsirinkti (bet jau supratau tiek, kad tinka ne visi) ir kaip ten tas plovimas atrodo. Būtų įdomu, jei kas smulkiai nuo A iki Z papasakotų blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes. Norejau paklaust. Mergaites, kuom pakeiciat talka? Kiek zinau, priskiriamas prie kancerogeniniu medziagu... Dabar karstuoju metu laiku kaip niekad tapo aktuali si tema... blush2.gif
Atsakyti
Galadriele, mačiau parduodi Argital šveitiklį: ar nebepatinka? ax.gif
Atsakyti
Man ir tas klausimas kilo... Man jis nepamainomas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 24, 16:32)
Galadriele, mačiau parduodi Argital šveitiklį: ar nebepatinka? ax.gif

Šiaip patinka, man jis kaip drėkinamoji kaukė nerealus, sunaudojau aš tą pusę labai greitai, per kelias sav, o paskui kažkaip pastebėjau, kad stovi jis be darbo ir pradėjau nenaudoti - kitos priemonės einamesnės man dabar. Tai nusprendžiau parduoti, negu kad stovės 4u.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti kokį maskuoklį, pajuodusiems paakiams maskuoti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite rekomenduoti koki nors nagu laka? ar ekologiski, tokie kaip benecos gerai laikosi ir dengia nagus? Ar bent ka kito, kazkiek naturalesnio, aciu
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 05 26, 19:25)
Sveikos, gal galite rekomenduoti koki nors nagu laka? ar ekologiski, tokie kaip benecos gerai laikosi ir dengia nagus? Ar bent ka kito, kazkiek naturalesnio, aciu



benecos turiu 2 lakus laikosi neblogai. banziau is suncoat girl is i herbo water based laka. sudetis gera, bet "lakas" nusilupa per diena. lupasi kaip plevele, nereikia nei nagu lako valiklio. geriau jau benecos schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, kazkaip labai elektrinasi plaukai pastaruoju metu (nedazyti), ar kuriai nuima elektrinimasi populiarieji balzamai (Lavera ir pan.), nes mano turimas NS tai nepadeda kazkodel...aciu kas atrasys smile.gif
Atsakyti