Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Gal galit rekomenduoti kokį gerą maskuoklį spuogams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 09 12, 09:16)
Gal galit rekomenduoti kokį gerą maskuoklį spuogams? ax.gif

Man EM sunlight pats pačiausias, bet žiūriu lietuviškoj svetainėj jo jau nėra, o amerikietiškoj įdėtas kitoks paveikslėlis ir spalva jau ne tokia. Spalva pas mane tokia, labai gerai tamsiai raudonus maskuoja ir tamsius randelius/dėmeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 09 12, 09:16)
Gal galit rekomenduoti kokį gerą maskuoklį spuogams? ax.gif

Man patinka Nvey eco maskuoklis. Spuogeliams, dėmelėms gerai tinka maskuokliai, kurie nėra pernelyg skysti savo konsistencija. Labai geras triukas yra tepti maskuoklį ne pirštu, o smulkiu šepetėliu, pvz storesniu eyelinerio šepetėliu. Tuomet užtepama tiksliai ant norimos vietos, jei reikia patapšnoti pirštu, čia gaunasi kaip fotošopas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 09 12, 09:40)

ernesin, pamenu komentavote EM perk me up maskuokli, gal galite papasakoti kaip naudojasi? Ar tinka highlightinimui arba paakiams maskuoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 09 12, 15:12)
ernesin, pamenu komentavote EM perk me up maskuokli, gal galite papasakoti kaip naudojasi? Ar tinka highlightinimui arba paakiams maskuoti? 4u.gif

Kažką maišai, aš tik šį kur paminėjau turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 09 12, 12:07)
Labai geras triukas yra tepti maskuoklį ne pirštu, o smulkiu šepetėliu, pvz storesniu eyelinerio šepetėliu. Tuomet užtepama tiksliai ant norimos vietos, jei reikia patapšnoti pirštu, čia gaunasi kaip fotošopas  biggrin.gif


thumbup.gif Aš turiu Hauschkos maskuoklį tam reikalui, nensiskundžiu. O birūs maskuokliai man nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 09 12, 17:21)
thumbup.gif Aš turiu Hauschkos maskuoklį tam reikalui, nensiskundžiu. O birūs maskuokliai man nepatinka...

Prisidedu prie pagyrų Hauschkos maskuokliui 4u.gif Esu sunaudojusi bene visus tris vienetus šio maskuoklio.Mano oda problematiška,linkusi kimštis ir kartais nuo karto mėgstanti pasispuoguoti.Labai gerai pamaskuoja,o tuo pačiu ir turi antiseptinį poveikį,bet va kitų firmų maskuoklių neteko naudoti.Šitą pabandžiau ir iškart patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 09 12, 09:40)
Man EM sunlight pats pačiausias, bet žiūriu lietuviškoj svetainėj jo jau nėra, o amerikietiškoj įdėtas kitoks paveikslėlis ir spalva jau ne tokia. Spalva pas mane tokia, labai gerai tamsiai raudonus maskuoja ir tamsius randelius/dėmeles 4u.gif

QUOTE(Tendre @ 2012 09 12, 13:07)
Man patinka Nvey eco maskuoklis. Spuogeliams, dėmelėms gerai tinka maskuokliai, kurie nėra pernelyg skysti savo konsistencija. Labai geras triukas yra tepti maskuoklį ne pirštu, o smulkiu šepetėliu, pvz storesniu eyelinerio šepetėliu. Tuomet užtepama tiksliai ant norimos vietos, jei reikia patapšnoti pirštu, čia gaunasi kaip fotošopas  biggrin.gif

QUOTE(stilla @ 2012 09 12, 23:15)
Prisidedu prie pagyrų Hauschkos maskuokliui 4u.gif Esu sunaudojusi bene visus tris vienetus šio maskuoklio.Mano oda problematiška,linkusi kimštis ir kartais nuo karto mėgstanti pasispuoguoti.Labai gerai pamaskuoja,o tuo pačiu ir turi antiseptinį poveikį,bet va kitų firmų maskuoklių neteko naudoti.Šitą pabandžiau ir iškart patiko wub.gif

4u.gif
QUOTE(micefee @ 2012 09 12, 17:21)
thumbup.gif Aš turiu Hauschkos maskuoklį tam reikalui, nensiskundžiu. O birūs maskuokliai man nepatinka...

O kodėl nepatinka birūs? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Patarkite prašau kurio gamintojo kremai patikimesni ir geresni- Ambrozijos ar Marmozel? Turiu mišria ir jautrią oda, noreciau palepinti rudenį savo veiduka. Tik neapsisprendziu kurio gamintojo ir kokį kremą issirinkti... Is anksto dėkinga uz patarimus;)
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2012 09 13, 14:32)
Sveiki,
Patarkite prašau kurio gamintojo kremai patikimesni ir geresni- Ambrozijos ar Marmozel? Turiu mišria ir jautrią oda, noreciau palepinti rudenį savo veiduka. Tik neapsisprendziu kurio gamintojo ir kokį kremą issirinkti... Is anksto dėkinga uz patarimus;)



lietuvisku prekiu nebandziau, tik uzsienietiskas, nes ne LT gyvenu ax.gif bent jau Margarita ir Rasa man ispudzio nepadare schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Margarita ir Rasa nieko panašaus neturi su Ambroozija ir Marmozel smile.gif pastarosios yra rankų darbo, natūralių sudėtinių dalių produktas. Be cheminių priedų.

Klausimo autorei siūlyčiau pagal kremukų aprašymus rinktis ir bandyti, nes kas vienai tinka, tas kitai labai netinka smile.gif tik bandydama sužinosit, kas jums tinka. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 09 12, 18:21)
thumbup.gif Aš turiu Hauschkos maskuoklį tam reikalui, nensiskundžiu. O birūs maskuokliai man nepatinka...

Domina maskuoklis Hauschkos, 1, 2 ar 3nr. http://internet_biot...oncealer_01.jpg naudojate ir kuris sviesesnei odai tinka (gal zinote)? Aciu 4u.gif
Atsakyti