Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(vaio @ 2012 09 01, 13:24)
Labai aciu uz atsakyma. Aliejus bvau ipratus tepti ant sausu plauku, bet bandysiu ant dregnu. Bandziau ir argano ir alyvuogiu ir dar daug visokiu, bet kazkaip efekta panasu visi palieka.
Bandysiu isigyti si balzama, o kai ji tepate ant saknu jis ju nesuriebina?  4u.gif

Galvoju gal dar bandyti nusipirkti naturalaus glicerino ar silko, kazi butu koks efektas?  g.gif


Dėl glicerino ir šilko nežinau, bet natūralios kosmetikos žinovė Agnė/Ramutė kitoje temoje rekomendavo plaukams lecitiną.

Marmozel balzamas šaknų man nesuriebina 4u.gif
Atsakyti
Gaya, o Jūs tik Marmozel priemones naudojate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 09 05, 15:21)
Gaya, o Jūs tik Marmozel priemones naudojate? 4u.gif



šiuo metu taip 4u.gif ( apskritai esu išbandžiusi nemažai kitų gamintojų - jau kažkurioje temoje rašiau, kad dirbau ekoparduotuvėje ir "ragavau" viską, kuo prekiavome smile.gif)

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 09 06, 12:11)
šiuo metu taip  4u.gif ( apskritai esu išbandžiusi nemažai kitų gamintojų - jau kažkurioje temoje rašiau, kad dirbau ekoparduotuvėje ir "ragavau" viską, kuo prekiavome smile.gif)


Tai dabar Marmozel dirbate? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 09 06, 14:45)
Tai dabar Marmozel dirbate? g.gif  ax.gif


jeigu visai tiksliai - bendradarbiaujame... aš skiriu laiko geriems darbams, tą patį daro ir Marmozel Vilma.

Jei įdomu, vienas mūsų bendras labdaringas projektas skirtas moterims (krūties vėžio diagnostinėms priemonėms pirkti), kitas - sunkioms paauglėms iš nedarnių šeimų, esančioms vaikų socializacijos centre. Vilma ruošia užsiėmimus apie sveiką ir paprastą odos priežiūrą (aliejai, hidrolatai (išdistiliuojami iš Lietuvoje augančių augalų), avižiniai dribsniai, kavos tirščiai, cukrus ir pan. smile.gif) bei eterinių aliejų naudą - aromaterapiją.

4u.gif
Atsakyti
Padėkite išsirinkti šampūną 4u.gif Naudojusi esu daug ir įvairių, Urtekram, Sante, Logona, Lavera, JMO, Weleda, Natura Siberica, FIN, Druide ir t.t.

Nelabai orientuojuosi putokliuose, t.y. sudėtyse, tačiau manau, kad kažkurie putokliai netinka mano galvos odai, pradedu kasytis, niežti ir t.t. Tai pastebėjau labiausai nuo Sante jojoba šampūno, Weleda rozmarinų, FIN, NS rožinio, visų Laveros ir Logonos (išskyrus bambukų).
JMO cinko šampūnas mane tenkina, bet kaina aukšta, norėčiau kažko lygiagretaus pakeitimui, nes ir šiaip per ilgai ties juo užsistovėjau.
Kaip Alverde šampūnų putokliai?
Nežinau ką dar gero ir nebrangaus naujo galėčiau išbandyti doh.gif , gal naujų leidimų UT, Alverde, Eubiona? Madara dar nebandyta, Cattier, žodžiu firmų žinau daug, bet labai jau pabodo taškyti pinigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 09 09, 09:36)
Padėkite išsirinkti šampūną 4u.gif Naudojusi esu daug ir įvairių, Urtekram, Sante, Logona, Lavera, JMO, Weleda, Natura Siberica, FIN, Druide ir t.t.

Nelabai orientuojuosi putokliuose, t.y. sudėtyse, tačiau manau, kad kažkurie putokliai netinka mano galvos odai, pradedu kasytis, niežti ir t.t. Tai pastebėjau labiausai nuo Sante jojoba šampūno, Weleda rozmarinų, FIN, NS rožinio, visų Laveros ir Logonos (išskyrus bambukų).
JMO cinko šampūnas mane tenkina, bet kaina aukšta, norėčiau kažko lygiagretaus pakeitimui, nes ir šiaip per ilgai ties juo užsistovėjau.
Kaip Alverde šampūnų putokliai?
Nežinau ką dar gero ir nebrangaus naujo galėčiau išbandyti doh.gif , gal naujų leidimų UT, Alverde, Eubiona? Madara dar nebandyta, Cattier, žodžiu firmų žinau daug, bet labai jau pabodo taškyti pinigus blush2.gif


gali pabandyti plauti galva Gasulo moliu. sako, kad puikus jis, o ir nebrangus. be to, universalus - tinka veidui prausti, kaukems ir t.t. tik gali sausinti.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa Liucija @ 2012 09 09, 21:10)
gali pabandyti plauti galva Gasulo moliu. sako, kad puikus jis, o ir nebrangus. be to, universalus - tinka veidui prausti, kaukems ir t.t. tik gali sausinti.
4u.gif

Oi, dėkui už patarimą, bet aš jau senas vilkas šituose reikaluose 4u.gif , renkuosi tik iš šampūnų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 09 09, 21:27)
Oi, dėkui už patarimą, bet aš jau senas vilkas šituose reikaluose 4u.gif , renkuosi tik iš šampūnų  rolleyes.gif



Ar tai reiškia, kad Gasulo molis tau netiko? smile.gif Kodėl renkiesi tik iš šampūnų?
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 09 10, 08:14)
Ar tai reiškia, kad Gasulo molis tau netiko? smile.gif Kodėl renkiesi tik iš šampūnų?

Kai buvo pasibaigęs turėtas šampūnas bandžiau plauti rasulu, bet nemėgstu purvintis, o ir plaukai kiek pamenu po to elektrinosi.
O tik šampūnai todėl, kad mano rutinai jie visapusiškai labiau tinka nei moliai, duona ar kiaušinių tryniai. smile.gif
Atsakyti
Gal pasakytumėte, kokie eteriniai aliejai yra Marmozel dezodoranto sudėtyje? Man labai labai jis kvepia, tai norėčiau žinoti, kuo. Šiaip nenusivyliau, ko gero bus kartojamas. Bijau tik, kad greit išsibaigs, nes purkšti labai smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 09 09, 10:36)
Padėkite išsirinkti šampūną 4u.gif Naudojusi esu daug ir įvairių, Urtekram, Sante, Logona, Lavera, JMO, Weleda, Natura Siberica, FIN, Druide ir t.t.

Nelabai orientuojuosi putokliuose, t.y. sudėtyse, tačiau manau, kad kažkurie putokliai netinka mano galvos odai, pradedu kasytis, niežti ir t.t. Tai pastebėjau labiausai nuo Sante jojoba šampūno, Weleda rozmarinų, FIN, NS rožinio, visų Laveros ir Logonos (išskyrus bambukų).
JMO cinko šampūnas mane tenkina, bet kaina aukšta, norėčiau kažko lygiagretaus pakeitimui, nes ir šiaip per ilgai ties juo užsistovėjau.
Kaip Alverde šampūnų putokliai?
Nežinau ką dar gero ir nebrangaus naujo galėčiau išbandyti doh.gif , gal naujų leidimų UT, Alverde, Eubiona? Madara dar nebandyta, Cattier, žodžiu firmų žinau daug, bet labai jau pabodo taškyti pinigus blush2.gif


gal ir nelabai patarsiu, bet jei nuo Sante, Logonos ir Laveros niežti galvą, tai greičiausiai niežtės ir nuo UT bei Eubionos (na, čia asmenine patirtimi remdamasi taip sakau, nes kiekvienam būna skirtingai). Cattier bei Melvitos šampūnai turi daug levandų vandens sudėtyse (kuris ramina galvos odą), bet taip pat turi ir ALS, todėl čia taip pat tik bandymo būdu sužinotumėt, ar tinka jums, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti