Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

gal naudojote kokias nors priemones kunui su roziu ekstraktu ? wub.gif Baisiai pasimesiau ant sio kvapo doh.gif Siadnein parduotuvese nieko neradau apart TBS aliejuko, kuriam iki naturalaus oi kaip toli doh.gif Norisi, kad tas kvapas isliktu ilgai wub.gif
Galvoju gal koki eterini al. nusipirkti ir sumaisini su kokiu baziniu al. g.gif O gal i koki neutralu losjona ilasinti
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 09 01, 18:41)
gal naudojote kokias nors priemones kunui su roziu ekstraktu ? wub.gif  Baisiai pasimesiau ant sio kvapo  doh.gif  Siadnein parduotuvese nieko neradau apart TBS aliejuko, kuriam iki naturalaus oi kaip toli doh.gif  Norisi, kad tas kvapas isliktu ilgai wub.gif
Galvoju gal koki eterini al. nusipirkti ir sumaisini su kokiu baziniu al.  g.gif  O gal i koki neutralu losjona ilasinti


naudojau laveros duske su rozem ir omnia botanica roziu prausikli, paakiu krema, veido tonika, kuno krema mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaya @ 2012 09 01, 08:25)
O kodėl aliejai netinka? Ar tepei jais DRĖGNUS plaukus? smile.gif Kokius aliejus bandei? Juk ne visoms tinka tas pats išgirstasis kokosų aliejus (mano plaukams jis neeee smile.gif

Iš priemonių plaukams aš tau, kaip sausų ir garbanotų plaukų šeimininkei, drąsiai rekomenduočiau naująjį Marmozel plaukų balzamą. Jį gali naudoti ir kaip kaukę (gausiai sutepti plaukus, šaknis ir pabūti bent 1 val., išplauti), ir kaip balzamą (mažą kiekį paskirstyti ant išplautų, nusausintų plaukų, išskalauti NEREIKIA).
Papildyta:
Man irgi keistai skamba, kai tepa ir kremą, ir aliejų. Bijoti nereikia, bet kam to reikia apskritai?
kuriuo labiau tiki smile.gif


o kodel papildomai nenaudoti aliejuko? jojobos aliejukas tinka paakiams ir visam veidui. tikrai nekenkia, jeigu nepadeda schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 08 31, 20:15)
Gal galite rekomenduoti priemoniu plaukams kurie yra labai sausi ir garbanoti. NAt. aliejai netinka, toks jausmas lyg dar labiau sausina. Bandziau ir JMO detangleri ir sante BC ir Laveros basis jei neklystu kauke, jos kaip ir nieko, bet vis tiek dar kazko truksta.. Jau nebezinau ko imtis  4u.gif


Ar cia ne kondicioneriai? Juk ju paskirtis kitokia, uztat ir efektas kitoks.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 09 01, 20:57)
naudojau laveros duske su rozem ir omnia botanica roziu prausikli, paakiu krema, veido tonika, kuno krema mirksiukas.gif




Aciu uz ats 4u.gif as irgi labai gundausi ta duske, bet reik sunaudoti atsargas doh.gif

O ka jus daret su visom senom priemonem kai perejot prie naturaliu, viska isdovanoti ? g.gif
Atsakyti
Gal galetumet parekomenduot ka nors suragejusios pedu odos bei nuospaudu minkstinimui? Ar kuri esat naudojusios si apeiron balzama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 02 rugsėjo 2012 - 15:33
QUOTE(Cherry_ @ 2012 09 02, 15:16)
Aciu uz ats  4u.gif  as irgi labai gundausi ta duske,  bet reik sunaudoti atsargas  doh.gif

O ka jus daret su visom senom priemonem kai perejot prie naturaliu, viska isdovanoti ?  g.gif


kai ka pardaviau sm isparduotuvuvej, kai ka dovanojau, kai ka subaigiau. daugiausiai kainavo pakeist dekoratyvine, nes veido ir kuno pakeiciau kai viska uzbaigiau- tiesiog pirkdavau naturalu ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 09 02, 17:16)
Aciu uz ats  4u.gif  as irgi labai gundausi ta duske,  bet reik sunaudoti atsargas  doh.gif

O ka jus daret su visom senom priemonem kai perejot prie naturaliu, viska isdovanoti ?  g.gif


nepsichuoju, o tiesiog kai baigiu kuria nors priemone, perkau jau naturalia ir taip pamazu pasikeis visa naudojama kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 09 02, 20:41)
kai ka pardaviau sm isparduotuvuvej, kai ka dovanojau, kai ka subaigiau. daugiausiai kainavo pakeist dekoratyvine, nes veido ir kuno pakeiciau kai viska uzbaigiau- tiesiog pirkdavau naturalu ir tiek mirksiukas.gif


As lygiai taip pat - kai ka pardaviau (dabar nebeturiu LT saskaitos, tai nera kaip toliau ta daryt), kai ka baigiau, kai ka ismeciau. Na su kuno/veido prieziura paprasciau buvo, nes kai persikelem cia, tada ir prasidejo visi naturalumai, tai siaip ar taip teko viska pirkt (aisku tik atvaziave, tai pirkom paprastas priemones, o po keliu menesiu jau prie naturaliu perejom). O vat su dekoratyvine, tai tebevargstu ax.gif Pas mane daug priemoniu lupoms, tai jau kai ka naturalaus naudoju, bet yra ir nenaturaliu, skaistalai ir bronzatas tebera nenaturalus (bet va tie subaiginejimai tesiasi jau gerus metus, jauciu dar iki pusmecio uzteks doh.gif ). Seseliai akims link naturaliu, bet ne visi tobulom sudetim, tiesiog akys mano labai jautrios, tai kad ir nepilnai puiki sudetis, bet naudoju, jei galiu. O vat akiu tusai isimtis, kur labai neziuriu naturalumo - noriu atrast naturalu tobula tusa, kurio ieskau, bet tarp paiesku naudoju ir nenaturalius. ax.gif Ai, nagu lakai tai irgi visokie pas mane - stengiuosiu pirkt be tu 3 blogiuku (bet turbut jau dauguma tokiu), dar stengiuosiu siaip is tu geresnes sudeties laku kazka rinktis (nes ideali sudetis laku ir negali but), bet prisikaupe ju pas mane tiek, kad sakiau reikia naudot, mazint ir naujus pirkt tik subaigus kazka...
Atsakyti
kokia apsauga nuo saules naudojate veidukui ? Galvojau apie JMO bet kainyte 30 svaru , tai kiek brangoka vienoms atsostogom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 09 03, 18:10)
kokia apsauga nuo saules naudojate  veidukui ? Galvojau apie JMO bet kainyte 30 svaru , tai kiek brangoka vienoms atsostogom g.gif

kaip tik JMO temoj apie jį gerai atsiliepė smile.gif pati imsiuos Laveros, kažkada esu seniau bandžius, va, pabandysiu dar kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 09 03, 21:54)
kaip tik JMO temoj apie jį gerai atsiliepė smile.gif pati imsiuos Laveros, kažkada esu seniau bandžius, va, pabandysiu dar kartą smile.gif

Po tokiu atsiliepimu buvau uzsidegus ji nusipirkti, bet kaip jau sakiau 30 svaru man per daug , juolab , kad reikia man jo 2 savaitems 4u.gif O kuri Laveros bandete, kazkoki spec. veidui ar bendra losjona veidui naudojote ? gal si ?
http://www.pravera.c...eam-spf-20-75ml
Atsakyti
Cherry, taigi jei JMO norisi, tai galima kokiu miniuku/meginuku paieskot. Bet siaip gi nebutina tik per atostogas panaudot - apsauga juk reikalinga kasdien 4u.gif Tai tikrai susinaudos.

As veidui dar turiu Caribbean Solutions' faces only' (pirkau iherb.com) - visai smagus, prie juros daznai ji naudoju, o ir sudetis gera.
user posted image
Atsakyti