Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Merginos, gal žinot Vilniuje kokią kirpėją, kuri su natūraliom ekologiškom priemonėm dirba, tuo domisi, gali patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 08 28, 18:15)
Ka galetumete pasiulyti plauku purumui suteikti. Esu turejusi weledos rozmarinu vandeni, dabar galvoju apie JMO. Gal yra naudojanciu alavijo geli tam tikslui? Kokie atsiliepimai?


man alavijo gelis (kartais dar įlašindavau rozmarinų ea) labiau veikė nei JMO. Šio išvispoveikio jokio nepjaučiau (nei plaukų priaugo, nei papurino), tikrai daugiau nepirksiu.

QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 29, 10:11)
Merginos, reikia šampūno, noriu kažko iš AO. Mano plaukai ilgi, banguoti, šaknys riebios, o galai sausi. Noriu, kad gerai išplautų, purintų ir drėkintų plauką jo neriebindamas. Ką rinktis?

Svarstau apie GPB, bet nežinau kuo skiriasi klasikinis ir tas su levandomis - tik kvapu ar ir dar kažkuo?

O gal geriau drėkinamasis mėlynųjų ramunėlių šampūnas arba purinamasis prabangus ramunėlių šampūnas? g.gif


GPB buvo visiškas nesusipratimas, plaukai elektrinosi, nesivaldė. Nu bet gal čia tik man 4u.gif


o aš ieškau malonaus natūralaus anti-aging kremo/serumo. Nežinau ar nesu per jauna (30 ne už kalnų), bet ant kaktos yra keletas horizontalių linijų. Stengiuos kaktos neraukyti, tad dabar noriu kiek ir pastangrinti. Gal kas turit kokių gerų atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 08 29, 22:00)
Merginos, gal žinot Vilniuje kokią kirpėją, kuri su natūraliom ekologiškom priemonėm dirba, tuo domisi, gali patarti? smile.gif


ir mane tas labai domintu:)
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 29, 13:34)
nusiprausus kol oda dar dregnoka itapsnoju kremuka+ aliejuka mirksiukas.gif

o negali aliejukas su kremuku sureaguoti?? blush2.gif kazkaip keista tepti dvi priemones is karto g.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2012 08 29, 21:00)
o aš ieškau malonaus natūralaus anti-aging kremo/serumo. Nežinau ar nesu per jauna (30 ne už kalnų), bet ant kaktos yra keletas horizontalių linijų. Stengiuos kaktos neraukyti, tad dabar noriu kiek ir pastangrinti. Gal kas turit kokių gerų atsiliepimų?



Prie natūralių aliejų temos kaip tik buvo lengva diskusija apie raukšles smile.gif Bendra nuomonė - žiūrėti, kokio tipo oda (sausa, riebi ir t.t.) ir pagal tai rinktis priemones.

Jei nori kažko regeneruojančio, ieškok priemonių, kurios turi granatų sėklų ekstrakto, erškėtrožių aliejaus, rožių hidrolato ar rožių eterinio aliejaus.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2012 08 30, 00:26)
o negali aliejukas su kremuku sureaguoti?? blush2.gif kazkaip keista tepti dvi priemones is karto g.gif

Juk kremą taipogi sudaro aliejus ir dažnai, netgi didžioji jo dalis smile.gif todėl nereikia bijoti sumaišyti
Atsakyti
Gal parekomenduotumėt kokį kremą, suteikiantį matiškumą visai dienai? 4u.gif
Atsakyti
Kalbant apie paakiu ir apskritai viso veido prieziura kazi kuris aliejukas ar ersketroziu ar vynuogiu kauliuku daro didesnius stebuklus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 08 30, 08:47)
Prie natūralių aliejų temos kaip tik buvo lengva diskusija apie raukšles smile.gif Bendra nuomonė - žiūrėti, kokio tipo oda (sausa, riebi ir t.t.) ir pagal tai rinktis priemones.

Jei nori kažko regeneruojančio, ieškok priemonių, kurios turi granatų sėklų ekstrakto, erškėtrožių aliejaus, rožių hidrolato ar rožių eterinio aliejaus.

4u.gif



Ačiū 4u.gif žiūriu nemažai jūsų minėtų aliejų/ekstraktų turi JMO serumai/kremai. Einu skaityt atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti priemoniu plaukams kurie yra labai sausi ir garbanoti. NAt. aliejai netinka, toks jausmas lyg dar labiau sausina. Bandziau ir JMO detangleri ir sante BC ir Laveros basis jei neklystu kauke, jos kaip ir nieko, bet vis tiek dar kazko truksta.. Jau nebezinau ko imtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 08 31, 19:15)
Gal galite rekomenduoti priemoniu plaukams kurie yra labai sausi ir garbanoti. NAt. aliejai netinka, toks jausmas lyg dar labiau sausina. Bandziau ir JMO detangleri ir sante BC ir Laveros basis jei neklystu kauke, jos kaip ir nieko, bet vis tiek dar kazko truksta.. Jau nebezinau ko imtis  4u.gif


O kodėl aliejai netinka? Ar tepei jais DRĖGNUS plaukus? smile.gif Kokius aliejus bandei? Juk ne visoms tinka tas pats išgirstasis kokosų aliejus (mano plaukams jis neeee smile.gif

Iš priemonių plaukams aš tau, kaip sausų ir garbanotų plaukų šeimininkei, drąsiai rekomenduočiau naująjį Marmozel plaukų balzamą. Jį gali naudoti ir kaip kaukę (gausiai sutepti plaukus, šaknis ir pabūti bent 1 val., išplauti), ir kaip balzamą (mažą kiekį paskirstyti ant išplautų, nusausintų plaukų, išskalauti NEREIKIA).


Papildyta:
QUOTE(Petitgrain @ 2012 08 30, 10:17)
Juk kremą taipogi sudaro aliejus ir dažnai, netgi didžioji jo dalis smile.gif todėl nereikia bijoti sumaišyti


Man irgi keistai skamba, kai tepa ir kremą, ir aliejų. Bijoti nereikia, bet kam to reikia apskritai?

QUOTE(*magnifique* @ 2012 08 30, 11:51)
Kalbant apie paakiu ir apskritai viso veido prieziura kazi kuris aliejukas ar ersketroziu ar vynuogiu kauliuku daro didesnius stebuklus? smile.gif


kuriuo labiau tiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 09 01, 09:25)
O kodėl aliejai netinka? Ar tepei jais DRĖGNUS plaukus? smile.gif Kokius aliejus bandei? Juk ne visoms tinka tas pats išgirstasis kokosų aliejus (mano plaukams jis neeee smile.gif

Iš priemonių plaukams aš tau, kaip sausų ir garbanotų plaukų šeimininkei, drąsiai rekomenduočiau naująjį Marmozel plaukų balzamą. Jį gali naudoti ir kaip kaukę (gausiai sutepti plaukus, šaknis ir pabūti bent 1 val., išplauti), ir kaip balzamą (mažą kiekį paskirstyti ant išplautų, nusausintų plaukų, išskalauti NEREIKIA).



Labai aciu uz atsakyma. Aliejus bvau ipratus tepti ant sausu plauku, bet bandysiu ant dregnu. Bandziau ir argano ir alyvuogiu ir dar daug visokiu, bet kazkaip efekta panasu visi palieka.
Bandysiu isigyti si balzama, o kai ji tepate ant saknu jis ju nesuriebina? 4u.gif

Galvoju gal dar bandyti nusipirkti naturalaus glicerino ar silko, kazi butu koks efektas? g.gif
Atsakyti