Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(mamulioka @ 2012 08 28, 11:04)
Jei tepat paakius aliejum, tai irgi tik ant sudrekintos odos? Beje, ar tepat aliejais virsutinius vokus?

Aš tepu ant drėgnos odos, taip pat ir viršutinius vokus. Mano odai taip tinka 4u.gif Kartais tepu ir taip: ant sudrėkinto vatos diskelio užlašinu aliejuko ir diskeliu valau odą apie akis. Taip tinka ir tada, kai reikia nuvalyti akių makiažą. Oda lieka švari ir tuo pat metu pamaitinta.
Atsakyti
labas,gal kuri galetute parekomenduoti is violey kokius kvepalus?man labai patinka kur buna vanile gerai jauciama ar citrusiniai vaisiai
Atsakyti
labas noreciau paklausti ekspertu nuomones 4u.gif galvoju pirkti stai tokias veido putas http://www.bioderma....stics/2543.html nera jokiu sertifikatu ir pan, bet kaip tikrinau pagal kenskmingiausiuju sarasa buvo tik viena bloga medziaga PHENOXYETHANOL taigi norejau paklausti ar kitos tik atrodo nekenskimingos ar vid delto labai jau blogai cia viskas? nes gal su vienu blogiuku nk blogo jau cia nera, ar taip? ax.gif
Atsakyti
Ka galetumete pasiulyti plauku purumui suteikti. Esu turejusi weledos rozmarinu vandeni, dabar galvoju apie JMO. Gal yra naudojanciu alavijo geli tam tikslui? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 08 28, 17:10)
nes gal su vienu blogiuku nk blogo jau cia nera, ar taip?  ax.gif


Sioje temoje kalbama apie priemones tik su gera sudetimi, Bioderma nera priskiriama prie naturalios kosmetikos gamintoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 08 28, 16:10)
labas noreciau paklausti ekspertu nuomones  4u.gif  galvoju pirkti stai tokias veido putas http://www.bioderma....stics/2543.html nera jokiu sertifikatu ir pan, bet kaip tikrinau pagal kenskmingiausiuju sarasa buvo tik viena bloga medziaga PHENOXYETHANOL taigi norejau paklausti ar kitos tik atrodo nekenskimingos ar vid delto labai jau blogai cia viskas? nes gal su vienu blogiuku nk blogo jau cia nera, ar taip?  ax.gif


O kaip jūs nustatėt, kad tik viena sudėtinė dalis bloga? Phenoxyethanol gali būti ir natūralios kilmės, bet aš, pavyzdžiui, matau daug naftos kilmės produktų, kurių natūralioj kosmetikoj tikrai neturėtų būti... Butane - butano dujos, propane - propano dujos... Aš išvis nesuprantu ką šios medžiagos turi bendro su kosmetika? g.gif Jei norit natūralaus produkto, net nesvarstykit apie šį. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 08 28, 20:32)
O kaip jūs nustatėt, kad tik viena sudėtinė dalis bloga? Phenoxyethanol gali būti ir natūralios kilmės, bet aš, pavyzdžiui, matau daug naftos kilmės produktų, kurių natūralioj kosmetikoj tikrai neturėtų būti... Butane - butano dujos, propane - propano dujos... Aš išvis nesuprantu ką šios medžiagos turi bendro su kosmetika?  g.gif Jei norit natūralaus produkto, net nesvarstykit apie šį.  schmoll.gif



gaila, nes man bioderma be galo patinka... siaip dar natura siberica naudojuos tai irgi daug kas cia sako kad neitin naturali... is tu visai jau naturaliu tai tik sante bandziau tai ne kazka man buvo jinai verysad.gif na gal pavyks atrasti kada nors kazka sau mielo ir nekenksmingo
Atsakyti
Natūralių priemonių yra begalė, o Sante nei pati prabangiausia, nei turtingiausia smile.gif todėl tikiu, kad tikrai ieškodama, domėdamasi ir bandydama, atrasit sau tinkančias priemones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 08 28, 21:26)
gaila, nes man bioderma be galo patinka...


Jei ieškot putų veido valymui, pabandykit šias: https://www.biterite...ilters=madara-s Dabar kaip tik akcija, o pirmą kartą perkant dar ir 10lt nuolaidą pritaiko, tai bent jau siuntimas nekainuos. Man jos visai nieko. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia šampūno, noriu kažko iš AO. Mano plaukai ilgi, banguoti, šaknys riebios, o galai sausi. Noriu, kad gerai išplautų, purintų ir drėkintų plauką jo neriebindamas. Ką rinktis?

Svarstau apie GPB, bet nežinau kuo skiriasi klasikinis ir tas su levandomis - tik kvapu ar ir dar kažkuo?

O gal geriau drėkinamasis mėlynųjų ramunėlių šampūnas arba purinamasis prabangus ramunėlių šampūnas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 08 28, 11:04)
Jei tepat paakius aliejum, tai irgi tik ant sudrekintos odos? Beje, ar tepat aliejais virsutinius vokus?


nusiprausus kol oda dar dregnoka itapsnoju kremuka+ aliejuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 08 28, 23:35)
Jei ieškot putų veido valymui, pabandykit šias: https://www.biterite...ilters=madara-s Dabar kaip tik akcija, o pirmą kartą perkant dar ir 10lt nuolaidą pritaiko, tai bent jau siuntimas nekainuos. Man jos visai nieko.  4u.gif


aciu, visai gal ir nieko, reikes manau isbandyti, tik jau noresis ne tik putu bet ir toniko bent jau smile.gif
Atsakyti