Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Taigi,visgi nusipirkau simondsijų aliejuką, tik suabejojau dėl kokybės, nors rašo 100% natūralus, gal kas naudojat tokį ir galit patvirtinti ar jis geras ar nelabai. smile.gif

Štai jis
user posted image

Taip pat kriepiuosi į tas, kurios naudoja ar bent yra turėjusios šį natūralų kūno aliejų. Ar geras jis? Man nepatinka, kad jis bekvapis, gal reiktų kokių eterinių aliejukų įsipilt? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
abejoju kazkdel, kad geomar isvis kvepia naturalumu g.gif
Atsakyti
Rašo neva 100%, bet man tai kelia kažkokį nepasitikėjmą,nes gali rašyti viena,o butų visai kas kitą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 20, 22:08)
Rašo neva 100%, bet man tai kelia kažkokį nepasitikėjmą,nes gali rašyti viena,o butų visai kas kitą g.gif

imesk sudeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 20, 22:08)
Rašo neva 100%, bet man tai kelia kažkokį nepasitikėjmą,nes gali rašyti viena,o butų visai kas kitą g.gif

100% - dar nieko nereiškia. Turėtų būti šalto spaudimo, nerafinuotas - toks yra pats geriausias. Jei to nerašo, greičiausiai bus rafinuotas - daug prastesnis, pigesnis.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2012 08 20, 22:10)
imesk sudeti 4u.gif

o kokia gali būti aliejaus sudėtis? unsure.gif
aliejus yra aliejus
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 20, 21:10)
imesk sudeti 4u.gif


Oryza sativa bran oil (oryza sativa (rice) bran oil), Prunus amygdalus dulcis oil (prunusamygdalus dulcis (sweet almond )oil), Tocopherol. blush2.gif
Atsakyti
Vokietijoje papirkau Weleda granatu seruma, gerumelis per karscius, pas mus +39 tai nieko riebaus odai nenoriu bigsmile.gif
Dar visokiu grozybiu is Alverde tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 08 20, 22:15)
100% - dar nieko nereiškia. Turėtų būti šalto spaudimo, nerafinuotas - toks yra pats geriausias. Jei to nerašo, greičiausiai bus rafinuotas - daug prastesnis, pigesnis.
Papildyta:

o kokia gali būti aliejaus sudėtis? unsure.gif
aliejus yra aliejus

kad aliejus raso, dar nereiskia, kad ten vien tik geras aliejus viduje, esu nusipirkus dar pradzioj pamenu, kai dar tiek nezinojau apie natur.kosmetika ir sudetis, alieju plaukam is sveiku produktu parduotuves londone, tai poto ziuriu pirmoj vietoj mineral oil, tai iskart i siuksles iskeliavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 08 18, 21:54)
Na tai kad visas argano aliejus kilęs iš Maroko, nes argano medžiai tik Maroke auga. Spalva tiek to pirmojo tiesiai iš Maroko, tiek Green Nature labai panaši, toks tamsiai geltonas į raudonumą. Kvapas - na, man jis kvepia normaliai, tikrai nesmirda, švelnus riešutų, gal net moliūgų sėklų primena


Aš pati neapsisprendžių kur įsigyti 100% nerafinuoto natūralaus argano aliejaus. 4u.gif
Pasirodo ne visas argano aliejus yra pagaminamas Maroke, ar aš čia kažko nesuprantu? blush2.gif biggrin.gif ar čia dėl to, kad riešutų g.gif
http://pigu.lt/ekolo...0_ml?id=3012058
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emixsit: 22 rugpjūčio 2012 - 17:57
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 20, 22:24)
Oryza sativa bran oil (oryza sativa (rice) bran oil), Prunus amygdalus dulcis oil (prunusamygdalus dulcis (sweet almond )oil), Tocopherol. blush2.gif

na va, kaip ir sakiau - aliejai, tik neaišku, aš šalto spaudimo nerafinuoti, o vit.E neaišku ar natūralus, ar sintetinis.
Paprastai, jei aliejus (-ai) nerafinuoti, šalto spaudimo, gamintojas taip ir parašo. Jei nerašo - tikrai suabejočiau jų kokybe...

QUOTE(Emixsit @ 2012 08 22, 18:56)
Aš pati neapsisprendžių kur įsigyti 100% nerafinuoto natūralaus argano aliejaus. 4u.gif
Pasirodo ne visas argano aliejus yra pagaminamas Maroke, ar aš čia kažko nesuprantu? blush2.gif  biggrin.gif  ar čia dėl to, kad riešutų g.gif
http://pigu.lt/ekolo...0_ml?id=3012058

na, gal ir nebūtinai pagamintas (išspaustas) Maroke, bet medžiai auga būtent ten - taigi parašyta:
"išspaustas iš ekologiškai užaugintų Argano (Argania Spinosa) medžio riešutų. Argano medžiai auga Maroke".
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 22, 18:56)
Aš pati neapsisprendžių kur įsigyti 100% nerafinuoto natūralaus argano aliejaus. 4u.gif
Pasirodo ne visas argano aliejus yra pagaminamas Maroke, ar aš čia kažko nesuprantu? blush2.gif  biggrin.gif  ar čia dėl to, kad riešutų g.gif
http://pigu.lt/ekolo...0_ml?id=3012058


Pirksite Jusu pamineta? ax.gif
Atsakyti
sveikos,

noreciau isgirssti naturalisciu nuomone apie naujaja egipto zeme. ziourejau pas pazistama siandien, ziurinejau sudeti, tai nieko blogo lyg nemaciau. bet tiksliai nepamenu.
Gal jau aptaret si klausima ? nu neraso parafinum liquid, tu silikonu nera. lyg mineralei ir parfumas kazkoks.
kaip jusu atsiliepimai ?
aciu is anksto ! smile.gif
Atsakyti