Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(shemsa @ 2012 08 13, 14:10)
kiek zinau avalon nera jau itin geros sudeties  g.gif , jai klystu mergikes pataisykit  blush2.gif

ner labai jis blogas
http://www.ewg.org/s.....formulation)/
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 08 13, 14:56)
Ai, siaip sau, tiesa pasakius  cool.gif  Va, cia galit nukopijuot ir pati pasiziuret http://www.cosdna.co...ingredients.php Ekstraktu daug, bet ir suduku nemazai prideta, sorbitolis, alkoholiai visokie ir pan.

Kuo sorbitolis blogas?

Pati nebandžiau, tačiau kas bandė iš pažįstamų, tai gerai atsiliepė apie Avalon šampūnus ir kondicionierius smile.gif bet čia dėl poveikio, ne sudėties. Jie nesertifikuoti. Gal pardavėja ir išgyrė pagal klientų atsiliepimus wink.gif

Pati bandžiau kūno pienelius - super thumbup.gif lengvai tepasi, geriasi puikiai smile.gif

Kaip tik kondiškė baigėsi, gal mažu ta Peppermint ir susiviliot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 08 13, 20:46)
Kuo sorbitolis blogas?



Sumaisiau su aspartamu, cia ne tas saldiklis, atsiprasau blush2.gif Na bet ir be jo ten sudetis prastoka
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 13, 16:08)

sioje temoje kalbama apie priemones tik gera sudetim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 13, 14:49)
Nu va, o pardavėja taip išgyrė  doh.gif Dabar net pažiūrėjau sudėtį, pati visiškai nesigaudau dar šituose dalykuose, tik neseniai pradėjau domėtis, gal pakomentuosit?  unsure.gif


aš irgi nelabai gaudausi (na, tik tuos pagrindinius "blogiečius" žinau), tai neaiškius ingredientus pasitikrinu čia: http://www.cosmetic-...n...n=error&nr=

Gera ta Avalon kondicionieriaus sudėtis, kaži ką blogo ten kitos įžvelgė g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 08 13, 23:30)
aš irgi nelabai gaudausi (na, tik tuos pagrindinius "blogiečius" žinau), tai neaiškius ingredientus pasitikrinu čia: http://www.cosmetic-...n...n=error&nr=

Gera ta Avalon kondicionieriaus sudėtis, kaži ką blogo ten kitos įžvelgė g.gif

na uz si kondicionieriubuna ir geresniu ir blogesniu , bet jei konkreciai , tai POLYSORBATE-60, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE ,CETRIMONIUM CHLORIDE esantys sudetyje yra blogieciai, ju geriau vengti.
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 14, 14:44)
na uz si kondicionieriubuna ir geresniu ir blogesniu , bet jei konkreciai , tai POLYSORBATE-60, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE ,CETRIMONIUM CHLORIDE esantys sudetyje yra blogieciai, ju geriau vengti.


Tai, kad nei vieno jų ir nėra Avalon kondicionieriaus sudėtyje, kurią nurašė unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėjau pasiteirauti ar kas naudoja arganu ar jojobos aliejukus?Ir kokie atsiliepimai. Iš ansto dėkui ir atsiprašau jei klausimas kartojasi,nes jau visą vakarą plakuosi po temas ir išseko jėgos ieškant informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 17, 00:51)
Sveiki,
norėjau pasiteirauti ar kas naudoja arganu ar jojobos aliejukus?Ir kokie atsiliepimai. Iš ansto dėkui ir atsiprašau jei klausimas kartojasi,nes jau visą vakarą plakuosi po temas ir išseko jėgos ieškant informacijos smile.gif


O kam naudot norit ar tik bendrai idomi ta info? Nes as arganu esu naudojus, sandeliuke dar turiu buteliuka, bet siuo metu alieju misini turiu, tai argana po jo griebsiu. O aliejus naudoju veidui. Esu sausiaode, tai vakare nusiprausus megstu arba tik alieju pasitept, arba dar ant aliejaus kremo truputi. Paskutiniu metu pamegau nusipraust veida ir ant vatytes su toniku uzsipilt aliejaus ir tada veida nusivalyt - cia vietoj atskirai valymo toniku ir tepimo aliejaus gaunasi toks 2in1, man visai patinka. Nors kol vasara, tai alieju reciau naudoju....

Arganu pradzioj man netgi smirdejo, bet pora kartu ir pripratau prie kvapo, dabar jau nesijaucia man jis visai. O del poveikio, tai sunku pasakyt, nes oda neprolemiska, nebent norisi kartais spalva veiduko palygint, bet velgi sunku pasakyt kiek prisideda kazkuris aliejus. Turbut vienintelis, kurio poveiki pajauciau, buvo nerolio eliksyras is 'Kvapu Namu' - o gal dar ir tai prisidejo, kad jis pirmas aliejus pas mane buvo veido naudojimui.
Atsakyti
As irgi naudoju arganu alieju. Vakarais pasitepu kelis laselius ant dregno veiduko. Maitina, patinka. Bet mano oda misri, ir pastebejau toki dalyka - nezinau, gal sutapimas, bet labai jau keistas, spuogeliais paberia dazniausiai tik smakra, ant kaktos labai retai, bet jau kelis kartus bandziau atlikt eksperimenta, tik pradedu kakta tept arganu aliejum, po keliu dienu atsiranda spuogeliu. Jau nebeeksperimentuoju, naudoju tik sausokiems skruostams
Atsakyti
Tiek simondsijų, tiek argano aliejukai yra gėėėris smile.gif
Simondsijų man tinka ryte vietoje kremo - drėkina visą dieną, labai malonus jausmas juo pasitepus.
Argano aliejuką mėgstu paakiams ir plaukų kaukėms naudoti.
Šiaip man rodos abu šie aliejai yra labai universalūs 4u.gif

ČIA yra filmukas apie tai, kaip gaminamas argano aliejus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pirkau iš Juaros Terre d'oc pudrą ir Argitulbo žaliojo molio kaukę. Ant abiejų pakuočių neradau gaminių pagaminimo datos. Ar gali taip būti? Ant etiketės parašyta tinkamumo laikas atidarius žiūrėti ant pakuotės. o tai nejaugi nesvarbi pagaminimo data ? g.gif
Atsakyti