Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Babi* @ 2012 05 20, 19:42)
Aš pamenu, bandžiau darytis kietus šampūnus, bet nuo jų po kiek laiko galvą pradėjo niežėti, tai mečiau blush2.gif

O darei tik su koko sulfatu ar ir su SCI? Nes kai kurioms būtent tas SCI sukelia niežulį g.gif

QUOTE(Pink Martini @ 2012 05 20, 20:33)
Kur perkate? smile.gif

Achilėja turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 20, 20:11)
O darei tik su koko sulfatu ar ir su SCI? Nes kai kurioms būtent tas SCI sukelia niežulį g.gif

bandžiau ir su SCI ir be jo-efektas tas pats unsure.gif Gal man tiesiog netiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 20, 20:11)
Achilėja turi mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Bet brangoka pirkti nebandžius - galima kur nors gauti mėginukų? Pastaruoju metu dingo pleiskanos, kai pradėjau naudoti Logona su akacijomis, bet nepatinka kaip atrodo plaukai... Reikia išbalansuoti tarp pleiskanų ir nesukritusių plaukų...
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 20, 20:14)
bandžiau ir su SCI ir be jo-efektas tas pats unsure.gif Gal man tiesiog netiko smile.gif

man ir netiko,bet as dabar darau ji skyst tai man tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 20, 21:14)
bandžiau ir su SCI ir be jo-efektas tas pats unsure.gif Gal man tiesiog netiko smile.gif

Matyt, nors merginos skaičiau dabar skystus daro, transformavo receptus biggrin.gif

QUOTE(Pink Martini @ 2012 05 20, 21:38)
Ačiū  4u.gif  Bet brangoka pirkti nebandžius - galima kur nors gauti mėginukų? Pastaruoju metu dingo pleiskanos, kai pradėjau naudoti Logona su akacijomis, bet nepatinka kaip atrodo plaukai... Reikia išbalansuoti tarp pleiskanų ir nesukritusių plaukų...

Jeigu domina Maple wash, galiu nupilti pabandymui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2012 05 20, 19:33)
Kur perkate? smile.gif

arba oficialiam uk psl arba ebay.co.uk mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju dabar natura siberica sampuna riebiems plaukams ir nesu patenkinta, vakare plaukai jau sudribe, kaip ir su avalon organics. vienintelis kuris kazkaip padeda sante henna verysad.gif verysad.gif
vakar ploviau natura siberica plaukai vakare riebaluoti...o siandien ploviau su sante kur kas geriau atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 20, 20:39)
man ir netiko,bet as dabar darau ji skyst tai man tinka biggrin.gif


QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 20, 21:11)
Matyt, nors merginos skaičiau dabar skystus daro, transformavo receptus biggrin.gif

Ėj, nebegirkit, o tai paskui vėl reikės viską susipirkinėt ir bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 21, 14:13)
Ėj, nebegirkit, o tai paskui vėl reikės viską susipirkinėt ir bandyt biggrin.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
labai sunku is tu natūraliu sampunu is karto prisitaikyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 21, 00:17)
naudoju dabar natura siberica sampuna riebiems plaukams ir nesu patenkinta, vakare plaukai jau sudribe, kaip ir su avalon organics. vienintelis kuris kazkaip padeda sante henna verysad.gif  verysad.gif
vakar ploviau natura siberica plaukai vakare riebaluoti...o siandien ploviau su sante kur kas geriau atrodo thumbup.gif

Mano kuklia nuomone, jūsų plaukai nėra tokie riebūs kaip jums atrodo 4u.gif Manau, kad jie tiesiog išsausinti ir praradę drėgmę, todėl taip greitai ir riebaluojasi. Čia kaip su veidu - jeigu oda riebi, tai kuo daugiau prausi ir bandai tą riebalą nuimti, tuo labiau jie riebaluojasi.

Siūlyčiau pabandyti šampūnus normaliems plaukams, tinkamus naudoti kasdienai arba tokius, kurie skirti jautriai galvos odai - manau dėl odos jautrumo, sudirgimo ir patiriamo šoko ji bando apsisaugoti, išskiria dar daugiau riebalų ir gaunasi užburtas ratas. Ir ne taip, kad išsiploviau, plaukai sukrito ir numečiau, o panaudoti ilgesnį laiką - bent kelias savaites, kad atstatyti tą sebumo gamybą ir atgauti plaukų drėgmę.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 21, 17:11)
Mano kuklia nuomone, jūsų plaukai nėra tokie riebūs kaip jums atrodo 4u.gif Manau, kad jie tiesiog išsausinti ir praradę drėgmę, todėl taip greitai ir riebaluojasi. Čia kaip su veidu - jeigu oda riebi, tai kuo daugiau prausi ir bandai tą riebalą nuimti, tuo labiau jie riebaluojasi.

Siūlyčiau pabandyti šampūnus normaliems plaukams, tinkamus naudoti kasdienai arba tokius, kurie skirti jautriai galvos odai - manau dėl odos jautrumo, sudirgimo ir patiriamo šoko ji bando apsisaugoti, išskiria dar daugiau riebalų ir gaunasi užburtas ratas. Ir ne taip, kad išsiploviau, plaukai sukrito ir numečiau, o panaudoti ilgesnį laiką - bent kelias savaites, kad atstatyti tą sebumo gamybą ir atgauti plaukų drėgmę.



siaip santer henna nera skirta specialiai riebiems plaukams. g.gif blush2.gif viena diena plaunu natura siberica, kita sante blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 05 21, 21:34)
siaip santer henna nera skirta specialiai riebiems plaukams.  g.gif  blush2.gif viena diena plaunu natura siberica, kita sante blush2.gif

Nemačiau Sante henna sudėties, bet spėju, kad jis su chna, o ji sausina plauką g.gif

Ir šiaip esu tos nuomonės, kad rezultatą galima pasiekti reguliariai ir pastoviai naudojant kažką vieno, t.y. sisteminga priežiūra. Tas iš tiesų man labai pasiteisino su veido priežiūra, nes kadaise buvau mėgėja kaitalioti kremus, hidroliatus, dar kokį serumą panaudoti, o kru dar mėginėliai ir pan doh.gif Todėl tikrasis priemonių rezultatas pasimatė naudojant jas nuolat ir ilgesnį laiką - bent kelis mėn.

Manau pabandykite pasidaryti kažką pan į jūsų mažą ritualą ir galbūt tai pagelbės siekti rezultato. Aišku, gali būti sunkoka, jeigu plaukai ir taip greitai riebaluojasi, o dar gi karšta labai, bet gal tai padės pasiekti to vertą rezultatą? mirksiukas.gif
Atsakyti