Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Gal kas esat naudojusios La Mav kosmetika?Gal galit pakomentuoti.Nelabai randu atsiliepimu apie ja g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2012 08 12, 08:23)
Gal kas esat naudojusios La Mav kosmetika?Gal galit pakomentuoti.Nelabai randu atsiliepimu apie ja g.gif


La Mav ir mano aki jau seniai traukia, tik kainos tokios nemazos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 10, 12:54)
Makiažui nuplauti man superinis Lavera 2in1 basis pienelis - juo ir nuvalau makiažą, ir nuprausiu veidą. Dar bandžiau JMO rožių prausiklį ir prausiklį su jojobos grūdeliais - patiko abu, bet su jojobos grūdeliais labiau, nes nesausina odos, palepina ją ir kvepia skaniau biggrin.gif

O plaukų formavimui puiki priemonė JMO plaukų želė - nors naudoju retai, bet nieko geresnio už ją dar neradau, o derinis JMO detangleris su JMO plaukų želė išvis fantastika


Man lavera 2in1 nepatiko- akims plauti netiko, nes grauze, o ant veido palikdavo kazkokia plevele. manau, netinkamas mano riebiai odai, gal sausesnei ir nieko g.gif g.gif
Atsakyti
Ateinu su trumpu atsiliepimu apie Dr Organic - Moroccan Argan Oil Conditioner

Priemone naudojau 3 kartus. Labai malonus rytietiskas kvapas wub.gif
Minkstina plaukus, bet net tiek kiek noretusi, truksta slidumo. Vistiek turiu naudoti aliejuka , nes kitaip sunkiai eitu sukuot plaukus. Papildomo zvilgesio nepriduoda.
Pries tai naudota Madre Labs, Moisturizing Conditioner, Strawberry Oasis kondiske zymiai labiau patiko, tai tai is viso super buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 12, 19:50)
Man lavera 2in1 nepatiko- akims plauti netiko, nes grauze, o ant veido palikdavo kazkokia plevele. manau, netinkamas mano riebiai odai, gal sausesnei ir nieko g.gif  g.gif

Labai keista girdėti, kad Lavera 2in1 graužia akis. Mano akys labai jautrios, bet tikrai niekad negraužė. Patys geriausi atsiliepimai apie šitą pienelį tiek dėl valymo, tiek dėl odos pojūčio nusiprausus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 08 13, 11:20)
Labai keista girdėti, kad Lavera 2in1 graužia akis. Mano akys labai jautrios, bet tikrai niekad negraužė. Patys geriausi atsiliepimai apie šitą pienelį tiek dėl valymo, tiek dėl odos pojūčio nusiprausus  4u.gif  thumbup.gif


o man jis irgi nepatiko del to pojucio - kazkoks riebaluotas veidas, aptrauktas plevele su makiazo liekanomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 12, 20:50)
Man lavera 2in1 nepatiko- akims plauti netiko, nes grauze, o ant veido palikdavo kazkokia plevele. manau, netinkamas mano riebiai odai, gal sausesnei ir nieko g.gif  g.gif

drinks_cheers.gif man taip pat jis nepatiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 08 13, 10:27)
o man jis irgi nepatiko del to pojucio - kazkoks riebaluotas veidas, aptrauktas plevele su makiazo liekanomis doh.gif



QUOTE(shemsa @ 2012 08 13, 11:45)
drinks_cheers.gif  man taip pat jis nepatiko  doh.gif

Hm g.gif Gal nuo odos tipo priklauso. Mano oda mišri, bet dehidratuota.
Atsakyti
Neseniai pirkau Avalon Organics PEPPERMINT Strengthening Conditioner ir šiandien pagaliau išbandžiau. Jau net nebepamenu, kada plaukai buvo TOKIE švelnūs, gražiai krentantys ir blizgantys bigsmile.gif O ir kvapas nuostabus rolleyes.gif

Dabar neišsirenku šampūno, dvejoju tarp Peppermint, Ylang Ylang ir Grapefruit & Geranium. Gal turit atsiliepimų, rekomendacijų? 4u.gif

Mano plaukai normalūs, šiek tiek pučiasi ir banguojasi, galai linkę sausėti, nes naudoju tiesintuvą.

Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 13, 13:23)
Neseniai pirkau Avalon Organics PEPPERMINT Strengthening Conditioner ir šiandien pagaliau išbandžiau. Jau net nebepamenu, kada plaukai buvo TOKIE švelnūs, gražiai krentantys ir blizgantys  bigsmile.gif O ir kvapas nuostabus  rolleyes.gif

Dabar neišsirenku šampūno, dvejoju tarp Peppermint, Ylang Ylang ir Grapefruit & Geranium. Gal turit atsiliepimų, rekomendacijų?  4u.gif

Mano plaukai normalūs, šiek tiek pučiasi ir banguojasi, galai linkę sausėti, nes naudoju tiesintuvą.

kiek zinau avalon nera jau itin geros sudeties g.gif , jai klystu mergikes pataisykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 13, 14:10)
kiek zinau avalon nera jau itin geros sudeties  g.gif , jai klystu mergikes pataisykit  blush2.gif


Nu va, o pardavėja taip išgyrė doh.gif Dabar net pažiūrėjau sudėtį, pati visiškai nesigaudau dar šituose dalykuose, tik neseniai pradėjau domėtis, gal pakomentuosit? unsure.gif

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglycerides, Sunflower Oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Olive Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (matricaria) Flower Extract, Mentha Piperita (peppermint) Leaf Extract, Shea Butter, Gum Elemi, Cedar Oil, Orange Oil, Cornmint Oil, Geranium Oil, Peppermint Oil, Orbignya Oleifera (babassu) Seed Oil, Jojoba Oil, Arginine, Bisabolol, Guar Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitol, Vitamin E, Alcohol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate , D-limonene.

Ir sudėtis nuo pakuotės, pagal mane, šiek tiek skiriasi.

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Cedrus Atlantica Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Geranium Maculatum Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Arginine, Bisabolol, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Alcoho, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene.
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 13, 14:49)
Nu va, o pardavėja taip išgyrė  doh.gif Dabar net pažiūrėjau sudėtį, pati visiškai nesigaudau dar šituose dalykuose, tik neseniai pradėjau domėtis, gal pakomentuosit?  unsure.gif

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglycerides, Sunflower Oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Olive Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (matricaria) Flower Extract, Mentha Piperita (peppermint) Leaf Extract, Shea Butter, Gum Elemi, Cedar Oil, Orange Oil, Cornmint Oil, Geranium Oil, Peppermint Oil, Orbignya Oleifera (babassu) Seed Oil, Jojoba Oil, Arginine, Bisabolol, Guar Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitol, Vitamin E, Alcohol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate , D-limonene.

Ir sudėtis nuo pakuotės, pagal mane, šiek tiek skiriasi.

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Cedrus Atlantica Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Geranium Maculatum Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Arginine, Bisabolol, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Alcoho, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene.

Ai, siaip sau, tiesa pasakius cool.gif Va, cia galit nukopijuot ir pati pasiziuret http://www.cosdna.co...ingredients.php Ekstraktu daug, bet ir suduku nemazai prideta, sorbitolis, alkoholiai visokie ir pan.
Atsakyti