Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 09, 11:38)
Įsigijau Clarins - suuuuper jis man wub.gif Bandysiu derinti su eko

Gal galima nuorūdą. 4u.gif
Atsakyti
Ar kam teko susidurti su natūraliom dantų balinimo priemonėm? Mačiau va tokias, ir LT parduoda, gal kas mėginot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2012 08 08, 11:58)
gal kas pasakys kuom skiriasi Terre d"Oc kompaktinė pudra 801 nuo Terre d'Oc biri pudra 901 ?  g.gif  Noriu pirkti bet nežinau kurią. Ir tikriausia Juaroj labiau apsimoka pirkti nes kainuoja 89 Lt nei naturisssimo.com nes ten kaina 24,95 svarų. Ačiū kas atsakys

laukiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 08 08, 09:20)
Ka naudojate pedoms, sausiems kulnams? g.gif Darausi kremus su mangu sviestu, sviestmedziu, kitais priedais, bet nepadeda taip kaip noreciau  ax.gif g.gif



Naudoju Omnia Botanica. Visai neblogai drekina
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 08 09, 12:41)
Gal galima nuorūdą.  4u.gif

Toks
Kol kas turiu testeriuką nusipirkusi, bet manau imsiu pilną, nes pasitepus tai tikrai toks jausmas, kad mano veidas - tai kempinė pilna vandens. Būtent tokio efekto ir norėjau, nes kai oda gerai drėkinama, tai ir bėrimų mažai būna, ir spalva lygėja, ir šiaip veidas gerai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 09, 18:03)
Toks
Kol kas turiu testeriuką nusipirkusi, bet manau imsiu pilną, nes pasitepus tai tikrai toks jausmas, kad mano veidas - tai kempinė pilna vandens. Būtent tokio efekto ir norėjau, nes kai oda gerai drėkinama, tai ir bėrimų mažai būna, ir spalva lygėja, ir šiaip veidas gerai atrodo bigsmile.gif

Ačiū. 4u.gif Pati ieškau kokio nors gerai drėkinančio serumo... Reiks ir man mėgint gaut mėginėlį.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 09, 18:03)
Toks
Kol kas turiu testeriuką nusipirkusi, bet manau imsiu pilną, nes pasitepus tai tikrai toks jausmas, kad mano veidas - tai kempinė pilna vandens. Būtent tokio efekto ir norėjau, nes kai oda gerai drėkinama, tai ir bėrimų mažai būna, ir spalva lygėja, ir šiaip veidas gerai atrodo bigsmile.gif

o sudetis jo kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 08 09, 15:33)
Ar kam teko susidurti su natūraliom dantų balinimo priemonėm? Mačiau va tokias, ir LT parduoda, gal kas mėginot?  4u.gif


As tik su tokiu is naturaliu susidurus - piestuko tipo, bet pagrindas naturaliuose balikliuose man rodos visur tas pats, t.y. peroksidas. Na veike kai tvarkingai naudojama buvo. O ant pacio peroksido (gryno) buteliuko raso, kad dantu balinimui norint naudot, reikia skalaut. Tai manau pigiau sitas varianta,s nors gelis ilgiau isbuna turbut...
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 08 09, 19:26)
Ačiū.  4u.gif  Pati ieškau kokio nors gerai drėkinančio serumo... Reiks ir man mėgint gaut mėginėlį.

Dabar 3,9Lt Douglase sumoki už indelį ir nupila. Kadaise nemokamai kartais nupildavo į savus, o dabar tik taip

QUOTE(Gladiola @ 2012 08 09, 20:24)
o sudetis jo kaip? g.gif

Sudėtis ekologija net nekvepia, bet po truputį pastebiu, kad ekologiški kremai mano odos neveikia taip, kaip norėčiau. Nors pvz sunaudojus 4 pakuotes Argital našlaičių kremo tikrai galiu pasakyti, kad oda atsigavo, bet tuo pačiu ir labai suriebėjo, o nuo to ėmė kimštis poros, todėl Argital palikau žiemai, o dabar man tereikėjo kažko lengvo ir itin gerai drėkinančio.
Atsakyti
*O ka naudojate makiazui nuplauti ? as su prausilkliu visada , bet vistiek tada lieka paakiai pajuode tuo tuso, sakau gal koki alieju pabandyti pvz abrikosu, vynuogiu, avokado g.gif O gal koki losjona gera pasiulysite ?


*ka naudojate plauku formavimui. Man plaukai sveisinti tai tokie sausoki, darbe turiu atrodyti tvarkingai, negali jokiu sruogu islysti ir pan. Reik naudoti plauku laka ar zele pastoviai. Tai galvoju jei nusipirkti kazka is paturaliu priemoniu, ne taip zalosis verysad.gif
Gal kas si Laveros bande http://www.naturisim...=...ling&hair=1 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 10 rugpjūčio 2012 - 10:15
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 10, 12:00)
*O ka naudojate makiazui nuplauti ? as su prausilkliu visada , bet vistiek tada lieka paakiai pajuode tuo tuso, sakau gal koki alieju pabandyti pvz abrikosu, vynuogiu, avokado  g.gif  O gal koki losjona gera pasiulysite ?



Man labai patinka Avalon vit. C prausiklis ir BeeCeuticals veido prausiklis, kuris dabar iherb tik 5$. Valant po ju toniku, vatos lapelis svarus..smile.gif Neissausina. Jau nieko ne neieskosiu, nes esu jais visiskai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 10, 11:00)
*O ka naudojate makiazui nuplauti ? as su prausilkliu visada , bet vistiek tada lieka paakiai pajuode tuo tuso, sakau gal koki alieju pabandyti pvz abrikosu, vynuogiu, avokado  g.gif  O gal koki losjona gera pasiulysite ?

Naudoju John Masters Organics Rose Foam prausiklį - nuplauna labai gerai tušą ir nepalieka juodulių tikrai thumbup.gif Visą veidą prausiu, labai atgaivina ir bent man - labai gerai nuplauna kosmetiką.

O šiaip, galite tiesiog su bet kokiu aliejumi nusivalyti akių makiažą ir tada nusiprausti ax.gif Aliejus dar palepins jautrią odelę aplink akis.
Atsakyti