Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 21:33)
Jis gan skystas, greitai dziuna. As ji tepu vakare ant svaraus dregno veido, o ant virasu dedu naktini krema  4u.gif

O kam dar kremas ant serumo? unsure.gif Per mažai drėkina jis ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 21:19)
O kam dar kremas ant serumo? unsure.gif Per mažai drėkina jis ar kaip?

tai jo, taigi serumas tik sustiprina kremo poveiki, taigi ant serumo yra tepamas kremas, nebent tau uztenka tik serumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 21:19)
O kam dar kremas ant serumo? unsure.gif Per mažai drėkina jis ar kaip?

Na taip parasyta tai as ir naudoju taip 4u.gif
Apply thinly to face, neck and décolletage every morning and evening after cleansing and toning and before applying Pomegranate Firming Day Cream or Pomegranate Firming Night Cream. Avoid the eye area.
Vien seromo man neustektu, nes jis kaip cia pasakius "neslidus" yra 4u.gif tai truktu drekinimo. As manau sis serumas yra kitaip nei kiti giliai drekinantis. Reikia laiko kad pajusti jo poveiki. Cia nera kaip su kremu uzsitepi ir veidas padrekintas, minkstas 4u.gif




Gal kokia drekinamaja kauke kas patartumete ?
Sedziu as dabar isidejus i krepsiuka Iris Hydrating masque ir galvoju imti ar ne 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau paklausti gal kuri yra maciusi baikal herbals veido prieziuros priemoniu sudeti? www.elevita.lt raso tik, kad nera parabenu, PEG, tai cia jau geros priemones butu? 4u.gif Galvojau ismeginti madara, bet cia zymiai pigiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2012 08 05, 22:31)
Sveikos merginos, norejau paklausti gal kuri yra maciusi baikal herbals veido prieziuros priemoniu sudeti? www.elevita.lt raso tik, kad nera parabenu, PEG, tai cia jau geros priemones butu? 4u.gif  Galvojau ismeginti madara, bet cia zymiai pigiau butu smile.gif

Sveika, dar daug sudėtinių dalių neturi būti, kad priemonė būtų gera 4u.gif bent jau silikonų, mineral oil, propylen glicol. Dėl sudėties nepadėsiu 4u.gif
Atsakyti
Matau kalbat pastarosiom dienom apie Weleda granatu serija, tai ir as isiterpsiu. 4u.gif Namuose turim kremo ir serumo miniukus (siaip vyras naudoja), tai po jusu atsiliepimu siandien ir as pasibandziau juos abu. Nu jau koks pasakiskai skanus serumo kvapas wub.gif Ir siaip labai smagus, nelipnus, gerai tepasi, greitai geriasi. Kazkodel buvau isitikinus, kad man granatu serija nepatinka, bet turbut cia nesamone sumasciau ir tiek, nes man roziu ir iris serijos netiko odai, o granatu tik ranku krema turejau. Tai vat granatu ranku kremas man nepatiko, erzino savo kvapu, bet veido priemonese jis kitoks....

QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 19:59)
Tai kad Weleda nuo 40m skirtas unsure.gif


Pritariu merginoms, kad reikia ziuret i odos bukle, poreikius, o ne i tai ka raso. Senstanti oda praranda dregme, sauseja, todel is esmes jai reikia to, ko ir sausai odai, t.y. drekinimo. Mano oda sausa ir labai daznai perku kremus, kur buna rasoma sausai/vyresnei odai, t.y. ne tik vyresnei, bet ir sausai odai pilnai tinka ir gamintojas net neisskiria odos tipu kitaip. Nenaturalioj kosmetikoj prigalvota visokiu pribumbasu, tai del jos taip tiesiai neteigciau, kad amzius nesvarbu, bet kai naturalioj, tai tie visi aliejai, augaliukai ir pan juk daug savybiu turi ir tas pats gali skirtingose srityse nauda teigt, tai ir neturi kur pakenkt...

QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 21:30)
Gal kokia drekinamaja kauke kas patartumete ?
Sedziu as dabar isidejus i krepsiuka Iris Hydrating masque ir galvoju imti ar ne  4u.gif


Vyras sake sita bandes, tai jam labai patiko, bet pilnos nepirko (nes buvo Vokietijoj Weleda parduotuvej, tai ir taip pirkiniu buvo, nes ir to ir ano norejosi, ko cia nera).

QUOTE(shypsenyte @ 2012 08 05, 22:31)
Sveikos merginos, norejau paklausti gal kuri yra maciusi baikal herbals veido prieziuros priemoniu sudeti? www.elevita.lt raso tik, kad nera parabenu, PEG, tai cia jau geros priemones butu? 4u.gif  Galvojau ismeginti madara, bet cia zymiai pigiau butu smile.gif


Na parduotuves puslapis sudaro ispudi, kad prekiauja naturalia kosmetika jie, bet tas naturalumas toks dalykas, kad nera standartu nustatyta (priesingai nei ekologiskiem produktam, kurie turi standartus sertifikavimui).... Tai lieka visada klaustukas kiek tie produktai naturalus ir kas slepiasi po likusia sudetimi (o siaip net tos pacios firmos skirtingi produktai gali but vienas geresnis, o kitas jau nelabai). Jei parduotuvej prie prekes nera sudeties, tai man visada lieka neramu, neaisku kas nutyleta ir nebenoriu bandyt, jei neina niekur internete atrast sudeciu. Na ir dar visada lieka galimybe parasyt parduotuvei laiskeli ir pasidomet dominanciais klausimais.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 22:26)
tai jo, taigi serumas tik sustiprina kremo poveiki, taigi ant serumo yra tepamas kremas, nebent tau uztenka tik serumo  4u.gif

Nežinojau blush2.gif Aš maniau serumai daugiau vasarai naudojami, kai nuo kremo veidas blizga, tai atseit naudojamas lengvesnis serumas blush2.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 22:30)
Gal kokia drekinamaja kauke kas patartumete ?

Laveros rožių labai puiki
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 08 06, 01:05)
Sveika, dar daug sudėtinių dalių neturi būti, kad priemonė būtų gera 4u.gif  bent jau silikonų, mineral oil, propylen glicol. Dėl sudėties nepadėsiu 4u.gif



QUOTE(shopingas @ 2012 08 06, 05:18)
Na parduotuves puslapis sudaro ispudi, kad prekiauja naturalia kosmetika jie, bet tas naturalumas toks dalykas, kad nera standartu nustatyta (priesingai nei ekologiskiem produktam, kurie turi standartus sertifikavimui).... Tai lieka visada klaustukas kiek tie produktai naturalus ir kas slepiasi po likusia sudetimi (o siaip net tos pacios firmos skirtingi produktai gali but vienas geresnis, o kitas jau nelabai). Jei parduotuvej prie prekes nera sudeties, tai man visada lieka neramu, neaisku kas nutyleta ir nebenoriu bandyt, jei neina niekur internete atrast sudeciu. Na ir dar visada lieka galimybe parasyt parduotuvei laiskeli ir pasidomet dominanciais klausimais.


Aciu 4u.gif Bandysiu dar ieskoti internete pilnos sudeties, o jei ne susirasysiu ant lapuko ir keliausiu i parduotuve biggrin.gif
Atsakyti
I ka reikia etkreipti demesi renkant krema kai jau netoli 40 ? Renkuosi iherbe , Uzkibau ant "reviva labs" firmos. Daug kremu su lipononem rugstim su dmae su vitaminais , cologenais na kad ir sie My Webpage My Webpage , ber galvoju gal dar per anksti tokius kremus naudoti . Pripras oda ka poto darysiu penkiasdesimties.
Ir aplamai kas tas DMAE ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2012 08 06, 10:06)
I ka reikia etkreipti demesi renkant krema kai jau netoli 40 ?  Renkuosi iherbe ,  Uzkibau ant "reviva labs" firmos.  Daug  kremu su lipononem rugstim su dmae su vitaminais , cologenais na kad ir sie My Webpage My Webpage    , ber galvoju gal dar per anksti tokius kremus naudoti .  Pripras oda ka poto darysiu penkiasdesimties. 
Ir aplamai kas tas  DMAE ?  g.gif

Dimethylaminoethanol 4u.gif Kiek dabar zvilgtelejau tai chemija, vengtinas produktas. Jei rinkciausi naturalu krema sio komponento vengciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 06, 09:41)
Dimethylaminoethanol 4u.gif  Kiek dabar zvilgtelejau tai chemija, vengtinas produktas. Jei rinkciausi naturalu krema sio komponento vengciau  schmoll.gif

Dimethylaminoethanol tai ir yra DMAE ? Aciu, uz apsvietima . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 19:05)
tik tuo ir netiko? nemanau kad kazkas atsitiks jai as 28 budama ji naudosiu, as kazkaip isvis nesuprantu naturaliuose kremuose to amziaus suskirstymo, o ir himalaya yra minejus kad jai ant kremo parasyta, kad pvz nuo 40, tai nereiskia, kad budama 30negali naudot ir ttttt
manau labiau reiktu atsizvelgt i odos bukle ir poreikius  4u.gif



koks skirtumas ka raso..man 32m. ir as ji naudoju. bigsmile.gif be to jis tik stangrinantis, nera specialiai nuo rauksliu blush2.gif o kur jus radot kad tik nuo 40m. nes oficialiam weledos puslapi nerado nuo kurio amziaus, tik kad tinkamas visu tipu odai g.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 19:33)
Jis gan skystas, greitai dziuna. As ji tepu vakare ant svaraus dregno veido, o ant virasu dedu naktini krema  4u.gif


as granatu seruma naudojau dienai vietoj dieninio kremo. kadangi jis labai lengvas tiko mano riebiai odai.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 19:59)
ko gero tikrai jamsiu ryt ta seruma, nes man patinka vandeningi serumai ant kuriu drasiai galima krema tept  4u.gif


man irgi patinka vandeningi, ypac vasara kai lauke +36 doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(griegzde @ 2012 08 06, 09:06)
I ka reikia etkreipti demesi renkant krema kai jau netoli 40 ?  Renkuosi iherbe ,  Uzkibau ant "reviva labs" firmos.  Daug  kremu su lipononem rugstim su dmae su vitaminais , cologenais na kad ir sie My Webpage My Webpage    , ber galvoju gal dar per anksti tokius kremus naudoti .  Pripras oda ka poto darysiu penkiasdesimties. 
Ir aplamai kas tas  DMAE ?  g.gif


o jezus poda pripras. jeigu sunaudosit viena pakuote pripras biggrin.gif biggrin.gif g.gif g.gif prie ko gali priprast?! niekaip nesuprantu tokiu baimiu
Atsakyti