Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 19:51)
Merginos, rekomenduokit dar kokį gerai drėkinantį serumą ar fluidą mišriai odai. Man tas weledos granatų netinka g.gif Bandžiau ir JMO su žaliąja arbata, tai labai smagus, bet mažokai drėkina

o kuom netiko granatu serumas?o JMO man netiko, kimso poras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 20:57)
o kuom netiko granatu serumas?o JMO man netiko, kimso poras verysad.gif

Tai kad Weleda nuo 40m skirtas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 19:59)
Tai kad Weleda nuo 40m skirtas unsure.gif

tik tuo ir netiko? nemanau kad kazkas atsitiks jai as 28 budama ji naudosiu, as kazkaip isvis nesuprantu naturaliuose kremuose to amziaus suskirstymo, o ir himalaya yra minejus kad jai ant kremo parasyta, kad pvz nuo 40, tai nereiskia, kad budama 30negali naudot ir ttttt
manau labiau reiktu atsizvelgt i odos bukle ir poreikius 4u.gif
Atsakyti
As irgi manau , kad naturaliuose produktuose kitaip del amziaus barjeru 4u.gif argi gali pakenkti kokie aliejai, ar augau ekstraktai g.gif Va jau kokiu Loreal ir pan. nenaudociau kur butu parasyta +40. Man 24 m, bet naudoju vis granatu serija, o pries tai naudojus visa roziu serija kuri irgi yra anti-aging 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 20:11)
As irgi manau , kad naturaliuose produktuose kitaip del amziaus barjeru  4u.gif  argi gali pakenkti kokie aliejai, ar augau ekstraktai  g.gif  Va jau kokiu Loreal ir pan. nenaudociau kur butu parasyta +40. Man 24 m, bet naudoju vis granatu serija, o pries tai naudojus visa roziu serija kuri irgi yra anti-aging  4u.gif

o weleda tau nekemsa poru, o koks tavo odos tipas?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 21:05)
tik tuo ir netiko? nemanau kad kazkas atsitiks jai as 28 budama ji naudosiu, as kazkaip isvis nesuprantu naturaliuose kremuose to amziaus suskirstymo, o ir himalaya yra minejus kad jai ant kremo parasyta, kad pvz nuo 40, tai nereiskia, kad budama 30negali naudot ir ttttt
manau labiau reiktu atsizvelgt i odos bukle ir poreikius  4u.gif

Gal ir tiesą sakot g.gif

O jis gerai drėkina? Nekemša porų? Neblizgina veido? Kaip kreminė ant to serumo dengiasi?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 20:18)
o weleda tau nekemsa poru, o koks tavo odos tipas?

Mano oda misri , T zona riebesne, zandai kiek paraude, sausoki. Naudoju seruma kelias savaites, man nekemsa kolkas . Tiko kuo puikiausiai. As zinok nusipirkau kelionini rinkinuka va toki :
user posted image
Tai as jau kelias savaites naudoju,o dar puses neisnaudojau . Nes norejau visos serijos, tai nusprendziau paimti miniukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 20:51)
Merginos, rekomenduokit dar kokį gerai drėkinantį serumą ar fluidą mišriai odai. Man tas weledos granatų netinka g.gif Bandžiau ir JMO su žaliąja arbata, tai labai smagus, bet mažokai drėkina

Gal kas turi atsiliepimų apie šitą arba šitą?


o kuo serumas netiko?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 08 05, 20:22)
Gal ir tiesą sakot g.gif

O jis gerai drėkina? Nekemša porų? Neblizgina veido? Kaip kreminė ant to serumo dengiasi?

Jis gan skystas, greitai dziuna. As ji tepu vakare ant svaraus dregno veido, o ant virasu dedu naktini krema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 20:33)
Jis gan skystas, greitai dziuna. As ji tepu vakare ant svaraus dregno veido, o ant virasu dedu naktini krema  4u.gif

fsio ryt jamsiu seruma doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 20:33)
Jis gan skystas, greitai dziuna. As ji tepu vakare ant svaraus dregno veido, o ant virasu dedu naktini krema  4u.gif

o ar ant tiek patiko, kad pirktum pilnom pakuotem?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 20:39)
fsio ryt jamsiu seruma  doh.gif
Papildyta:

o ar ant tiek patiko, kad pirktum pilnom pakuotem?

Zinok as "zalia" ant serumu 4u.gif man patinka, toks jausmas , kad oda is vidaus drekinama. Labai greit susigeria , jis toks vandeningas . Minusu jokiu nematau. Antra karta neimciau tik del to, kad as megtu naujoves, megstu kaitalioti produktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 20:42)
Zinok as "zalia" ant serumu  4u.gif  man patinka, toks jausmas , kad oda is vidaus drekinama. Labai greit susigeria , jis toks vandeningas . Minusu jokiu nematau. Antra karta neimciau tik del to, kad as megtu naujoves, megstu kaitalioti produktus  4u.gif

ko gero tikrai jamsiu ryt ta seruma, nes man patinka vandeningi serumai ant kuriu drasiai galima krema tept 4u.gif
Atsakyti