Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(shemsa @ 2012 08 04, 13:51)

kokia nuomone apie Terre mineralke po panaudojimo bigsmile.gif
Atsakyti
seip labai patinka kolkas, maskavimo uztenka, veidukas graziai atrodo, blizgesiukas sioks toks islenda, bet nenuplaukia, viskas kaip prilipe laikos, zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 04, 20:18)
seip labai patinka kolkas, maskavimo uztenka, veidukas graziai atrodo, blizgesiukas sioks toks islenda, bet nenuplaukia, viskas kaip prilipe laikos, zodziu  thumbup.gif

O kaip kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 04, 20:58)
O kaip kvapas?

man tai skaniai kvepia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 04, 12:51)
o bandei naktini ir dienini kremus? nera riebus jie? galvoju ar seruma isigyt ar naktini kremuka koki, nes kazkaip dienai naudoju lengvesni krema, bet noris daugiau drekinimo kartais  g.gif


bandziau tik dienini, turejau tik meginuka. nepasirode, kad riebintu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 04, 20:18)
seip labai patinka kolkas, maskavimo uztenka, veidukas graziai atrodo, blizgesiukas sioks toks islenda, bet nenuplaukia, viskas kaip prilipe laikos, zodziu  thumbup.gif



O kaip palyginus su Une, nes as kaip tik vakar susilaikiaus nuo Unes pirkimo, laukiu atsiliepimu 4u.gif

O del granatu kremo tai naktis neriebina, jis aisku nerq skystaliukas, bet va ryte atsibundu svelnu veidukas, jokio riebumo jausmo , man wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 02, 23:10)
terre brozato niekas nebandėt? Vienam puslapyje anglų k.radau atsiliepimą, kad kvapas baisus ir daugiau nieko  biggrin.gif


Idomu kas cia per priemone 4u.gif
o kvapas - subjektyvus dalykas blush2.gif mano drauge neseniai lavera tusa atidave tik 2 dienas naudojusi, nes atseit jai smirda. keliese uostem, ne vienai nesmirdejo rolleyes.gif bet neitikinom ir viena is draugiu praturtejo tusu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 12:43)
O kaip palyginus su Une, nes as kaip tik vakar susilaikiaus nuo Unes pirkimo, laukiu atsiliepimu  4u.gif

O del granatu kremo tai naktis neriebina, jis aisku nerq skystaliukas, bet va ryte atsibundu svelnu veidukas, jokio riebumo jausmo , man  wub.gif

man terre labiau patinka, maziau svyti, geriau issilaiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 17:18)
man terre labiau patinka, maziau svyti, geriau issilaiko wub.gif

Idomiai, o tu kur pirkai ja ? ar bandei ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 05, 18:12)
Idomiai, o tu kur pirkai ja ? ar bandei ? 4u.gif

naturisimo
kodel idomiai? blush2.gif
paskaityk yra konkretesnis mano aytsiliepimas pries diena ar dvi rasytas toj temoj ir kitu merginu yra atsiliepimas apie terre 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 05, 18:33)
kodel idomiai? blush2.gif


Nes man Une super laike, tai jei si dar geriau tai thumbup.gif
Papildyta:
Ka galite patarti vyrui po skutimosi ? g.gif Nes jo jau baiginejasi, gavau uzduoti isrinkti ka nors biggrin.gif Galvojau apie Weleda After Shave Balm,Lavera Men After Shave Balm, gal kazka is Jason 4u.gif


O pati esu vel Bronzanto paieskose, is Naturaliu bandziau Dr. Hauschka , bet man spalva netiko tai pardaviau sad.gif Kazka girdejau, kad Egipto Zeme naujoji su gera sudetim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 05 rugpjūčio 2012 - 18:54
Merginos, rekomenduokit dar kokį gerai drėkinantį serumą ar fluidą mišriai odai. Man tas weledos granatų netinka g.gif Bandžiau ir JMO su žaliąja arbata, tai labai smagus, bet mažokai drėkina

Gal kas turi atsiliepimų apie šitą arba šitą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 05 rugpjūčio 2012 - 18:59