Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Apvalute @ 2012 08 02, 17:54)
nezinau, man visada nemokamas buvo..smile.gif



Siuntimas tai nemokamas, bet kainos biski ispustos. pvz Lavera jeigu palygini su kitais puslapiais doh.gif
pvz: Lavera MyAge Concentrated Lifting Serum naturismo. com 24£, kai Ecco verde 14.89€
Caudalie serumas nuo pirmu rauksliu 31.50£, kai pas mus vaistinej 32€
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 02 rugpjūčio 2012 - 19:47
QUOTE(shemsa @ 2012 08 02, 14:08)
nu ka isbandziau siandien terre mineraline, tai tikrai  wub.gif , atrodo labai graziai ir kas man patiko, kad nenueina skaistalai plemais kaip su kitom pudrom, ziuresiu kaip iki vakaro laikys  4u.gif

terre brozato niekas nebandėt? Vienam puslapyje anglų k.radau atsiliepimą, kad kvapas baisus ir daugiau nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 08 02, 17:54)
nezinau, man visada nemokamas buvo..smile.gif


Gal neseniai iš ten pirkti pradėjot, anksčiau tikrai buvo mokamas. smile.gif Dėl to visada iš lovelula siųsdavausi, nes iš ten pigesnis siuntimas buvo.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 02, 21:46)
Siuntimas tai nemokamas, bet kainos biski ispustos. pvz Lavera jeigu palygini su kitais puslapiais doh.gif
pvz: Lavera MyAge Concentrated Lifting Serum naturismo. com 24£, kai Ecco verde 14.89€
Caudalie serumas nuo pirmu rauksliu 31.50£, kai pas mus vaistinej 32€


taip, pastebejau, kad siek tiek brangiau, bet jeigu niekur nera norimo produkto, bent jau galima ten ji isigyti.
Atsakyti
mergikes rekomenduokit koki drekinanti seruma misriai normaliai odai ir kad nekimstu poru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 03, 15:14)
mergikes rekomenduokit koki drekinanti seruma misriai normaliai odai ir kad nekimstu poru  4u.gif


man labai patiko sis: Drekiklis
ir serumas.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 03, 13:14)
mergikes rekomenduokit koki drekinanti seruma misriai normaliai odai ir kad nekimstu poru  4u.gif


man patiko weledos granatu serumas, labai lengvas. mirksiukas.gif
apvalute, nuo jusu mineto serumo labai blizgejo oda, o vat kremumas oil free neblogas blush2.gif
neblogas serumas derma e tropical solutions ir iherb mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 03 rugpjūčio 2012 - 16:28
QUOTE(shemsa @ 2012 08 03, 14:14)
mergikes rekomenduokit koki drekinanti seruma misriai normaliai odai ir kad nekimstu poru  4u.gif



QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 03, 17:26)
man patiko weledos granatu serumas, labai lengvas.  mirksiukas.gif




Butent si seruma as nusipirkau pagal Zbitkos atsiliepimus 4u.gif Bet as siuo metu visa granatu serija naudoju . Tai skirtumas akivaizdus, oda atsigavo, spalva veiduko susivienodino. Dingo smulkus berimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 03, 22:42)
Butent si seruma as nusipirkau pagal Zbitkos atsiliepimus 4u.gif  Bet as siuo metu visa granatu serija naudoju . Tai skirtumas akivaizdus, oda atsigavo, spalva veiduko susivienodino. Dingo smulkus berimai 4u.gif


Dziaugiuos, jeigu Jums patiko. mirksiukas.gif 4u.gif Netrukus zadu buti Vokietijoje vyras nori granatu serumo, jam labai tiko- vyriski kremai per daug riebus, o as noreciau naktinio kremo, nes dienai dar turiu Weledos roziu krema. Manau, Vokietijoje bus pigiau, nes kai buvom Austrijoj sausio men. tai tikrai pigiau kainavo, negu Italijoje blush2.gif blush2.gif
Vis tik pagalvojus apie serumus kuriuos isbandziau buvo geriausias Weledos granatu, nes pvz. Lavera My Ages irgi riebino oda, nors stangrino ir neblogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 04 rugpjūčio 2012 - 11:05
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 04, 12:03)
Dziaugiuos, jeigu Jums patiko.  mirksiukas.gif  4u.gif Netrukus zadu buti Vokietijoje vyras nori granatu serumo, jam labai tiko-  vyriski kremai per daug riebus, o as noreciau naktinio kremo, nes dienai dar turiu Weledos roziu krema. Manau, Vokietijoje bus pigiau, nes kai buvom Austrijoj sausio men. tai tikrai pigiau kainavo, negu Italijoje blush2.gif  blush2.gif
Vis tik pagalvojus apie serumus kuriuos isbandziau buvo geriausias Weledos granatu, nes pvz. Lavera My Ages irgi riebino oda, nors stangrino ir neblogai.

o nekemsa poru weledos granatu serija?nes man kazkodel uzsifiksavo kad weleda priemones kemsa poras g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 08 04, 11:40)
o nekemsa poru weledos granatu serija?nes man kazkodel uzsifiksavo kad weleda priemones kemsa poras  g.gif


man tai niekas kazkaip ypatingai nekemsa, gal kad nenaudoju sunkiu priemoniu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 08 04, 13:28)
man tai niekas kazkaip ypatingai nekemsa, gal kad nenaudoju sunkiu priemoniu g.gif  g.gif

o bandei naktini ir dienini kremus? nera riebus jie? galvoju ar seruma isigyt ar naktini kremuka koki, nes kazkaip dienai naudoju lengvesni krema, bet noris daugiau drekinimo kartais g.gif
Atsakyti