Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Ramint@ @ 2012 07 28, 14:03)
as naudoju terre d'oc mineraline, nuostabi wub.gif

O kur ja perkat? ax.gif Kaip suprantu, turejot omeny birios konsistencijos pudra? unsure.gif Kokia jos sudetis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 07 28, 17:24)
nera ji matine, turi svytejimo, bet ne blizguciu, padaro odele skaiscia smile.gif maskuoja gana gerai.... nera sunki, maloniai kvepia, skalsi... vasara kai tikrai karsta gal kiek nuplaukia g.gif as misriaode, nekemsa poru, nu zodziu man ji tikrai labai patinka biggrin.gif

o kuri labiau svyti inika ar terre? kuri tau labiau patinka?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 07 28, 17:57)
O kur ja perkat?  ax.gif  Kaip suprantu, turejot omeny birios konsistencijos pudra?  unsure.gif  Kokia jos sudetis?  4u.gif

perku as ja naturisimo.com, taip ji biri, stai sudetis - oryza sativa (rice) germ powder*; butyrospermum parkii (shea butter); candellila cera (Euphorbia Cerifera wax); cera alba (beeswax); butyrospermum parkii (shea butter) *; sclerocarya birrea (marula) seed oil *; salycilic acid; PCA ethyl cocoyl arginate; silica; hydrogenated lecithin; glycine soja (soybean) oil; tocopherol; parfum (fragrance); citronellol; limonene; linalol +/- (may contain) CI 77019 (mica); CI 77891 (titanium dioxide); CI 77492 (iron oxide); CI 77491 (iron oxide); CI 77742 (manganese violet); CI 77499 (iron oxide). 99% natural. 20% organic.
QUOTE(shemsa @ 2012 07 28, 19:56)
o kuri labiau svyti inika ar terre? kuri tau labiau patinka?

sakyciau vienodai, o patinka zymiau labiau Terre, nes po kurio laiko Inika isausino oda deja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 07 29, 13:11)
sakyciau vienodai, o patinka zymiau labiau Terre, nes po kurio laiko Inika isausino oda deja doh.gif


Merginos jua klause, bet lyg ir neradau tavo atsakymo - kokia spalva Terre mineralines naudoji? Isvis sios firmos produktai pas mane noru sarase, bet kai nera gyvai kur apziuret, tai vis prisilaikau ir laukiu kol tikrai ateis laikas, o kad ne vienas is 120 turimu produktas butu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 29 liepos 2012 - 12:20
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 18, 09:50)
Mergaites  help.gif Ar Dr. Organic http://www.drorganic.co.uk/ priskiriama prie naturalios kosmetikos gamintoju ? ar cia reik kiekviena produkta individualiai ziuret?  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 07 29, 13:19)
Merginos jua klause, bet lyg ir neradau tavo atsakymo - kokia spalva Terre mineralines naudoji?

Taip, šitas klausimas ypač domino ir mane blush2.gif
Atsakyti
Kaip gaivinate plaukus vasara? Pasideginau neprisidengusi plauku ir jauciasi, kad visiskai isdziuvo. doh.gif

O kazin jei naudojant nerolio eliksyra man iskyla vis pora spuogeliu, tai geriau butu nutraukti naudojima ar testi?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 07 29, 13:19)
Merginos jua klause, bet lyg ir neradau tavo atsakymo - kokia spalva Terre mineralines naudoji? Isvis sios firmos produktai pas mane noru sarase, bet kai nera gyvai kur apziuret, tai vis prisilaikau ir laukiu kol tikrai ateis laikas, o kad ne vienas is 120 turimu produktas butu....

blush2.gif naudoju sviesiausia 901 numeriuka smile.gif
man si firma labai patinka, tikrai jauciasi kokybe... turiu ir veido seruma, ir kremuka/pagrinda, lupu blizgi bei lupdazi ir sia pudryte, viskuo begalo patenkinta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 28, 13:04)
AO turejot galvoj? As stos serijos turiu kazkoia priemone galvos odai po plovimo bet neprisiruosiu naudot. Sampuna naudojau si http://www_vitadisco...ey-organics.jpg , tai lb netiko sad.gif

Taip, kalbėjau apie AO. Naudoju šitą
Atsakyti
Kazkada uzsakinejus is Iherb kaip free gift pasirinkau Spice Island, Ayurvedic Moisturizer, Pomegranate, 7.1 fl oz (210 ml)
Kaip jis man smagiai naudojasi, kaip jis puikiai drekina 4u.gif Miniukas jau prie pabaigos, tad galvojau nusipirkti pilna pakuote, bet , bandziau zvilgtelti i sudeti ir nustebau, ar nejaugi ji prasta ?
user posted image
http://www.iherb.com...oz-210-ml/30194
Supplement Facts
Aqua, virgin coconut (cocos nucifera L.) oil, cetyl alcohol, mono propylene glycol, stearic acid, urea, saccharide hydrolysate, magnesium aspartate, glycine, alanine, creatine, sorbitol, glycerin, cyclopentasiloxane, glyceryl monostearate caprylic/capric triglyceride & sodium acrylates copolymer, isopropyl myristate, aloe vera (aloe vera (L.) Burm.f.) leaf gel, phenoxyethanol, methyl paraben, ethyl paraben, propyl paraben, butyl paraben, castor (ricinus communis L.) oil, pomegranate (punica granatum L.) extract, fragrance, imidazolidinyl urea, lanolintri,triclosan, sodium hyaluronate, EDTA, allantoin.

Cia visi blogiai ?
Atsakyti
parabenai nepriskiriami prie geruju komponentu doh.gif  siulau pasitiktrinti issamiau cosmetic-check.com puslapyje mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 31 liepos 2012 - 11:22
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 31, 11:07)
Kazkada uzsakinejus is Iherb kaip free gift pasirinkau Spice Island, Ayurvedic Moisturizer, Pomegranate, 7.1 fl oz (210 ml)
Kaip jis man smagiai naudojasi, kaip jis puikiai drekina  4u.gif  Miniukas jau prie pabaigos, tad galvojau nusipirkti pilna pakuote, bet , bandziau zvilgtelti i sudeti ir nustebau, ar nejaugi ji prasta ?
user posted image
http://www.iherb.com...oz-210-ml/30194
Supplement Facts
Aqua, virgin coconut (cocos nucifera L.) oil, cetyl alcohol, mono propylene glycol, stearic acid, urea, saccharide hydrolysate, magnesium aspartate, glycine, alanine, creatine, sorbitol, glycerin, cyclopentasiloxane, glyceryl monostearate caprylic/capric triglyceride & sodium acrylates copolymer, isopropyl myristate, aloe vera (aloe vera (L.) Burm.f.) leaf gel, phenoxyethanol, methyl paraben, ethyl paraben, propyl paraben, butyl paraben, castor (ricinus communis L.) oil, pomegranate (punica granatum L.) extract, fragrance, imidazolidinyl urea, lanolintri,triclosan, sodium hyaluronate, EDTA, allantoin.

Cia visi blogiai ?

per daug blogiuku, kad gilintis, ar visi ar dar ne ax.gif perkant iherbe reikia ziuret i sudeti (jeigu ji rupi), nes ten visko yra. 4u.gif
Atsakyti