Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(micefee @ 2012 05 19, 14:46)
O tai plaukai nei dienos nebūna purūs? Aš tai kasdien turiu galvą plauti, nes išmiegojus nebegražiai atrodo, sukrenta...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man sukrenta jau i vakara. noreciau rasti dazytiems plaukams skirta sampuna, kuris neriebintu plauku ir islaikytu iki vakaro. nes dabar plaunu riebiems arba visu tipu plaukams tai neislaiko verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 05 19, 18:57)
man obuolinis išlaiko 1.5 dienos (labai geras rezultatas  biggrin.gif), o pvz nuo citrininio sukrenta iki vakaro. kitas patarimas būtų, jei dar to nedarot, išplovus plaukus juos būtinai perskalauti vėsiu/šaltu vandeniu. veiksminga smile.gif

Kaip įdomiai, citrininis kaip ir skirtas riebiems plaukams, atrodo turėtų labiau pasausinti už obuolinį, bet pasirodo ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 19, 17:10)
Dažniausiai iš pradžių nebūna, o po to vis tiek atsiranda. Šitą kol kas dar neilgai naudoju, savaitę su trupučiu, bet nuo kitų šampūnų galva ima niežtėti iš karto, šis kol kas dar nejautrina. Panaudojusi ilgiau galėsiu parašyti atsiliepimus.  ax.gif

Šiaip tai tie šampūnai jautriai galvos odai mane nervina tuo, kad jie labai maitina ir apsunkina plaukus... Tai galva neplauta atrodo, tai aliejinių kaukių neišplauna.

Iš bandytų JMO su cinku turbūt geriausią įspūdį paliko nors su juo irgi pleiskanų karts nuo karto atsirasdavo, bet ne tiek daug. Plius tiko naudoti kartu su aliejinėm kaukėm, o minusas, kad apsunkindavo plaukus.

Man nuo Argital šampūno pleiskanų netgi padaugėjo (nors rašo, kad nuo pleiskanų) unsure.gif Apskritai, kokiu šampūnu beplaučiau, tų pleiskanų buvo ir yra, tik seniau galvojau, kad jos savaime išnyks. O šiaip geriau pirkti ar riebiems/normaliems plaukams ar jautriai odai, ar nėra skirtumo? blush2.gif

Atsiliepimai bus labai įdomūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 05 19, 20:29)
Kaip įdomiai, citrininis kaip ir skirtas riebiems plaukams, atrodo turėtų labiau pasausinti už obuolinį, bet pasirodo ne rolleyes.gif


citrininis gal ir pasausina labiau, bet matyt perdaug, nes oda greičiau išskiria daugiau riebumo smile.gif be to, po citrininio plaukai buvo šiurkštoki, o po obuolinio švelnūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 19 gegužės 2012 - 19:58
Elegantiškai sninga pabandyk Philip Martins babassu purinanti arba purifying sampuna mirksiukas.gif sio gamintojo plauku prieziura man atradimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 19 gegužės 2012 - 20:40
isikisiu ir as cia dar neminejo sito, man po lavera mango sampuno plaukai atrodo grazus ir antra diena,siaipjie linke plotis ir riebaluotis prie saknu, gal verta pabandyti?ai, o gal ir mninejot, kad naudojot maza kieki laveros, o kuri butent? sis skirtas sausiems plaukams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 19 gegužės 2012 - 21:06
Čia man taip kažkada buvo su eko šampūnais - plaukai išbūdavo švarūs tik 1,5 dienos, trūko purumo ir kažkokios gyvybės plaukuose. Bene labiausiai patiko Sante (nepamenu pavadinimo, reikėtų pagooglinti), bet sausino plaukus, patiko ir Eubionos kiviai, nes puikiai purina, tačiau vis vien ne tas, FIN rozmarinai bene trumpiausiai plaukus švarius išlaikydavo, Cattier šampūnai man išvis didelis nesusipratimas. JMO smagūs, bet kainos kandžiojasi... Bandžiau ir tuos kietus iš iherbo - Liggets kažkas (vėlgi neatsimenu pavadinimo), tai blogiau nei ūkiniu muilu plauti - išvis tragedija kažkokia. Bandžiau Philip Martins drėkinantį, man nelabai tiko, nors kvapas dieviškas, o mama naudoja ir atsidžiaugti negali. Ji dar turi Laveros mangų, tai va dar vieną bandysiu smile.gif

Dar turėjau bėdą, kad nuo šampūnų man niežėdavo galvą, o ypač pirmą dieną po plovimo - nuolat kasydavausi doh.gif Todėl man atradimas savos gamybos kieti šampūnai - kai tik pradėjau naudotis - galva švari išbūdavo 3, o dabar jau 2 dienas (dedu daugiau pagerinimų). Man čia bene didžiausias 2011-ųjų atradimas, nuo kurio neniežti galvos, o plaukai yra daugmaž tokie, kokių noriu.

Tik vat bėda neužsipirkau miltukų, apsižioplinau, kad senka atsargos, beliko 1 šampūniuko gabaliukas, sandėliuke atsargų nebėr, tai laukdama kol bus daromas užsakymas iš AZ šiandien prigriebiau Druide šampūną su ožkų pienu, žiūrėsim kokie rezultatai laukia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 19 gegužės 2012 - 21:02
Nežinau ar į temą rašau, bet labai noriu pasiteirauti gamintojų.. blush2.gif
Praėjusią vasarą pradėjau plauti plaukus su sodos tirpalu (kažkokiam užsienio bloge apie tai skaičiau), bet kažkaip pirmą kartą kai ploviau viskas buvo gerai, draugės stebėdavosi, kad plaukai mano labai blizga, ilgi ir gražūs tik vėliau patingėjau žaisti ir mečiau..
o dabar kai vėl pradėjau kažko neatitaikau ir ne visada gerai išsiplauna- kartais toks jausmas, kad plaukai neplauti.. blink.gif kuo butų galima tą tirpalą patobulinti, kad normaliai plautų?

Netikėtai pasibaigus sodai išsiploviau su paprastu šampūnu, tai maniau plaukus nusirausiu doh.gif taip galvos odą niežti, net kai jau pasiriebalavo vis dar kasausi verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 19, 19:31)
Man nuo Argital šampūno pleiskanų netgi padaugėjo (nors rašo, kad nuo pleiskanų) unsure.gif Apskritai, kokiu šampūnu beplaučiau, tų pleiskanų buvo ir yra, tik seniau galvojau, kad jos savaime išnyks. O šiaip geriau pirkti ar riebiems/normaliems plaukams ar jautriai odai, ar nėra skirtumo? blush2.gif


Jei nuolat pleiskanos kamuoja, tai manau, kad geriau ieškoti šampūnų jautriai galvos odai. g.gif Aš stengiuosi tuo vadovautis, bet karts nuo karto ir kitokiems plaukams skirtus išbandau... Bet, kiek pastebėjau, jautriai galvos odai skirti tikrai mažiau dirgina, tik per daug apsunkina plauką...

QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 19, 21:01)
tai laukdama kol bus daromas užsakymas iš AZ šiandien prigriebiau Druide šampūną su ožkų pienu, žiūrėsim kokie rezultatai laukia smile.gif


Šis buvo labai giriamas šioje temoje, bet man nepatiko. Sunkus, neišplauna aliejinių kaukių, plaukai greitai sukrenta... Mano plaukams netiko.

O kaip tuos sausus šampūnus daryti? Gal gali parašyti elementariausią receptą?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 20, 16:31)
Šis buvo labai giriamas šioje temoje, bet man nepatiko. Sunkus, neišplauna aliejinių kaukių, plaukai greitai sukrenta... Mano plaukams netiko.

O kaip tuos sausus šampūnus daryti? Gal gali parašyti elementariausią receptą?

Ką tik ploviau tuo Druide. Kvapas fantastiškas - kvepia marcipanais wub.gif Konsistencija ir spalva kaip skysto medaus ar karamelės. Šiaip plaunant galvą jausmas nebuvo malonus, nes kažkaip neslydo rankos, bet išplovus jie laaabai slidūs, bet dar džiūna, tai sunku kažką spręsti g.gif Kai pirkau, pardavėja sakė, kad pakeista šito šampūno sudėtis - kadaise jis buvo daugiau maitinantis, apsunkinantis, o dabar daug lengvesnis ir atseit toms, kurios pirko tik dėl apsunkinimo, nebetinka, nes to nedaro.

O kieti šampūnai daromi labai paprastai - plačiau gali pasiskaityti čia ir čia

Mano plaukai "mišrūs" - šaknys riebios, galai sausoki, linkę garbanotis, tai sau darau tokius:

Koko sulfatas - 40 proc.
SCI - 35 proc.
Aliejai ir sviestai pagal norą ir plaukų poreikius - 5-15 proc.
Vandeninė dalis - 5-10 proc.
Pagerinimai - 5-12 proc. (dedu pagal plaukų poreikius - šilko, pantenolio, fitokeratinų, keramidų, drėkinamojo komplekso, bacti pur, aha rūgšties, alantoino ir pan. Aišku, ne viską kartu smile.gif)
Galima pridėti molio, kitokių miltelių, naudoti fitolius ir pan.

Gaminam taip - stikliniame inde koko sulfatą sumaišom su SCI, užpilam vandenine dalimi, įstatom į vandens vonelę ir šaukšteliu trinam tol, kol gaunasi košė, į kurią dedam aliejinę dalį bei lašinam pagerinimus (vandenyje tirpius pagerinimus aš lašinu į vandeninę dalį).
Tokią masę sudedam į norimą indelį - galima naudoti keksiukų formeles, jogurto ir visokių varškyčių indelius, muilo formeles ir pan. Dedam šaukšteliu arba rankomis, bet būtinai su guminėmis pirštinėmis! Asmeniškai man patogiausia naudoti plastmasinę arba silikoninę tarą, nes su kitomis gali kilti bėdų išimant šampūniuką.
Induką su mase kokioms 30min statom į šaldymo kamerą, kadangi po tokios procedūros šampūniukas labai lengvai iššoka iš formelės. Išėmus kelias dienas džiovinam gerai vėdinamoje ir saulės nepasiekiamoje vietoje, o tada naudojam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 20, 15:31)
Jei nuolat pleiskanos kamuoja, tai manau, kad geriau ieškoti šampūnų jautriai galvos odai.  g.gif Aš stengiuosi tuo vadovautis, bet karts nuo karto ir kitokiems plaukams skirtus išbandau... Bet, kiek pastebėjau, jautriai galvos odai skirti tikrai mažiau dirgina, tik per daug apsunkina plauką...
Šis buvo labai giriamas šioje temoje, bet man nepatiko. Sunkus, neišplauna aliejinių kaukių, plaukai greitai sukrenta... Mano plaukams netiko.

O kaip tuos sausus šampūnus daryti? Gal gali parašyti elementariausią receptą?

Na aišku, reikės bandyt ieškoti ko nors naujo 4u.gif

Aš pamenu, bandžiau darytis kietus šampūnus, bet nuo jų po kiek laiko galvą pradėjo niežėti, tai mečiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 05 19, 21:39)
pabandyk Philip Martins


Kur perkate? smile.gif
Atsakyti