Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Kokį gerą paakių kremą galit rekomenduot nu pirmųjų raukšlių? Renkuosi tarp Weledos su rožėm ir Senteurs du Sud su ekologišku nerafinuotu argano aliejumi g.gif
Atsakyti
Na štai, jau gal trečią kartą bandžiau Sanoll šampūną, tai bent kolkas patinka, nes sumažina galvos niežėjimą. Na, o visa kita tas pats, kaip ir su kitais šampūnais. Ai tik po Sanoll galima nedėti kondicionieriaus, nes plaukai ir taip švelnūs būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 28, 10:15)
Na štai, jau gal trečią kartą bandžiau Sanoll šampūną, tai bent kolkas patinka, nes sumažina galvos niežėjimą. Na, o visa kita tas pats, kaip ir su kitais šampūnais. Ai tik po Sanoll galima nedėti kondicionieriaus, nes plaukai ir taip švelnūs būna smile.gif

Manyciau, kad odos niezejimo nesumazina, o tiesiog tiko ir patiko Jusu galvos odai 4u.gif Galvos niezulys, nera norma, o yra negeras pozymis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2012 07 28, 09:12)
Kokį gerą paakių kremą galit rekomenduot nu pirmųjų raukšlių? Renkuosi tarp Weledos su rožėm ir Senteurs du Sud su ekologišku nerafinuotu argano aliejumi g.gif

o kodėl būtent tarp šitų? gerų atsiliepimų daug? smile.gif

aš pati dabar turiu AO Lumessence paakių kremą. Lengvas, greitai susigeria, dėl raukšlyčių nieko kol kas pasakyt negaliu, akivaizdu, kad nepagilėjo po kito naudoto kremo, o kartais atrodo ir palygėjusios, ypač kai užsitepu kremą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 28, 09:15)
Na štai, jau gal trečią kartą bandžiau Sanoll šampūną, tai bent kolkas patinka, nes sumažina galvos niežėjimą. Na, o visa kita tas pats, kaip ir su kitais šampūnais. Ai tik po Sanoll galima nedėti kondicionieriaus, nes plaukai ir taip švelnūs būna smile.gif


Kur pirkot, man niezejimas irgi labai aktualu.

Pagooglinau, tai labai idomu sudetis sampuno, nematyta. Tikrai kad idomu butu ismeginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 28 liepos 2012 - 12:20
QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 28, 12:19)
Kur pirkot, man niezejimas irgi labai aktualu.


Aš irgi vargstu su galvos niežėjimu, labai daug natūralių šampūnų esu išbandžiusi. Geriausiai tiko AP šampūnas su Caliguala. kol kas su kitais bijau net eksperimentuoti
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 07 27, 11:12)

o mineralines ju nebandei?

as naudoju terre d'oc mineraline, nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 28, 12:26)
Aš irgi vargstu su galvos niežėjimu, labai daug natūralių šampūnų esu išbandžiusi. Geriausiai tiko AP šampūnas su Caliguala. kol kas su kitais bijau net eksperimentuoti


AO turejot galvoj? As stos serijos turiu kazkoia priemone galvos odai po plovimo bet neprisiruosiu naudot. Sampuna naudojau si http://www_vitadisco...ey-organics.jpg , tai lb netiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2012 07 27, 23:52)
o logona vis dar patinka?
jetus, dar tos nenusipirkau, sarase eilej laukia, jau ir terre d'oc noriu  doh.gif  lotuliukas.gif

dabar vzinok buvau lt virs men tai ja buvau palikus uk, bet nuo pirmad einu i darba tai pasidazysiu ir parasysiu ats 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramint@ @ 2012 07 28, 14:03)
as naudoju terre d'oc mineraline, nuostabi wub.gif

girdi o kokiua spalva turi?as galvoju imt sviesiausia g.gif kaip matiskuma islaiko, ar turi svytejimo ar yra matine?
kuri labiau patinka inika ar terre?
Papildyta:
QUOTE(Shokolada @ 2012 07 27, 23:14)
Mineraline mamai dovanu nupirkau, girdejau nu jau labai geru atsiliepimu. Ryt vezu tai apciupinesiu tikiuosi tongue.gif
Dar pries perkant internete paskaitinejau, ne tik pas LT pardavejus, bet ka uzsienyje raso, kiek yra informacijos. man tai kaip ir rodiklis kai matai kad yra info normaliai ir angliskai, ir prancuziskai, vokiskai, ir kokia skandinavu kalba rolleyes.gif o tai buna kokia priemone LT susidomi, info ne su ziburiu nerasi, tai iskart aisku koks lygis


o tusas duoda ilginimo, tankumo, nebyra, netepa?
lauksiu atsiliepimu apie mineraline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 07 28, 12:26)
Manyciau, kad odos niezejimo nesumazina, o tiesiog tiko ir patiko Jusu galvos odai  4u.gif  Galvos niezulys, nera norma, o  yra negeras pozymis  ax.gif

Žinau, kad negeras požymis, bet, kaip suprantu, visiškai jis man neišnyks dėl riebiosios seborėjos g.gif Na, bet kuriuo atveju galvą niežti mažiau, o tai gerai smile.gif

QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 28, 13:19)
Kur pirkot, man niezejimas irgi labai aktualu.

Pagooglinau, tai labai idomu sudetis sampuno, nematyta. Tikrai kad idomu butu ismeginti

Biolinijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 07 28, 14:29)

nera ji matine, turi svytejimo, bet ne blizguciu, padaro odele skaiscia smile.gif maskuoja gana gerai.... nera sunki, maloniai kvepia, skalsi... vasara kai tikrai karsta gal kiek nuplaukia g.gif as misriaode, nekemsa poru, nu zodziu man ji tikrai labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 07 27, 23:14)
isbandykit kur apkalbam terre tusa,
as dabar dviem pakaitomis naudojuos, terre ir medinuku man jie ne tik geri ir akiu neerzina bet ir jaukus rankineje nesiotis blush2.gif

Sudominot su tais tušais bigsmile.gif , ypač pastarasis patiko (iš paveiksliuko smile.gif )
Na tik išduokit, prašau, kur juos perkat pigiau nei Juaroj topsecret.gif 4u.gif

QUOTE(Ramint@ @ 2012 07 28, 14:03)
as naudoju terre d'oc mineraline, nuostabi wub.gif

Ramint@, jūsų išbandytų priemonių patirtis išties didelė, tad palyginkit ją su Dr. Haucshka bronzatu, mat pastarąjį aš baiginėju ir galvoju, kuo jį būtų galima pakeist g.gif
Beje, kokia Jūsų mineralinės spalva? 4u.gif
QUOTE(shemsa @ 2012 07 28, 14:29)
kuri labiau patinka inika ar terre?

Panašiai renkamės, tik aš dar Pur minerals mintyse prie šio sąrašo turiu mirksiukas.gif

Atsakyti