Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Shokolada @ 2012 07 20, 11:57)
Oda skirtinga :-) pas mane tik nosis riebesne, siaip normali/linkusi i sausuma.. viena mano drauge is viso kremo nenaudoja, nejaucia poreikio, tik nusivalo veida ir viskas, as negaleciau isvaikscioti dienos be kremo, nebent iprasciau. kazkur skaiciau kad naktinio kremo nereikia, kad oda nakti turi ilsetis, as jo niekad ir taip nenaudojau, va nakciai tikrai nejauciu tempimo

tavo oda kaip suprantu misri normali daugiau jo? kaip terre do'c krempudra maskuoja, issilaiko?
Atsakyti
Sveikos. Ar yra planuojanciu pastoti, nestukiu arba nestumo metu naudojusiu naturalias priemones? Ar ziurit grieztai sudetis, kad nebutu neleistinu eteriniu alieju ir panasiai. As kaip ir ruosiuosi planuot. bet kiek ziuriu priemones tai vis ieina koks vienas kitas neleistinas eterinis aliejus, pav. levandu ar pipirmetes. Ar gali kazin pakenkti koks muilas ar intymios higienos prausiklis su neleistinais eteriniais? Gal kas daugiau info pasidalinsit, jei daugiau ka zinot apie neigiama naturaliu priemoniu poveiki, ko reiktu saugotis?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 26, 10:11)
Sveikos. Ar yra planuojanciu pastoti, nestukiu arba nestumo metu naudojusiu naturalias priemones? Ar ziurit grieztai sudetis, kad nebutu neleistinu eteriniu alieju ir panasiai. As kaip ir ruosiuosi planuot. bet kiek ziuriu priemones tai vis ieina koks vienas kitas neleistinas eterinis aliejus, pav. levandu ar pipirmetes. Ar gali kazin pakenkti koks muilas ar intymios higienos prausiklis su neleistinais eteriniais? Gal kas daugiau info pasidalinsit, jei daugiau ka zinot apie neigiama naturaliu priemoniu poveiki, ko reiktu saugotis?

as kai laukiaus naudojau naturalia kosmetika ir neziurejau taip grieztai tu alieju ir bent man niekas nepakenke tikrai, o naudojau striju prevencijai dr.hauschka alieju skirta nestukem ir tikrai bent man neatsirado jokiu striju, ne vienos, bet pradejau tepliotis jau nuo nestumo pradzios o ne tik kai pradejau storet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 26, 09:11)
Sveikos. Ar yra planuojanciu pastoti, nestukiu arba nestumo metu naudojusiu naturalias priemones? Ar ziurit grieztai sudetis, kad nebutu neleistinu eteriniu alieju ir panasiai. As kaip ir ruosiuosi planuot. bet kiek ziuriu priemones tai vis ieina koks vienas kitas neleistinas eterinis aliejus, pav. levandu ar pipirmetes. Ar gali kazin pakenkti koks muilas ar intymios higienos prausiklis su neleistinais eteriniais? Gal kas daugiau info pasidalinsit, jei daugiau ka zinot apie neigiama naturaliu priemoniu poveiki, ko reiktu saugotis?


Aš kūnui naudoju paprastus aliejus. Ar tai persikų kauliukų, ar migdolų smile.gif Nenaudoju specialių nuo strijų, bet girdėjau neblogų atsiliepimų apie weledos kremą būtent nuo strijų smile.gif Į sudėtis labai stipriai nežiūriu, bet stengiuosi pirkti kuo natūralesnes priemones kūnui. Veidui iš natūralių dar neatradau sau tinkamų.. g.gif Pirmus tris mėnesius saugojausi labiau, atradau natūralesnius plaukų dažus, kurie man visai tiko ir patiko smile.gif

Manau, jei sudėtyje bus kažkokių nelabai gerų eterinių aliejų, ar medžiagų, leliukui tai tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2012 07 26, 11:32)
Aš kūnui naudoju paprastus aliejus. Ar tai persikų kauliukų, ar migdolų  smile.gif  Nenaudoju specialių nuo strijų, bet girdėjau neblogų atsiliepimų apie weledos kremą būtent nuo strijų  smile.gif  Į sudėtis labai stipriai nežiūriu, bet stengiuosi pirkti kuo natūralesnes priemones kūnui. Veidui iš natūralių dar neatradau sau tinkamų.. g.gif  Pirmus tris mėnesius saugojausi labiau, atradau natūralesnius plaukų dažus, kurie man visai tiko ir patiko  smile.gif

Manau, jei sudėtyje bus kažkokių nelabai gerų eterinių aliejų, ar medžiagų, leliukui tai tikrai nepakenks  smile.gif


koki aliejuka nuo striju naudojat? man patinka vienas aliejukas is iherbo, tik nepigus, apie 13€ iseina ir kremas Reviva labs nuo striju irgi is iherb. as naudoju krutinei, nes pries mmm labai padideda, o po to subliuksta. jau yra striju, tai kad isvengciau nauju naudoju minetas priemones blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 26, 16:23)
koki aliejuka nuo striju naudojat? man patinka vienas aliejukas is iherbo, tik nepigus, apie 13€ iseina ir kremas Reviva labs nuo striju irgi is iherb. as naudoju krutinei, nes pries mmm labai padideda, o po to subliuksta. jau yra striju, tai kad isvengciau nauju naudoju minetas priemones blush2.gif  blush2.gif


Nenaudoju specialių nuo strijų, nes aš jais netikiu blush2.gif Tiesiog noriu drėkinti odą, tam naudoju now foods įvairiausius aliejus smile.gif Labiausiai man patinka abrikosų kauliukų smile.gif
Atsakyti
Gal kas prekinotes sioje internetineje parduotuveje? http://www.armasecreto.eu/ 4u.gif Lauksiu atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elskere: 27 liepos 2012 - 00:04
QUOTE(shemsa @ 2012 07 20, 14:52)
tavo oda kaip suprantu misri normali daugiau jo? kaip terre do'c krempudra maskuoja, issilaiko?


na taip, problemu turiu tik noredama paslepti inkstiriukus ant nosies blush2.gif maskuoja gerai, ir isilaiko puikiai, nesubega i rauksleles, neprakaituoja veidas. man ypac patiko, kad ta pudra ne tik maskuoja, bet kartu kaip kremas drekina po ja esancia oda, nesausina. Plius, man labai nepatinka, kai pudra matosi ant veido, arba netinka atsopalvis ir veidas buna vienos spalvos, o ausys, kaklas kitos. tai va cia ar buciau labiau isbalusi ar maziau, pudra kazkaip prisitaiko ir ka reikia maskuoja, suteikia sveikesni, lygesni veido atspalvi, bet nesimato. manau, tai ir yra kokybes zenklas thumbup.gif siaip as kasdien nenaudoju, vasara man uztenka tokio kremo su atspalviu plante system. dabar per savaitgalius sodyboje netolygiai nudegiau veida (akiniu zona balta), puikiai sulygina ir kremas. Bet norint kiek daugiau, sita pudra yra superine nesigailesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 07 27, 07:20)
na taip, problemu turiu tik noredama paslepti inkstiriukus ant nosies  blush2.gif maskuoja gerai, ir isilaiko puikiai, nesubega i rauksleles, neprakaituoja veidas. man ypac patiko, kad ta pudra ne tik maskuoja, bet kartu kaip kremas drekina po ja esancia oda, nesausina. Plius, man labai nepatinka, kai pudra matosi ant veido, arba netinka atsopalvis ir veidas buna vienos spalvos, o ausys, kaklas kitos. tai va cia ar buciau labiau isbalusi ar maziau, pudra kazkaip prisitaiko ir ka reikia maskuoja, suteikia sveikesni, lygesni veido atspalvi, bet nesimato. manau, tai ir yra kokybes zenklas thumbup.gif siaip as kasdien nenaudoju, vasara man uztenka tokio kremo su atspalviu plante system. dabar per savaitgalius sodyboje netolygiai nudegiau veida (akiniu zona balta), puikiai sulygina ir kremas. Bet norint kiek daugiau, sita pudra yra superine nesigailesi 4u.gif

vadinas logona kai pabaigsiu pirksiu sita turbut 4u.gif
o mineralines ju nebandei?
Atsakyti
Merginos, parekomenduokit gerą rudą blakstienų tušą 4u.gif Aš už natūralią išvaizdą, tad nesiekiu nei max ilgumo nei super storumo. Vienintelis privalumas - nepajuodę paakiai, nes į veidrodį dairytis neturiu laiko blush2.gif , tad svarbu, kad nebūtų linkęs trupėti ir tepti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 07 27, 11:12)
vadinas logona kai pabaigsiu pirksiu sita turbut  4u.gif
o mineralines ju nebandei?


Mineraline mamai dovanu nupirkau, girdejau nu jau labai geru atsiliepimu. Ryt vezu tai apciupinesiu tikiuosi tongue.gif
Dar pries perkant internete paskaitinejau, ne tik pas LT pardavejus, bet ka uzsienyje raso, kiek yra informacijos. man tai kaip ir rodiklis kai matai kad yra info normaliai ir angliskai, ir prancuziskai, vokiskai, ir kokia skandinavu kalba rolleyes.gif o tai buna kokia priemone LT susidomi, info ne su ziburiu nerasi, tai iskart aisku koks lygis
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2012 07 26, 12:01)
as kai laukiaus naudojau naturalia kosmetika ir neziurejau taip grieztai tu alieju ir bent man niekas nepakenke tikrai, o naudojau striju prevencijai dr.hauschka alieju skirta nestukem ir tikrai bent man neatsirado jokiu striju, ne vienos, bet pradejau tepliotis jau nuo nestumo pradzios o ne tik kai pradejau storet  thumbup.gif


turbut cia ne tiek dr. hauschka nuopelnas, keik kad pacios tepta saziningai. as to dr priemoniu kazkodel kvapo negaliu pernesti schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2012 07 27, 16:03)
Merginos, parekomenduokit gerą rudą blakstienų tušą  4u.gif Aš už natūralią išvaizdą, tad nesiekiu nei max ilgumo nei super storumo. Vienintelis privalumas - nepajuodę paakiai, nes į veidrodį dairytis neturiu laiko blush2.gif , tad svarbu, kad nebūtų linkęs trupėti ir tepti. Ačiū  4u.gif


na, jei atsibodo visokie is kristianos repertuaro, ir jei patinka kaip ir man kokias naujienas rasti isbandykit kur apkalbam terre tusa, turiu berods nuo birzelio, tai jau kelios drauges uzsikrete. viena kaulino vyro, kad uzsieny duty free koki tai tusa nupirktu. uzmate vonioj mano tusa ir kita diena nuleke toki pat nusipirkti, pmirso ir savo prasymus. o MB kad dziaugesi, kai darbo reikalais vaziuoji, nelabai yra to noro trainiotis po parduotuves ir svetimoms boboms tusus ieskoti lotuliukas.gif as dabar dviem pakaitomis naudojuos, terre ir medinuku man jie ne tik geri ir akiu neerzina bet ir jaukus rankineje nesiotis blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 07 27, 11:12)
vadinas logona kai pabaigsiu pirksiu sita turbut  4u.gif
o mineralines ju nebandei?

o logona vis dar patinka?
jetus, dar tos nenusipirkau, sarase eilej laukia, jau ir terre d'oc noriu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti