Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Užsisakiau pabandymui tokį šampūną, labai įdomu išbandyti, nes firma negirdėta dar bigsmile.gif
Atsakyti
Prašau parekomenduokit ekologišką krem pudrą. kažkur forume skaičiau labai gyrė daug kas kažkokią pudrą bet nebeatkasu kur doh.gif

turėjau lakshmi nr.1, man netiko spalva per tamsi , ir konsistencija, sunkiai tepėsi ir kažkaip sausino odą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 17, 20:22)
Užsisakiau pabandymui tokį šampūną, labai įdomu išbandyti, nes firma negirdėta dar bigsmile.gif


Ziurinejau ir as sita. bigsmile.gif Imeskite veliau atsiliepima.
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2012 07 17, 19:47)
Prašau parekomenduokit ekologišką krem pudrą. kažkur forume skaičiau labai gyrė daug kas kažkokią pudrą bet nebeatkasu kur  doh.gif

turėjau lakshmi nr.1, man netiko spalva per tamsi , ir konsistencija, sunkiai tepėsi ir kažkaip sausino odą  g.gif



tepasi sunkokai, nes sudetyje nera silikonu. reikia gerai issklaidyti. man patinka mano turima burjois bio detox, turi eco cert sertifikata. tinka misriai-riebiai odai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 17, 21:07)
tepasi sunkokai, nes sudetyje nera silikonu. reikia gerai issklaidyti. man patinka mano turima burjois bio detox, turi eco cert sertifikata. tinka misriai-riebiai odai. mirksiukas.gif

man paskutine patikusi physicians formula organic wear (galima isigyti iherb.com), o bio detox baisi (man biggrin.gif ), matosi ant veido. Bet cia kaip kam. 4u.gif

oi, netycia zbitka pacitavau. doh.gif Cia cikibari rekomendacija buvo. ax.gif
dar atsimenu, buvo giriama logona natural finish. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 18 liepos 2012 - 01:42
QUOTE(Lust @ 2012 07 14, 12:33)
O aš rugiagėlių kaip tik daugiau nepirkčiau. Pirkau, nes rašo kad puikiai tinka akių priežiūrai, galvojau atgaivinsiu savo jautrias, pavargusias akis, bet man jis taip jas graužė, kaip joks kitas bandytas hidroliatas negraužė.  Ant odos taip pat nemalonus dilgčiojimas jaučiasi ir kvapas nepatiko  schmoll.gif Kol kas labiausiai patikęs iš bandytų - morkų sėklų.


Mano akys jautrios, tai rugiageliu net labai patiko - netgi jei kas suerzindavo, tai uzsidedavau rugiageliu hidrolato kompresus ant akiu, grynai istraukdavo visa karsti, patinima. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites help.gif Ar Dr. Organic http://www.drorganic.co.uk/ priskiriama prie naturalios kosmetikos gamintoju ? ar cia reik kiekviena produkta individualiai ziuret? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2012 07 18, 01:21)
man paskutine patikusi physicians formula organic wear (galima isigyti iherb.com), o bio detox baisi (man biggrin.gif ), matosi ant veido. Bet cia kaip kam. 4u.gif

oi, netycia zbitka pacitavau. doh.gif  Cia cikibari rekomendacija buvo. ax.gif
dar atsimenu, buvo giriama logona natural finish. ax.gif



bet tu ta skysta turejai is PF? as skystos nebandziau, tik presuota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 18, 10:36)
bet tu ta skysta turejai is PF? as skystos nebandziau, tik presuota blush2.gif

turiu, kol kas visai patiko. Bandziau pora kartu, kol kas atidejau, nes noriu pabaigt kita.Turiu classic ivory atspalvi, tai ciut per sviesi siuo metu, bet su bronzantu sueis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2012 07 17, 20:47)
Prašau parekomenduokit ekologišką krem pudrą. kažkur forume skaičiau labai gyrė daug kas kažkokią pudrą bet nebeatkasu kur  doh.gif


man superine sita. naudoju kazkur du menesiai, buvo abejoniu ar ilgai patiks, firmos nezinojauo man buna, kad primom dienom nieko, paskui nebepatinka, bet nenusivyliau.
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 17, 21:07)
man patinka mano turima burjois bio detox, turi eco cert sertifikata. tinka misriai-riebiai odai. mirksiukas.gif


as bourjois nusivyliau, man per sunki, i dienos 2 puse ima jaustis kad veidas sausas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 07 20, 07:56)
man superine sita. naudoju kazkur du menesiai, buvo abejoniu ar ilgai patiks, firmos nezinojauo man buna, kad primom dienom nieko, paskui nebepatinka, bet nenusivyliau.
Papildyta:
as bourjois nusivyliau, man per sunki, i dienos 2 puse ima jaustis kad veidas sausas  unsure.gif



nu man su sausumu problemu nebuna, tik su riebumu. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 20, 10:39)
nu man su sausumu problemu nebuna, tik su riebumu. biggrin.gif  biggrin.gif


Oda skirtinga :-) pas mane tik nosis riebesne, siaip normali/linkusi i sausuma.. viena mano drauge is viso kremo nenaudoja, nejaucia poreikio, tik nusivalo veida ir viskas, as negaleciau isvaikscioti dienos be kremo, nebent iprasciau. kazkur skaiciau kad naktinio kremo nereikia, kad oda nakti turi ilsetis, as jo niekad ir taip nenaudojau, va nakciai tikrai nejauciu tempimo
Atsakyti