Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(ernesin @ 2012 07 12, 21:02)
Rožių nesu naudojusi, bet rugiagėlių tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif
Tikriausiai geriausia pirkti iš aromanatural.lt?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Ruosiuosi daryti uzsakyma is iherb, gal parekomenduosit intymios higienos prausikli ir paakiu kremuka (man 27 metai, esu sausiaode)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 10:25)
Kodėl negirdėtos - abiejų gaminiai populiarūs, ir LT galima įsigyti  4u.gif  Bjobj italų, tokie grynai natūralūs, švelnūs produktai, su moliu, su avižom, ir t.t. O Miessence australų, jau esu forume rašius, kad man jie buvo metų atradimas, negaliu atsidžiaugti tuo, ką išmėginau  wub.gif



Is Miessence bandete kazka plaukams?


Ir dar: kur nusipirkti padoraus Emu aliejaus? Kiek matau LT parduodamas rafinuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 14 liepos 2012 - 07:12
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 14, 02:02)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ruosiuosi daryti uzsakyma is iherb, gal parekomenduosit intymios higienos prausikli ir paakiu kremuka (man 27 metai, esu sausiaode)? 4u.gif

intymios higienos prausiklių bent seniau iherb'e nebuvo...
apie kremus gal kas patars, nes aš savo gamybos produkciją naudoju smile.gif

QUOTE(fuksė @ 2012 07 14, 08:10)
Is Miessence bandete kazka plaukams?
Ir dar: kur nusipirkti padoraus Emu aliejaus? Kiek matau LT parduodamas rafinuotas.

Emu aliejus būna TIK rafinuotas.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 07 14, 08:38)
intymios higienos prausiklių bent seniau iherb'e nebuvo...
apie kremus gal kas patars, nes aš savo gamybos produkciją naudoju smile.gif
Emu aliejus būna TIK rafinuotas.


Tai vadinasi jis paprastas riebalas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 07 14, 09:31)
Tai vadinasi jis paprastas riebalas?  blink.gif

na, jei jis išvalytas nenaudojant chemikalų, tai tikrai viskas su juo gerai. Emu aliejus juk gyvuliniai taukai, o ne augalinis aliejus, iš jo sako būtina pašalinti bakterijas ir kietąsias daleles.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 07 14, 09:42)
na, jei jis išvalytas nenaudojant chemikalų, tai tikrai viskas su juo gerai. Emu aliejus juk gyvuliniai taukai, o ne augalinis aliejus, iš jo sako būtina pašalinti bakterijas ir kietąsias  daleles.


Aciu 4u.gif , tada ,,nebeisekau is naujo Amerikos", perku rafinuota, ka jau cia bedaryt.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 07 12, 21:02)
Rožių nesu naudojusi, bet rugiagėlių tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif

O aš rugiagėlių kaip tik daugiau nepirkčiau. Pirkau, nes rašo kad puikiai tinka akių priežiūrai, galvojau atgaivinsiu savo jautrias, pavargusias akis, bet man jis taip jas graužė, kaip joks kitas bandytas hidroliatas negraužė. Ant odos taip pat nemalonus dilgčiojimas jaučiasi ir kvapas nepatiko schmoll.gif Kol kas labiausiai patikęs iš bandytų - morkų sėklų.
Atsakyti
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 14, 03:02)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ruosiuosi daryti uzsakyma is iherb, gal parekomenduosit intymios higienos prausikli ir paakiu kremuka (man 27 metai, esu sausiaode)? 4u.gif


as pirkau intymios higienos prausikli is naturissimo. Atsiuntimas nemokamas. Man jis labai patinka:)
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 07 14, 07:10)
Is Miessence bandete kazka plaukams?

Plaukams nieko nebandžiau - pas mane labai problematiška galvos oda ir plaukai, po ilgų paieškų tik tik atradau kas berods tinka (iš Aubrey Organics), tai tiek privargus bijau eksperimentuoti su naujais gaminiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 07 14, 01:02)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ruosiuosi daryti uzsakyma is iherb, gal parekomenduosit intymios higienos prausikli ir paakiu kremuka (man 27 metai, esu sausiaode)? 4u.gif

Bjobj turi labai švelnų prausiklį intymiai higienai, esu bandžius su avižomis.
Paakiams labai super Santaverde paakių kremas su alaviju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brno: 14 liepos 2012 - 15:13
QUOTE(Spurgita @ 2012 07 13, 10:49)
Ačiū už patarimą  4u.gif
Tikriausiai geriausia pirkti iš aromanatural.lt?

Aš iš AN perku, esu bandžiusi Melvita firmos, bet mano odai nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti