Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 10, 14:11)
Mano oda riebi, blizga, kartais spuogu iskyla, zodziu visa puokste, kaip ir pas jus, o dar senejimas rolleyes.gif  Man patiko ir mano riebiai odai tiko Weleda granatu serumas, Derma E Tropic serumas. Dar kazkodel tinka ir Weledos laukiniu roziu kremas misriai, normaliai odai, nors maniske riebi. Gal jus pabandykit atsisakyt tos kremines, gal ji jums kemsa? g.gif  g.gif

I mane prasau TU 4u.gif

As Weledos serija su rozemis visa bandziau, is pradziu labai tiko 4u.gif O veliau kazkaip labai oda riebaluotis pradejo tai neibaigus naudoti atidejau i sali, o veliau pasikeitus konsistencijai ismeciau 4u.gif Bandysiu panagrineti granatu serija 4u.gif aciu 4u.gif


dar ziurineju Weledos Irisu serija , nes gal dregnumotruksta odai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 10 liepos 2012 - 20:38
Patarkit kokia naturalia priemone pakeliancia plaukus nuo saknu ir kad neriebintu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@lsa: 10 liepos 2012 - 20:36
Nu, kad nesvaistyti pinigeliu nusipirkau mini rinkinuka Weledos granatu ( naktinis kremas, dieninis kremas ir serumas )
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 07 10, 21:35)
Patarkit kokia naturalia priemone pakeliancia plaukus nuo saknu ir kad neriebintu.  4u.gif

as naudoju alijosiaus geli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 07 10, 20:35)
Patarkit kokia naturalia priemone pakeliancia plaukus nuo saknu ir kad neriebintu.  4u.gif

My Webpage

man va toks patinka ir tikrai neriebina mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Brno @ 2012 07 11, 09:00)
Čia tos nuolaidos kai kuriems Weleda kremukams  4u.gif
Papildyta:

Parašykit prašau paskui įspūdžius, labai įdomu.



kad cia kainos dideles as uz ta pati laukiniu roziu krema moku 15€ ax.gif
Atsakyti
Hauschka, Weleda geriausiai iš vokiečių pirkti.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 11, 12:11)
[kad cia kainos dideles as uz ta pati laukiniu roziu krema moku 15€ ax.gif

O kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 07 10, 21:35)
Patarkit kokia naturalia priemone pakeliancia plaukus nuo saknu ir kad neriebintu.  4u.gif

labai rekomenduoju weledos rozmarinu vandenuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 11, 13:53)
O kur perkat?



vaistineje, bet nevisa asortimenta turi. man tai weledos vanduo su rozmarinais nieko nepakelia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 11, 20:15)
vaistineje, bet nevisa asortimenta turi. man tai weledos vanduo su rozmarinais nieko nepakelia schmoll.gif

Man irgi drinks_cheers.gif Plaukai kažkiek netgi prisiploja
Atsakyti
Laba diena, vėl prireikė jūsų pagalbos. Noriu nusipirkti hidrolatą kaklo, dekolte odai drėkinti, kiek skaičiau, kaip ir tiktų rugiagėlių arba rožių hidrolatas. Pasakykit, ar geras mano pasirinkimas, ar geriau kažko kito ieškoti drėkinimui?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 07 12, 15:02)
Laba diena, vėl prireikė jūsų pagalbos. Noriu nusipirkti hidrolatą kaklo, dekolte odai drėkinti, kiek skaičiau, kaip ir tiktų rugiagėlių arba rožių hidrolatas. Pasakykit, ar geras mano pasirinkimas, ar geriau kažko kito ieškoti drėkinimui?

Rožių nesu naudojusi, bet rugiagėlių tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti