Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

Pasiulykit svelniu, bet gerai plaunanciu prausikliu. Mano oda labai jautri, dirgli, misri ir linkusi kimstis. Norecau, kad gerai nuplautu bet nesudirgintu, neisausintu.
Atsakyti
Gal kas perkat Druide priemones kur nors pigiau ar matėt nuolaidų?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 07 04, 17:29)
Gal kas perkat Druide priemones kur nors pigiau ar matėt nuolaidų?

Nimfalyje senokai buvo savaitgalinė -40proc, tai gal bus greitu metu g.gif
Atsakyti
Gal kas bandete firma Dead Sea Spa . Ar prisiskiria ji prie naturaliu ?
Ieskau gerai drekinancio losjono ar kremo su apsauga nuo saules. Sudomino sis losjonas Dead Sea Spa Magik - Rich Moisturiser. Ten neraso kiek apsogos yra , tik tiek kad apsaugo, kaip cia suprasti g.gif
Gal kas pakomentuotu si produkta 4u.gif
http://www.hollandan...JHdKQogmL7MagwN
user posted image
Other Ingredients:
Harmonised Water TM* (Aqua, Maris Sal), Glycerin1, Phytosqualane2, Cetearyl Alcohol3, Cetearyl Glucoside3,4, Arachidyl Alcohol3, Behenyl Alcohol3, Arachidyl Glucoside3,4, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetanol3, Cetearyl Ethylhexanoate, Sodium Acrylates/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside3,4, 1,2-Hexanediol, 1,2-Octanediol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Mthoxydibenzoylmethane, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance)**, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract***, Tilia Vulgaris (Linden Blossom) Flower Extract***, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract***, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract***. Source - 1 Vegetable, 2 Olive Oil, 3 Coconut , 4 Manioc.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 08, 22:37)
Gal kas bandete firma  Dead Sea Spa . Ar prisiskiria ji prie naturaliu ?
Ieskau gerai drekinancio losjono ar kremo su apsauga nuo saules. Sudomino sis losjonas Dead Sea Spa Magik - Rich Moisturiser. Ten neraso kiek apsogos yra , tik tiek kad apsaugo, kaip cia suprasti  g.gif 

Disodium EDTA


Ne konkreciai apie sita turbut, bet kazkas pavadinime su 'dead sea' irgi yra, tai oi kaip pardavejas gyre kokia nuostabi, naturali ir tt. Nepirkau, bet internete pagooglinau - sudetis brudu brudas....

Kas del konkreciai sios apsaugos, tai manau bus keli spf - jei butu normali apsauga, tai ir rasytu. Man rodos cia tiesiog kazkurios sudetines dalys yra saugancios nuo saules (pvz kokosu aliejus), tai ir pavadinta, kad su apsauga nuo saules.... O realiai sudetyje ju tiek mazai, kad gal ten tu keliu spf net nera...

Man jau vien del sito EDTA uzkliuvo...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 07 08, 22:48)
Ne konkreciai apie sita turbut, bet kazkas pavadinime su 'dead sea' irgi yra, tai oi kaip pardavejas gyre kokia nuostabi, naturali ir tt. Nepirkau, bet internete pagooglinau - sudetis brudu brudas....

Kas del konkreciai sios apsaugos, tai manau bus keli spf - jei butu normali apsauga, tai ir rasytu. Man rodos cia tiesiog kazkurios sudetines dalys yra saugancios nuo saules (pvz kokosu aliejus), tai ir pavadinta, kad su apsauga nuo saules.... O realiai sudetyje ju tiek mazai, kad gal ten tu keliu spf net nera...

Man jau vien del sito EDTA uzkliuvo...

aciu 4u.gif Shopingai, o kokius jus drekiklius naudojate ?
Kazkaip uzejo noras pakeisti priemones veidui i naturalias. Nes pastebejau poros nezmoniskai kimstis pradejo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 08, 23:16)
aciu 4u.gif  Shopingai, o kokius jus drekiklius naudojate ?
Kazkaip uzejo noras pakeisti priemones veidui i naturalias. Nes  pastebejau poros nezmoniskai kimstis pradejo sad.gif


Ai, as kaip papuola.... Tai koki dovanu/lauktuviu gaunu, tai pati kazka nusiziuriu ir isbandau. Kazkaip nera, kad kartociau ta pati kelis kartus. Bet pastaruoju metu mano oda nera reikli, daugmaz viskas tinka. Siaip oda mano sausa.

Po kelis kartus kartojau Acure Organics ir Skin Organics kremus. Weleda migdolu kremas irgi kartojamas, bet cia man zieminis kai drekinimo reikia daugiau ir reikia kazko sunkesnio... Visi kiti kaitaliojami (bent jau to paties gamintojo kazkokios kitos rusies kremas). Dabar turiu Derma E 'clear skin' ir ZIA kremus, tiksliau vyras ZIA naudoja, bet man irgi visai patinka, tai kartais juo tepuosi. Neseniai kitos rusies 2 Derma E kremus sunaudojau, turejau Reviva Labs (sitas patiko, nors kazkaip tos firmos niekad neziuredavau, bet noreciau dar kazka isbandyt dabar). Dar visai smagus Collective Wellbeing kremai. Andalou Naturals losjonas irgi patiko, bet labai skalsus, kiekis nemazas, tai tiesiog atsibodo naudot (praeita vasara naudojau, tai kai atveso orai vyras subaige, o as kazka riebesnio emiausi)....

Daugiau neprisimenu kazko tokio - cia turbut sakyciau pagrindines firmos ka naudoju ir kas patinka ir kas buvo naudota pastaruosius kelis metus. I tarpa vis kazkas atsiranda kito, bet arba nepamenu jau ka turejau, arba netike/nepatike....
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 08, 22:16)
aciu 4u.gif  Shopingai, o kokius jus drekiklius naudojate ?
Kazkaip uzejo noras pakeisti priemones veidui i naturalias. Nes  pastebejau poros nezmoniskai kimstis pradejo sad.gif


o kokia jusu oda ir kokias priemones naudojat g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 09, 12:03)
o kokia jusu oda ir kokias priemones naudojat g.gif  mirksiukas.gif

Oda misri, zandi raudoni, poros issipletusios ( bet ne tragiskai ) . Greit susiriebaluoja sad.gif zodziu visas bedu rinkinys biggrin.gif )
Siuo metu is naturaliu nieko nebeliko ( tik roziu kauke is DR. Organic) : veidui TBS Aloe kremukas, arba Aleo Vera gelis. Nakciai kartais pasitepu Aubrey Organics Rosa Mosqueta Night Crème. Pudra is Clinique stay matte.Prausiklis TBS tea tree, sveitiklis irgi
O siuo metu taip kemsasi poros, tad manau cia nuo priemoniu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 liepos 2012 - 20:14
Gal yra bandziusiu WELEDA granatų serumą ir LAVERA seruma Anti Ageing? Kuris duoda matomą efektą, pastangrina odą? Neapsisprendžiu kurį imti ax.gif

Beje, tuoj prisijungsiu prie JMO detanglerininkių būrio. Ilgai nagai niežtėjo išbandyt. Pagaliau užsisakiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 07 10, 13:00)
Gal yra bandziusiu WELEDA granatų serumą ir LAVERA seruma Anti Ageing? Kuris duoda matomą efektą, pastangrina odą? Neapsisprendžiu kurį imti  ax.gif

Beje, tuoj prisijungsiu prie JMO detanglerininkių būrio. Ilgai nagai niežtėjo išbandyt. Pagaliau užsisakiau smile.gif


As esu bandzius abu. Kaip tik dabar uzbaigiau Lavera anti aging. Be dideliu klausimu imciau tik Weleda, man jis zymiai labiau patiko. Labai lengvas, gerai stangrina oda thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 09, 20:04)
Oda misri, zandi raudoni, poros issipletusios ( bet ne tragiskai ) . Greit susiriebaluoja sad.gif zodziu visas bedu rinkinys  biggrin.gif  )
Siuo metu is naturaliu nieko nebeliko ( tik roziu kauke is DR. Organic) : veidui TBS Aloe kremukas, arba Aleo Vera gelis. Nakciai kartais pasitepu  Aubrey Organics Rosa Mosqueta Night Crème. Pudra is Clinique stay matte.Prausiklis TBS tea tree, sveitiklis irgi
O siuo metu taip kemsasi poros, tad manau cia nuo priemoniu sad.gif


Mano oda riebi, blizga, kartais spuogu iskyla, zodziu visa puokste, kaip ir pas jus, o dar senejimas rolleyes.gif Man patiko ir mano riebiai odai tiko Weleda granatu serumas, Derma E Tropic serumas. Dar kazkodel tinka ir Weledos laukiniu roziu kremas misriai, normaliai odai, nors maniske riebi. Gal jus pabandykit atsisakyt tos kremines, gal ji jums kemsa? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 07 10, 13:00)
Gal yra bandziusiu WELEDA granatų serumą ir LAVERA seruma Anti Ageing? Kuris duoda matomą efektą, pastangrina odą? Neapsisprendžiu kurį imti  ax.gif

Kaip tik mačiau šitam WELEDA serumui ir kitiems weleda veido kremams nuolaidą. Jeigu atkasiu linką vėliau įdėsiu 4u.gif
Atsakyti