Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 01:00)
Nuo inkštirų efektinga Bjobj Baltojo molio pasta ir Miessence Valanti mineralinė kaukė.


O gal galite numesti linkus kur butu galima isigyti, nes neradau kiek ieskojau smile.gif
Garu voneles darausi, bet jau taip ilgai kovoju su inkstirais, o niekas nepadeda, kaip buvo taip ir tebera..

soda pasidarau karts nuo karto, bet pasausina kazkiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 03, 10:43)
papasakokit daugiau apie ta pasta kuo ji skiriasi nuo molio g.gif  g.gif

Man ji pasirodė žymiai švelnesnė, negu molis. Tinka tepti ne tik ant veido inkštirų valymui, bet ir ant kūno, jeigu kur paberta, patinę ir t.t.

QUOTE(micefee @ 2012 07 03, 11:32)
Gal ir populiarūs, bet aš tokių negirdėjau... O kur LT galima įsigyti ir kur jūs juos perkat?


QUOTE(vaio @ 2012 07 03, 13:01)
O gal galite numesti linkus kur butu galima isigyti, nes neradau kiek ieskojau smile.gif
Garu voneles darausi, bet jau taip ilgai kovoju su inkstirais, o niekas nepadeda, kaip buvo taip ir tebera..

Bjobj Baltojo molio pasta ir Miessence Valanti kaukė

Bet kai išvalote tuos inkštirus, tai juk kurį laiką jų nėra ir tik vėliau atsiranda, ar ne? Kaip prižiūrit odą, kad jų neatsirastų? Ar tinkamai valot? Ar mėginot valyti veidą aliejum?
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 14:00)
Man ji pasirodė žymiai švelnesnė, negu molis. Tinka tepti ne tik ant veido inkštirų valymui, bet ir ant kūno, jeigu kur paberta, patinę ir t.t.
Bjobj Baltojo molio pasta  ir  Miessence Valanti kaukė


Prisireikė dabar. doh.gif O kuri efektyvesnė? Jūs abi bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 15:00)


Bet kai išvalote tuos inkštirus, tai juk kurį laiką jų nėra ir tik vėliau atsiranda, ar ne? Kaip prižiūrit odą, kad jų neatsirastų? Ar tinkamai valot? Ar mėginot valyti veidą aliejum?

Aciu! smile.gif
Kai isvalau ju kazkiek apmazeja, bet nera taip, kad nebebutu bent 50 proc. Manau, kad valau tinkamai, kasdien su laveros pieneliu 2 in 1, aliejumi bandziau kazkada valyti, bet nelabai patiko.. gal vel pabandyti g.gif o butinas ricinos aliejus? gal uztektu argano?
Atsakyti
Siandien nusipirkau Weledos krema su roziu aliejum misriai normaliai odai, tinkama tiek dienai, tiek nakciai (butent nakciai ir noriu naudoti). Patiko- gerai susigere, nepaliko odos riebios thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už komentarus apie Organic Excellence šampūną, bet tikriausiai susilaikysiu ir bandysiu A'kin smile.gif
Atsakyti
~9 men. naudojau si tusa Reviva Labs, Hypoallergenic Mascara, Super Lash Black http://www.iherb.com...ack-25-oz/16626
Tikrai patiko, kokybe lenkia kaina, labai panasus is Dr.Hauschka volume, aisku, priklauso ir nuo blakstienu bukles, jei silpnos, nepadarys stebuklu. Man puikiai tankino, ilgino, riete (nors lyginant su sintetiniais, jie efektyvesni), nebyrejo ir nealergizavo (nesioju lesius). Tepasi lengvai,pradzioj labiau skystas, po to tirsteja, tai gal net labiau patinka po ilgesnio panaudojimo, tepasi visai be gumuleliu.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 07 03, 15:53)
Prisireikė dabar.  doh.gif O kuri efektyvesnė? Jūs abi bandėt?

Miessence dar nebandžiau, bet labai noriu išmėgint bigsmile.gif Miessence skirtas grynai veidui, o Bjobj galima ir veidui, ir kūnui. Bet aš turbūt negaliu būt objektyvi, nes esu įsimylėjus Miessence produktus, tai man jie visi atrodo geresni už kitus doh.gif
Hm, dabar žiūriu pagal tūrį tai kainos skirtumas nemažas gaunasi. Kaži jeigu žiūrėt sudėtis abiejų - kuris vertingesnis būtų? g.gif

QUOTE(vaio @ 2012 07 03, 15:57)
Manau, kad valau tinkamai, kasdien su laveros pieneliu 2 in 1,

Sitas Laveros pienelis tai superinis, labai patinka ir man thumbup.gif Del valymo aliejumi gal kitos merginos geriau patartų - turbūt su įvairiais aliejais galima, ne tik ricinos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 01:00)
Nuo inkštirų efektinga Bjobj Baltojo molio pasta ir Miessence Valanti mineralinė kaukė


QUOTE(Brno @ 2012 07 04, 10:10)
Miessence dar nebandžiau, bet labai noriu išmėgint  bigsmile.gif 


Nu idomiai, nors nebandet, bet labai drasiai teigiat, kad veiksminga g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 07 04, 09:25)
Nu idomiai, nors nebandet, bet labai drasiai teigiat, kad veiksminga g.gif  ax.gif

Dėl Miessence tikrai drąsiai teigiu, nes 1) turiu draugių, mėginusių būtent šitą kaukę, 2) man pačiai labai patiko visi Miessence produktai, kuriuos esu mėginus, todėl labai pasitikiu šiuo gamintoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 04, 08:35)
Ačiū visoms už komentarus apie Organic Excellence šampūną, bet tikriausiai susilaikysiu ir bandysiu A'kin smile.gif


Aš A'kin irgi esu bandžiusi, visai neblogas, šiaip kaip ir tiko, ilgą laiką nebuvo pleiskanų, bet bebaiginėjant buteliuką vėl ėmė rastis po truputį... Kas man nepatinka tuose jautriai galvai skirtuose šampūnuose, kad jie labai apsunkina plauką.

Įdomu, kas per stebuklas tas Miessence, nes kiekis dvigubai mažesnis nei Hauchka molio kaukės, o kaina didesnė.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 07 04, 12:22)
Įdomu, kas per stebuklas tas Miessence, nes kiekis dvigubai mažesnis nei Hauchka molio kaukės, o kaina didesnė.

Užtai ir klausiu labiau nusimanančių apie sudėtį - gal kas pakomentuotų? 4u.gif

Miessence kaukės sudėtis: Sun-dried kaolinite (pink) clay, certified organic althea officinalis (marshmallow) root extract, certified organic matricaria recutita (chamomile) flower extract, certified organic calendula officinalis (marigold) flower extract, olea europaea (olive) leaf extract, certified organic hypericum perforatum (st johns wort) flower extract, certified organic pelargonium graveolens (geranium) essential oil, certified organic lavandula angustifolia (lavender) essential oil.

Bjobj pasta: Aqua (water), kaolin, caprylic/capric triglyceride, glycerin, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, *arctium lappa extract, *thymus vulgaris extract, *rosmarinus officinalis oil, xanthan gum, limonene, geraniol, linalool, lonicera japonica (honeysuckle) flower extract, lonicera caprifolium (honeysuckle) flower extract, sodium benzoate, benzyl alcohol, potassium sorbate, ascorbic acid.

Hauschka molio kaukė: Loess (Clay), Indian Cress/Nasturtium (Tropaeolum Majus) Extract, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) Extract, Corn (Zea Mays) Starch.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brno: 04 liepos 2012 - 13:42