Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

M thumbup.gif an visai patiko Physicians Formula Organic wear tusas, visai gerai padazo
Atsakyti
micefee, pamenu rašei, kad naudoji kažkokį šampūną (berods Organic Excellence) ir rašei, kad galėsi papasakoti kaip tau jis ilgiau panaudojus. Manasis Eubiona jau visai į pabaigą, tai būtų įdomu sužinoti, kaip tau tas šampūnas smile.gif
Atsakyti
Ka naudojate nuo inkstiru? Gal oavyko ju atsikratyti? Pati tepiausi reguliariai molio kaukes, bet nepanaikina nieko. Visa oda susitvarkiusi tik inkstirai siaubingai nervina rolleyes.gif
Ir gal galite rekomenduoti kokia valancia kauke ? Moli baigiau, noriu kazko naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 01, 12:47)
micefee, pamenu rašei, kad naudoji kažkokį šampūną (berods Organic Excellence) ir rašei, kad galėsi papasakoti kaip tau jis ilgiau panaudojus. Manasis Eubiona jau visai į pabaigą, tai būtų įdomu sužinoti, kaip tau tas šampūnas smile.gif

nors klausimas ne man , bet kadangi jau naudoju antra butelaiti sampuno apie kuri teiraujamasi Organic Excellence, tai atsakysiu .

man thumbup.gif ! didele talpa, konsistencija vidutinio tirstumo, siek tiek perlamutrine, kvapas metinis. putoja puikiai, pakankamai skalsus, isskalavus plaukai nelieka suvelti , nera ir nemalonaus siugzdanciu plauku pojucio, kaip tik minksti. issdziuvus purus ,o ir po visos dienos atrodo gerai.kol kas esu suzaveta . mano riebioms saknims ir sausiem galamas labai tinkamas, odai svelnus, naturali sudetis. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 07 01, 18:46)
nors klausimas ne man , bet kadangi jau naudoju antra butelaiti sampuno apie kuri teiraujamasi  Organic Excellence, tai atsakysiu .

man  thumbup.gif  ! didele talpa, konsistencija vidutinio tirstumo, siek tiek perlamutrine, kvapas metinis. putoja puikiai, pakankamai skalsus, isskalavus plaukai nelieka suvelti , nera ir nemalonaus siugzdanciu plauku pojucio, kaip tik minksti. issdziuvus purus ,o ir po visos dienos atrodo gerai.kol kas esu suzaveta . mano riebioms saknims ir sausiem galamas labai tinkamas, odai svelnus, naturali sudetis.  thumbup.gif
user posted image

man šis ir lb lb lb thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 07 01, 18:36)


Aš naudoju sodą. Man labai efektyvu. Tik tiek, kad labai jautriai arba sausai odai gali netikti.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 01, 12:47)
micefee, pamenu rašei, kad naudoji kažkokį šampūną (berods Organic Excellence) ir rašei, kad galėsi papasakoti kaip tau jis ilgiau panaudojus. Manasis Eubiona jau visai į pabaigą, tai būtų įdomu sužinoti, kaip tau tas šampūnas smile.gif


Na, aš visgi antrą kartą turbūt nepirksiu, ieškosiu kažko naujo, nes po ilgo naudojimo vėl niežėjimas išlindo... Sunaudojau jau apie pusę butelio kažkur. Paskutiniu metu pradėjo apsunkinti plaukus, tai tenka kiekvieną dieną galvą plauti jei noriu kažkur išeiti...

QUOTE(vaio @ 2012 07 01, 17:36)
Ir gal galite rekomenduoti kokia valancia kauke ? Moli baigiau, noriu kazko naujo smile.gif


Aš norėčiau kokios nulupamos kaukės jei tokių yra. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 07 01, 17:36)
Ka naudojate nuo inkstiru?

Nuo inkštirų efektinga Bjobj Baltojo molio pasta ir Miessence Valanti mineralinė kaukė.
O darot garų voneles? Galima su žolelėm, arba su spec. priemonėm (Hauschkos kažkoks koncentratas tam reikalui yra, bet nemėginau).
Kažkas apie sodą rašė - irgi veiksminga, bet man toks įspūdis susidarė, kad soda ne pašalina inkštirus, o juos išbalina, todėl jų tiesiog nesimato, bet jie juk niekur nedingsta g.gif Ir jautriai odai soda netinka.
Dar mityba didelės reikšmės turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 00:00)
Nuo inkštirų efektinga Bjobj Baltojo molio pasta ir Miessence Valanti mineralinė kaukė.


Kokios čia firmos negirdėtos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 07 03, 00:07)
Kokios čia firmos negirdėtos? g.gif

Kodėl negirdėtos - abiejų gaminiai populiarūs, ir LT galima įsigyti 4u.gif Bjobj italų, tokie grynai natūralūs, švelnūs produktai, su moliu, su avižom, ir t.t. O Miessence australų, jau esu forume rašius, kad man jie buvo metų atradimas, negaliu atsidžiaugti tuo, ką išmėginau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 07 03, 09:25)
Kodėl negirdėtos - abiejų gaminiai populiarūs, ir LT galima įsigyti  4u.gif  Bjobj italų, tokie grynai natūralūs, švelnūs produktai, su moliu, su avižom, ir t.t. O Miessence australų, jau esu forume rašius, kad man jie buvo metų atradimas, negaliu atsidžiaugti tuo, ką išmėginau  wub.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
bjobj labai nebloga italu naturalios kosmetikos gamintoja. esu turejus sampuna ir duske su avizom.
gal tamsta gyvenat italijoje g.gif mirksiukas.gif papasakokit daugiau apie ta pasta kuo ji skiriasi nuo molio g.gif g.gif
Atsakyti
Gal ir populiarūs, bet aš tokių negirdėjau... O kur LT galima įsigyti ir kur jūs juos perkat?
Atsakyti