Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

O kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 15, 23:21)
O kur pirkote?

Palangoje
Atsakyti
siandien nusipirkau biopha dantu pasta atseit turi eco cert certifikata, bet kaip gali tureti, jeigu sudetyje sodium lauryl sulfate g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 16, 20:24)
siandien nusipirkau biopha dantu pasta atseit turi eco cert certifikata, bet kaip gali tureti, jeigu sudetyje sodium lauryl sulfate g.gif  g.gif


kaip suprantu, ecocert sertifikuoja sls turinčius produktus arba gal ne visos sudėtinės dalys sertifikuotos produkte? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 16 birželio 2012 - 21:04
Sveikos. Gal kas turit atsiliepimu apie UNE dekoratyvine kosmetika? Konkreciai domina blakstienu tusas... http://www.unebeauty...ne-mascara.html.
Nezinau kuri geriau rinktis, ar dr hauschkos, ar laveros ar une g.gif Kaip jo sudetis gal kas galit pakomentuot ax.gif
AQUA (WATER), CERA ALBA (BEESWAX), GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, SILICA, ACACIA SENEGAL EXTRACT, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, GLYCERYL DIBEHENATE, ACACIA SENEGAL GUM, TRIBEHENIN, GLYCERYL CAPRYLATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), BAMBUSA ARUNDINACEA STEM POWDER, MEL (HONEY), SORBITAN SESQUIOLEATE, BENZYL ALCOHOL, HORDEUM VULGARE EXTRACT, GLYCERYL BEHENATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAURYL SULFATE, DEHYDROACETIC ACID,
[+/­(MAY CONTAIN) : CI 77019 (MICA), CI 77000 (ALUMINUM POWDER), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE), CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)] 09UMY007­1
Atsakyti
QUOTE(MarMALADE @ 2012 06 18, 13:02)
Sveikos. Gal kas turit atsiliepimu apie UNE dekoratyvine kosmetika? Konkreciai domina blakstienu tusas... http://www.unebeauty...ne-mascara.html.
Nezinau kuri geriau rinktis, ar dr hauschkos, ar laveros ar une  g.gif  Kaip jo sudetis gal kas galit pakomentuot   ax.gif
AQUA (WATER), CERA ALBA (BEESWAX), GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, SILICA, ACACIA SENEGAL EXTRACT, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, GLYCERYL DIBEHENATE, ACACIA SENEGAL GUM, TRIBEHENIN, GLYCERYL CAPRYLATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), BAMBUSA ARUNDINACEA STEM POWDER, MEL (HONEY), SORBITAN SESQUIOLEATE, BENZYL ALCOHOL, HORDEUM VULGARE EXTRACT, GLYCERYL BEHENATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAURYL SULFATE, DEHYDROACETIC ACID,
[+/­(MAY CONTAIN) : CI 77019 (MICA), CI 77000 (ALUMINUM POWDER), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE), CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)] 09UMY007­1

Galit nukopijuot ir suvest cia
Comedogenic - ar kemsa poras (kas siuo atveju nesavrbu), irritation - ar erzina oda, bei safety - zalias ingredientas geras, geltonas nelabai saugus, raudonas isvis nerekomenduojama, kad tokiu sudety butu
Siaip man nelabai patinka sudetis. Beje, ar i visus tusus deda SLS (sodium lauryl sulfate)? g.gif Pirma karta matau... Kam??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 18 birželio 2012 - 13:57
merginos gal galit patarti, perskaiciau kad soliariume naudoja kaip priemone idegiui kokoso alieju? kaip del efektyvumo ir kaip veikia, jis daugiau juk apsauganti priemone nuo idegio?
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 06 18, 15:48)
merginos gal galit patarti, perskaiciau kad soliariume naudoja kaip priemone idegiui kokoso alieju? kaip del efektyvumo ir kaip veikia, jis daugiau juk apsauganti priemone nuo idegio?

Jei norit apsaugos - nepadės schmoll.gif Nepadeda nei saulėje deginantis, na nebent labai kokį pavasarį ankstyvą...
Apie natūralias priemones į soliariumą dar negirdėjau, matyt kad soliariumas savaime su sveika gyvesnsena prasilenkia smile.gif
Atsakyti
Noriu paklaust, nes nežinau kur. Ar kam nors beria nuo rožių hidrolato?Mane pradėjo bert tokiais skausmingais, giluminiais spuogais ir kažkaip iškart pagalvojau gal dėl hidrolato, bet gal tiesiog problema kitur. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 18, 15:55)
Galit nukopijuot ir suvest cia
Comedogenic - ar kemsa poras (kas siuo atveju nesavrbu), irritation - ar erzina oda, bei safety - zalias ingredientas geras, geltonas nelabai saugus, raudonas isvis nerekomenduojama, kad tokiu sudety butu
Siaip man nelabai patinka sudetis. Beje, ar i visus tusus deda SLS (sodium lauryl sulfate)?  g.gif  Pirma karta matau... Kam??


Aciu uz nuoroda!
Ech, nusipirkau as jau po laiko ta tusa..Nekoks tiesa sakant. Tepant gumuliukai ant blakstienu susidaro, po kiek laiko jie nutrupa, todel geda i gatve is kart pasidazius iseit biggrin.gif Pats tusas laiko neblogai, bet vistiek jauciuosi pinigus i bala ismetus. Kai galejau 5 svarus prisidet ir nusipirkt laveros tusa doh.gif bet tinginys apeme ir nenuvaziavau iki kitos parduotuves...
SLS kiek ziurejau sudety turi N7, Avono lyg irgi yra, kitu firmu jau nepamenu... Bet ne visi tusai jo turi. O kam ten jo reikia, biesas zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 19, 11:09)
Noriu paklaust, nes nežinau kur. Ar kam nors beria nuo rožių hidrolato?Mane pradėjo bert tokiais skausmingais, giluminiais spuogais ir kažkaip iškart pagalvojau gal dėl hidrolato, bet gal tiesiog problema kitur. g.gif


Man buvo odai problemu nuo Weleda roziu serijos (naudojau prausikli, tonika ir gal kazka dar) - vietom issausejo, vietom spuogiuku prikilo, tai paskui pora savaiciu tvarkiausi. doh.gif Tiesa sakant, taip blogai net nezinau kad butu buve nuo kokios kitos priemones. Isvis man spuogai nekyla, koks 1 per kelis menesius ar reciau tik, o cia buvo baisu...

Ir taip man roziu priemones odai pastebejau neitin patinka, o ir pati nemegstu ju kvapo. Nors kai tik truputi kazkur sudetyje, o ne duominuoja jos, tai visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(MarMALADE @ 2012 06 21, 16:01)
Aciu uz nuoroda!
Ech, nusipirkau as jau po laiko ta tusa..Nekoks tiesa sakant. Tepant gumuliukai ant blakstienu susidaro, po kiek laiko jie nutrupa, todel geda i gatve is kart pasidazius iseit biggrin.gif Pats tusas laiko neblogai, bet vistiek jauciuosi pinigus i bala ismetus. Kai galejau 5 svarus prisidet ir nusipirkt laveros tusa  doh.gif  bet tinginys apeme ir nenuvaziavau iki kitos parduotuves...
SLS kiek ziurejau sudety turi N7, Avono lyg irgi yra, kitu firmu jau nepamenu... Bet ne visi tusai jo turi. O kam ten jo reikia, biesas zino biggrin.gif

As turiu si tusa, ir man visai patinka, normaliai padazo, nenubega lietuciui uzlasejus. Gal tik kiek dienos eigoj patrupa, bet man visi patrupa... ax.gif Turiu dar viena sios firmos nusipirkusi, ilginanti... Tik to SLS nemaciau, gal buciau nepirkusi.. g.gif
Apie Laveros girdejau, kad nesimato, kad padazyta net. Pati nebandziau. ax.gif
Atsakyti