Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 88 tema

QUOTE(micefee @ 2012 06 09, 15:39)
Va čia amla aliejus geros sudėties, sertifikuotas: http://www.indien-pr...p21nqajfd4urlu5 Esu tuos kitus du turėjusi.

Ačiū 4u.gif O kaip tie kiti tau? ax.gif
Atsakyti
Kažkaip nieko ypatingo nepastebėjau... Aliejus kaip aliejus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 06 09, 17:01)
Kažkaip nieko ypatingo nepastebėjau... Aliejus kaip aliejus.  ax.gif

Aišku, tada gal geriau reikės bandyt Weledos rozmarinų vandenį 4u.gif

Kas darotės aliejines kaukes, sakykit, ar dedat dušo kepuraitę/maišelį ant galvos? Kažkur skaičiau, kad nereikėtų jo dėti, nes galvos oda nekvėpuoja, tai ir parūpo kaip jūs darot blush2.gif
Atsakyti
Aš nededu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2012 06 05, 11:52)
kalbejot cia apie sampunus,tai pasisakysiu truputi is savo patirties 4u.gif  teko gana daug isbandyt visokiu tu eko sampunu variantu ir ne vienas netiko,nuo visu sampunu be isimties buvo pleiskanu,o nuo kai kuriu net ir niezejo,jau galvojau,kad naturali gamta ten veisiasi ir is tikro plaukai atrode baisiai biggrin.gif todel grizau prie iprastu bloguju sampunu ir ne taip seniai pabandziau vat sitoki muila http://www.violey.co...el_p_13232.html ir esu maloniai nustebinta rezultatu  bigsmile.gif  kvapas sio muilo ne pats maloniausias,bet mano plaukus,linkusius sukrist ir riebaluotis ,isplove puikiai ir purumas laikosi apie 2-3 dienas,jokiu pleiskanu,jokio niezejimo  thumbup.gif nors skalaujant muila plaukai pasidaro labai siurkstus net girgzdantys,neimanoma ranku ikist, bet isdziovinus jie tampa glotnus ir purus  thumbup.gif

kvailas gal klausimas, bet kaip ta muila naudojata? patį trinate į plaukus ar išsimuiluojate rankas ir tada jomis trinate galvą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 06 09, 23:55)
kvailas gal klausimas, bet kaip ta muila naudojata? patį trinate į plaukus ar išsimuiluojate rankas ir tada jomis trinate galvą?  blush2.gif

Aš kažkada esu ne su tokiu bet irgi eko alyvuogių plovusi, tai kitaip kaip įtrinti į rankas, o tik po to į plaukus nelabai išeina mirksiukas.gif Bet jei plaukas natūraliai linkęs sausėtis, pūstis ar veltis, tai nuoširdžiai nerekomenduoju galvos plauti muilu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 06 10, 00:32)
Aš kažkada esu ne su tokiu bet irgi eko alyvuogių plovusi, tai kitaip kaip įtrinti į rankas, o tik po to į plaukus nelabai išeina mirksiukas.gif Bet jei plaukas natūraliai linkęs sausėtis, pūstis ar veltis, tai nuoširdžiai nerekomenduoju galvos plauti muilu mirksiukas.gif

Man atrodo, kad butent tas rekomenduotas su lauro uogom tinka tik labai riebiai galvos odai bei sveikiems, storiems plaukams. Jei tinkamas probleminei, spuoguotai veido odai, turetu veikt antiseptiskai, dziovint... g.gif Plonokiems plaukams tai butu savotiska egzekucija g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 10, 08:43)
Man atrodo, kad butent tas rekomenduotas su lauro uogom tinka tik labai riebiai galvos odai bei sveikiems, storiems plaukams. Jei tinkamas probleminei, spuoguotai veido odai, turetu veikt antiseptiskai, dziovint...  g.gif Plonokiems plaukams tai butu savotiska egzekucija  g.gif

Kuo labiau galvos oda sausinama - tuo greičiau ji riebaluojasi.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 06 10, 00:32)
Aš kažkada esu ne su tokiu bet irgi eko alyvuogių plovusi, tai kitaip kaip įtrinti į rankas, o tik po to į plaukus nelabai išeina mirksiukas.gif Bet jei plaukas natūraliai linkęs sausėtis, pūstis ar veltis, tai nuoširdžiai nerekomenduoju galvos plauti muilu mirksiukas.gif

taip, mano plaukai šviesinti, sausoki, bet vis po truputį atsiranda pleiskanų, ot gaila tada doh.gif

QUOTE(mamulioka @ 2012 06 10, 08:43)
Man atrodo, kad butent tas rekomenduotas su lauro uogom tinka tik labai riebiai galvos odai bei sveikiems, storiems plaukams. Jei tinkamas probleminei, spuoguotai veido odai, turetu veikt antiseptiskai, dziovint...  g.gif Plonokiems plaukams tai butu savotiska egzekucija  g.gif

vadinasi vyrui turėtų lb tikti šis muilas plaut plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 06 10, 14:29)
taip, mano plaukai šviesinti, sausoki, bet vis po truputį atsiranda pleiskanų, ot gaila tada  doh.gif
vadinasi vyrui turėtų lb tikti šis muilas plaut plaukus  ax.gif

Kas zino, gal, kaip rase ernesin, kuo labiau sausini, tuo labiau riebaluojasi... g.gif Man atrodo, jei jau plaut muilu, tai kazkokiu labai neutraliu... g.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau sampuna su apelsinais, tai pasakysiu, kad patiko labiau, negu pries tai turetas citrinu. Kazkaip sitas geriau putojo ir kvapas geresnis rolleyes. Tas su citrinom man kazkokio pieno konsistencijos buvo, net nezinau kaip paaskint..Cia mano vyras labiau norejo Laveros sampuno, jam patinka, sau gal ir nebuciau pirkus, nes pirmas bandymas ne koks patiko. Jis dar svaigta del Laveros citrinu duso zele ir kuno losjono rolleyes.gif rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Snd nusipirkau Marilou Bio kremuka veidui ir prausikli. Gal kas nors nusimanatis galetu pakomentuoti ju sudeti? Siaip jie turi Ecocert sertifikata, bet idomu ar kuo nors vertingi tie produktai, nes kaina nedidele. Is anksto dekoju! 4u.gif
user posted image
Facial day cream with Aloe Vera & Jojoba oil
AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (JOJOBA SEED OIL)*, GLYCERIN COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETEARYL ALCOHOL, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER)*, CERA ALBA (BEESWAX), TOCOPHEROL, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, CITRONELLOL.
*ingredients from organic farming
99.155% of total ingredients are from natural origin
15.300% of total ingredients are from organic farming
user posted image
Face cleansing gel with Glycerin & Cornflower water
AQUA (WATER), CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER*, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE , AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCOGLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE) , CITRIC ACID, BENZOIC ACID, SODIUM BENZOATE, BENZYL, ALCOHOL, D-LIMONENE, LINALOOL
*ingredients from organic farming
98.95% of total ingredients are from natural origin
13% of total ingredients are from organic farming
Atsakyti