Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(drakons @ 2014 08 20, 11:41)
Garaziukashttp://www.garaziukas.com/ - buvo labia gerai, bet paskutiniu metu suprastejo. Nezinau, ar del to, kad nespeja, ar del to, kad tvarkos nera. Siaip sumanus, saunus vaikinukai, bet va drauges auto daugiau kaip menesi prastovejo, nes kazkas pora kartu (!) pamirso uzsakyt dalis. Tada draugo masina stovejo pusantros savaites, nes apie ja tiesiog pamirso (!). Po situ nutiku neberezikuoju, gal dar jauni, reik, kad susitupetu smile.gif


Garaziukas kiek maciau tiesiog nespeja (dariau pas juos variklio kapitalini,padare gerai,ir verta jiems masinas duoti tik rimtiems darbams,nes su smulkmem gali ilgai uztrukti,man reikejo galinius sailenblokus pakeisti tai is karto pasake kad neuzsiims nes neturi laiko (o ten darbo geram pusdieniui),prie manes dar kazkam nesutiko galiniu stabdziu tvarkyt (velgi-nes uzima daug laiko) ).Jie darbais uzsiverte ziauriai,kol man tvrake varikli-tupejau ten,kartu su Einimu galva vezem restauruot.Su detalem-pirkau pati jas(sutaupiau taip apie 150lt).Bet eiles remontui kazkur apie dvi ar net tris savaites laukiau,variau masina tada,kad ta pacia diena ant keltuvo butu uzvaryta.Su tokiu darbo kruviu visai nenuostabu kad kazkas kazkur kazka pamirso.Dirbau cia kazkada 53 marsrute,tai kazkur apie puse dvylikos nakties vaziuodama link stoties maciau kaip vienas is garaziuko isvazinejo doh.gif
As tai i bet koki servisa masina atiduodu tik tada,kai zinau kad ta pacia diena ji ant keltuvo bus,kad nebutu jokiu laukimu ir stovejimu-susitari is anksto,veliau patikslini,ir jokiu problemu-atvarai masina ir ji is karto daroma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 08 20, 12:10)
garažiukui patikėjau dvi mašinas ir nemažai darbų pusės metų laikotarpyje, bet atsiliepimas būtų labai dviprasmiškas, dabar turiu labai didelių nuostolių, tik dar neaišku, ar per juos, ar per kitus, bet neužilgo paaiškės.

Jie jauni dar...stengiasi,bet patirties juk neturi tiek kiek seni vilkai...man irgi yra toks kabliukas del vieno dalyko (ne del variklio-del kitko),bet cia gal nelabai yra ju kaltes...siaip dirba jie gerai.O siaip aklai aklai tai tik Autogos servisu pasitikiu,jiems vieninteliams galiu numesti masina ir eit ramiai miegot,ir niekuo nesirupint(net netikrinu po to),na,+ dar senos klientes teisemis naudojuosi (kaip meistras pasake-nusideri daugiau negu sumoki lotuliukas.gif ).Turiu taskus pas pazistamus,bet jiems atidavus vis tiek dusioj kirminas kirba,nors zinau kad galiu pasitiketi,o vat jei masina Autogoj-ramiakas.
Makaronus bande tik Autoelektronikoj kabint,bet po pirmo mano sakinio kabinimas baigesi-iskart daviau suprasti ant ko uzsirove rolleyes.gif ( Autogos meistras saipesi-"tu rytoj nedirbi? Vaziuosi ten? Oi,tai man ju gaila..." biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ).
Atsakyti
denaxa, gerai, kai tau viskas gerai, o man labai gali būti, kad nuostoliai bus tūkstantiniai.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 20, 14:40)
denaxa, gerai, kai tau viskas gerai, o man labai gali būti, kad nuostoliai bus tūkstantiniai.

Oho g.gif ,tai ka čia galma buvo taip pridaryt g.gif ,aš kaip tik norejau jiems skambint, radau užraša Denaxa kažkada rekomendavo unsure.gif ,bet man smulkmenos ten, gal ir neapsiimtu, turiu savo meistriuką, bet labai nepatogu kad palikus mašiną reikia labai toli pedint pestute, ir pasiimti tai pat verysad.gif ,nera kam pavežti darbo metu, o po darbo jis nelabai pasilieka, tai vis viliuosi atrasti "savo" servisa, bet kol kas tik žinau kur negalma vežti g.gif
Atsakyti
ne, tai smulkiems darbams jiems gal ir galima patikėti.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 20, 14:27)
ne, tai smulkiems darbams jiems gal ir galima patikėti.

Galima,tik kazin ar apsiims... g.gif pas juos daugiau varikliai,ruosimas sportui ir pan,jei smulkme-tai tik greit padaroma...
Jei tikrai ju kalte del tavo nuostoliu-manau,sprestu jie sita reikala kazkaip, nuvaziavus pakartotinai su pretenzijom... g.gif sakyciau,nereikia vengti nuvaziuot ir pasitarti del iskilusiu problemu. Man tai tie zmones savi,is sporto pasaulio,daugelis pazistami dar nuo tada kai serviso neturejo ir tik kuresi (pradzia buvo Seskines garaze su remontais tik saviems-vaziavau tada faru tvarkyti,reikejo kazka suchimicinti kad TA praeitu smile.gif ),tai ir ziuriu kaip i savus...berniukai saziningi,tai nemanau kad vengtu savo klaidas taisyti...
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 08 20, 14:01)
Oho  g.gif  ,tai ka čia galma buvo taip pridaryt  g.gif  ,aš kaip tik norejau jiems skambint, radau užraša Denaxa kažkada rekomendavo  unsure.gif  ,bet man smulkmenos ten, gal ir neapsiimtu, turiu savo meistriuką, bet labai nepatogu kad palikus mašiną reikia labai toli pedint pestute, ir pasiimti tai pat  verysad.gif  ,nera kam pavežti darbo metu, o po darbo jis nelabai pasilieka, tai vis viliuosi atrasti "savo" servisa, bet kol kas tik žinau kur negalma vežti  g.gif

Remontuojant variklius uztenka menkiausio netikslumo,kad viskas i nuostolius persiverstu...siaip gali pameginti kreiptis,gal priims,bet pas juos nebus taip,kad sutarei tikslia valanda ir tiksliai tada atsiimsi,darbu planavimai kazkaip sunkiai pas juos-taip,beje,buna visada kai servisas uzverstas sportinem masinom ir visokiais projektais ax.gif man kai reikejo galinius sailenblokus keisti-tai buvo pries varzybu sezona,o kadangi cia darbas ne is lengvuju ir ilgai uztrunkantis-nieks is pazistamu nesprieme manes,vieno serviso savininkas mostelejo i garaza,sako-paziurek kas darosi,koki menesi net nesvajok (o garaze sportiniu prikimsta dviem eilem,darbas verda doh.gif ),tai tuos sailenblokus Autogoj pasikeiciau be problemu,kainavo tik 20 lt daugiau nei pas savus smile.gif
O kurioj vietoj mazdaug gyveni? As tai sakyciau smulkiems darbams Autogai atiduoti,kainos ne garazines,bet ir neapgaudineja.
Atsakyti
Naujamiesti gyvenu, jau žiurejau kur ta Autoga, toloka man, bet netoli mano darbo, bet man svarbiausia kad koks transportas viešasis ten važiuotu, jei mašina palieku, aš vis dar savo ABS negaliu sutvarkyt, bet jau prieš žiema noriu sutaisyt, kad žiema man jis išvis neužsilenktu, savo meistrui tik už savaites galesiu vežti mašina, bet jei sakot garažiuke greičiau nebus, tai nelabai verta man ir skambint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 08 20, 19:18)
Naujamiesti gyvenu, jau žiurejau kur ta Autoga, toloka man, bet netoli mano darbo, bet man svarbiausia kad koks transportas viešasis ten važiuotu, jei mašina palieku, aš vis dar savo ABS negaliu sutvarkyt, bet jau prieš žiema noriu sutaisyt, kad žiema man jis išvis neužsilenktu, savo meistrui tik už savaites galesiu vežti mašina, bet jei sakot garažiuke greičiau nebus, tai nelabai verta man ir skambint  unsure.gif

Susisiekimas tai cia geras (servisas prie pat stoteles),as i centra del to su savo masina nevaziuoju-renkuosi viesaji,bet abs-toks specifinis gedimas,i Autoga galima uzvaziuoti pasiklausti ar galima butu sutvarkyti-jei apsiims,padarys ta pacia diena,jie nelaiko masinu laukianciu/stovinciu,jei bus eile-tai gal tik pora dienu.Bet ar zinai kame gedimas? Nes jei reikia daryti diagnostika-Autogoj bus brangu,100lt. berods (sito pas juos nedarau,nes turiu kur perpus pigiau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 rugpjūčio 2014 - 20:53
mes ir sprendžiam, jau ilgai ir nuobodžiai..
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 20, 21:40)
mes ir sprendžiam, jau ilgai ir nuobodžiai..

Uzuojauta ir stiprybes tau...
kai susitiksim galesi papasakot smulkiau kas ten atsitiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 rugpjūčio 2014 - 20:55
tai žinoma, papasakosiu, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 08 20, 22:33)
Susisiekimas tai cia geras (servisas prie pat stoteles),as i centra del to su savo masina nevaziuoju-renkuosi viesaji,bet abs-toks specifinis gedimas,i Autoga galima uzvaziuoti pasiklausti ar galima butu sutvarkyti-jei apsiims,padarys ta pacia diena,jie nelaiko masinu laukianciu/stovinciu,jei bus eile-tai gal tik pora dienu.Bet ar zinai kame gedimas? Nes jei reikia daryti diagnostika-Autogoj bus brangu,100lt. berods (sito pas juos nedarau,nes turiu kur perpus pigiau).

Žinau kur gedimas, ABS diskai skile, reikia visa granata keisti, žinau net kur ir kiek kainuoja,bet reikia nuimti nuo mašinos ir vežti į parduotuve sena detale kad atitiktu, taiva ar nores užsiimti g.gif , o jei neatitiks tai net nežinau doh.gif ,brangiai gali išeiti tas remontas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 21 rugpjūčio 2014 - 11:05
QUOTE(Vėja2 @ 2014 08 21, 12:04)
Žinau kur gedimas, ABS  diskai skile, reikia visa granata keisti, žinau net kur ir kiek kainuoja,bet reikia nuimti nuo mašinos ir vežti į parduotuve sena detale kad atitiktu, taiva ar nores užsiimti  g.gif , o jei neatitiks tai net nežinau  doh.gif  ,brangiai gali išeiti tas remontas  doh.gif

Ne diskai,ziedai gal...tai cia baikes,pakeis greitai. Bet tai man parduotuvej pagal kataloga atrinko,pati pirkau,tiko,nors irgi sake kad gali dantu skaicius neatitikti.Eolte pirkau. Siaip manau Autoga padarytu sita reikala,ten rimtas servisas,atiduodi masina ir nesuki sau galvos.Ju parduotuveje detale gali kainuoti brangiau-nuvezus masina gali uzeiti pasidometi.As perku dalis kitur,bet kartais ir pas juos,jei reikia cia ir dabar.Jei neturi-atveza is Tanagros ar dar is kur.Jei varysi pas juos-pasakyk,kad tokia moteriskaite su sena juoda astra caravanu parekomendavo,vis gal atidesni bus... smile.gif
Atsakyti