Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(aisvyde @ 2014 04 29, 15:43)
Gal parekomenduosit autoelektrikus Vilniuje? Radau šioje temoje kelis, bet būtų įdomu daugiau nuomonių išgirsti, ačiū 4u.gif


Hmm...autoelektrikai cia toks deficitas,kad net ne visi servisai juos turi... g.gif O dar jei geri...Galiu patart tik jei del signalizacijos ir dar turiu kas diagnostika daro gerai ir nebrangiai,o daugiau tai... g.gif galiu dar patarti NEsikreipti i Autoelektronika-padaryti tai padarys,bet be kelniu paliksi (kaip ir visur,kur jau dideli ir ismandreje ax.gif ) doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 29, 18:03)
Hmm...autoelektrikai cia toks deficitas,kad net ne visi servisai juos turi... g.gif O dar jei geri...Galiu patart tik jei del signalizacijos ir dar turiu kas diagnostika daro gerai ir nebrangiai,o daugiau tai... g.gif  galiu dar patarti NEsikreipti i Autoelektronika-padaryti tai padarys,bet be kelniu paliksi (kaip ir visur,kur jau dideli ir ismandreje  ax.gif ) doh.gif  biggrin.gif
Supratau, ačiū, Denaxa.

Tada dar paklausiu, gal kokių atsiliepimų apie elektrikus servisuose Rolinda arba Autogrizliai?
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 05 07, 21:17)
[size=1][/size]Supratau, ačiū, Denaxa.

Tada dar paklausiu, gal kokių atsiliepimų apie elektrikus servisuose Rolinda arba Autogrizliai?


O ka reikia daryti? Kokia problema?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 29, 18:03)
Hmm...autoelektrikai cia toks deficitas,kad net ne visi servisai juos turi... g.gif O dar jei geri...Galiu patart tik jei del signalizacijos ir dar turiu kas diagnostika daro gerai ir nebrangiai,o daugiau tai... g.gif  galiu dar patarti NEsikreipti i Autoelektronika-padaryti tai padarys,bet be kelniu paliksi (kaip ir visur,kur jau dideli ir ismandreje  ax.gif ) doh.gif  biggrin.gif

ir dar ne tik, kad nuplėš didžiulę kainą, bet ne viską ir padarys.
Atsakyti
Praeita savaite sie nustebino geraja prasme - Kondicionieriu pildymas bigsmile.gif

Visada is beta.lt pirkdavau. Tai ir pildytojai nelaimingi, ir kaina su papildomu freonu ne 49 litai, o 70-80 litu finale gaudavos. O sitie uz 60 ne tik uzpilde, bet dar ir nuplove biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 29, 17:03)
Hmm...autoelektrikai cia toks deficitas,kad net ne visi servisai juos turi... g.gif O dar jei geri...Galiu patart tik jei del signalizacijos ir dar turiu kas diagnostika daro gerai ir nebrangiai,o daugiau tai... g.gif  galiu dar patarti NEsikreipti i Autoelektronika-padaryti tai padarys,bet be kelniu paliksi (kaip ir visur,kur jau dideli ir ismandreje  ax.gif ) doh.gif  biggrin.gif

parekomenduokit g.gif man kazkur reikia isideti signalizacija Vilniuje ir butu gerai kad padarytu diagnostika nes dega pora lepmyciu biggrin.gif (oro pagalviu ir tas kraniukas g.gif ). Vazinet vazineju bet reiketu kad kas paziuretu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 06 14, 14:54)
parekomenduokit g.gif man kazkur reikia isideti signalizacija Vilniuje ir butu gerai kad padarytu diagnostika nes dega pora lepmyciu  biggrin.gif (oro pagalviu ir tas kraniukas  g.gif ). Vazinet vazineju bet reiketu kad kas paziuretu  biggrin.gif


Kur yra tas servisu pastatas geltonas Ozo gatvej prie Akropolio sankryzos-tai tam pristatytam tolimesniam pastate yra raktu dirbtuve+ avarinis spynu atidarymas,kitoje puseje pastato yra ju garazas-reikia apvaziuoti is kitos puses (virs vartu parasyta avarinis spynu atidarymas,signalizacija,diagnostika ar kazkas panasaus,ten labiau pradzioj kiemo tas garazas).Signalizacijom toks Aleksandras uzsiima,tel.nr.-8 699 15928. Geriau jam butu skambinti,nes surasti darbo vietoj nesusitarus mazai sansu...smile.gif
Atsakyti
Laba diena,mergaites.
Gal galite pasakyti arba patarti ,kur rasti servisa ,kad pataisyti sedynes varykliuka arba visa mechanizma.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diari @ 2014 06 16, 11:09)
Laba diena,mergaites.
Gal galite pasakyti arba patarti ,kur rasti servisa ,kad pataisyti sedynes varykliuka arba visa mechanizma.
doh.gif




Gal kas zino gera ,zmoniska meistra Kaune ,reikia pagalbos Wolsvagen Golf 3-cias.
Atsakyti
sugedo masiniuko uzraktas (taip jau 'pasiseke' isokt saugos drizo segikliui i durelliu uzrakto nisa, kai bandziau uztrenkt duris)

Zodziu, nuolat displejus rodo, kad vairuotojo durys neuzdarytos(net kai uzdarytos ir isjungta masina).
Centrinis uzrakinimas veikia tik mechaniskai paspaudus vairuotojo durelese esanti rakto mygtuka. Is uzvedimo rakto pulto mygtuku uzrakint masinos nesigauna-nereaguoja, o atrakint su to pulto mygtuku gaunasi (net ir kai mechaniskai uzrakini visas dureles), ir bagazine per pulteli atsidaro.

Bandau suprast kad beda su centriniu uzraktu/signalizacija, a ne ???

Idomu kiek tokio remonto paslauga kainuotu ?
.. koks konkretus techninis darbas (pvz. komp.diagnostika, elektros instaliacijos taisymas ir pan.) tame butu reikalingas ir ivertinamas (noretusi zinot kad nepasirodyt visai apmulkinamai prie meistrus)?

Ar "Automintis" butu patikimas punktas gauti kokybe atitinkancios kainos aptarnavima?

dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Paskaitinejau tema ir pasigedau patirciu. o tai kaip jus aptarnauja? ar paaiskina, parodo?
Kazkaip visi tik klausia kur kas kie, o Denaxa viska aiskina.

Tad papasakosiu trumpa patirti:

As asmeniskai esu labai nudegusi, kai nuvaziauvau i viena servisa (Renault Minute, tuo metu turejau dyzelini clio) ir tvarke man viska is eiles, o as durnele, tikejau. Tuomet buvau neseniai issilaikiusi teises, nezinojau, nei kur sarnyras yra, nei kas tos 'forsunkes'.
Taip isejo, kad veliau keiciau darbo pobudi, ir su masinytem teko vis artimiau susipazinti. Automatiskai keitesi servisai,atsirado servise dirbantys draugai pazistami. Mano asmeninis pastebejimas, Lietuvoje yra siaubinga servisiuku kultura, kur aptarnauja zmones normaliai nekalbantys lietuviskai. Ir jei neturi kokio pazistamo, vynioja aplink pirsta, o jei dar esi moteris, nu tai isvis dar ir nusisaipo. Tad i servisa reikia vaziuoti tik su vyru. Tiesa, jei vyras koks aityshnikas tai geriau nereikia - tada automatiskai primeta, kad ir sumoket gales. Siaubas!!!

Gal as kiek jaunikle cia, man 25 metai, tai gal ir mano aplankyti servisiukai tokie..kitokie, nei Denaxa siulo. Mano trys favoritai:

Taigi:
Garaziukashttp://www.garaziukas.com/ - buvo labia gerai, bet paskutiniu metu suprastejo. Nezinau, ar del to, kad nespeja, ar del to, kad tvarkos nera. Siaip sumanus, saunus vaikinukai, bet va drauges auto daugiau kaip menesi prastovejo, nes kazkas pora kartu (!) pamirso uzsakyt dalis. Tada draugo masina stovejo pusantros savaites, nes apie ja tiesiog pamirso (!). Po situ nutiku neberezikuoju, gal dar jauni, reik, kad susitupetu smile.gif

ANV Auto - Smagus, nuolat pokstaujantys, kokia nuolaida padaro, turi daug irangos, realiai kone visus darbus atlieka patys. Mano asmeninis pastebejimas - marozeliai. Na tokie truputi atlepausiai, bet tikrai saziningi.

Paulius is Autodominus - ji uzrode kolege, kazkaip itariai atrode, nes tik FB puslapis ir versliukai. Ir jis tokioj vietoj, Karoliniskese prie aplinkelio visai salia, nuo gatves nesimato. Bet uztat aptarnavimas - 10 balu! Reikejo mano masiniukui tvarkyt vaziuokle, nepatingejo prie manes ant keltuvo pakelt, paziuret, parodyt, kas negerai, kas dar gerai ir t.t. O kai pakeite ir atvaziavau pasiimt, vel ant keltuvo - rodo, kur naujos dalys sudetos, kad pakeista. Aisku, neaisku kaip cia butu jei sunkaii prieinama vieta ar neaisku kokia beda. BEt zodziu sitas gestas mane suzavejo. Artimiausias tvakrymasis vel bus pas ji, tikiuosi pirmas ispudis liks nesugadintas.

Gal kas esate siuose servisuose buve? kaip jums? Gal tam Autodominus esate kazka tvarke rimciau?




Atsakyti
garažiukui patikėjau dvi mašinas ir nemažai darbų pusės metų laikotarpyje, bet atsiliepimas būtų labai dviprasmiškas, dabar turiu labai didelių nuostolių, tik dar neaišku, ar per juos, ar per kitus, bet neužilgo paaiškės.
Atsakyti