Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai, kurie yra TIKRAI reikalingi - 3 tema

na ka laimejimas pries vakcinu kurejus...

http://www.dailymail...ial-debate.html
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2012 06 15, 18:31)
Manau, jei toks atvejis nutiktų kokiai aukštos valdžios galvai ar jo vaikui ir pan., tai tikrai labai greitai atsirastų visi reikalingi vaistai. Nemanau, kad tų vaistų nėra. Tik kad jie ne kiekvienam mirtingajam prieinami.
Taip is tikruju,tai karti tiesa unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2012 06 16, 13:36)
na ka laimejimas pries vakcinu kurejus...

http://www.dailymail...ial-debate.html
man atrodo ta tiesa taip jau arti musu,bet kokia kaina?Kiek suzalotu vaiku??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 06 16, 13:36)
na ka laimejimas pries vakcinu kurejus...

http://www.dailymail...ial-debate.html

Jūs anksčiau rašėte, kad 6 m. vaiką skiepysite.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 06 18, 09:40)
Jūs anksčiau rašėte, kad 6 m. vaiką skiepysite.

ir ka?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 06 18, 10:35)

Ir koks tikslas 6 metų skiepyti, jei yra įsitikinimas, kad tie skiepai kenkia? Jei gali pakenkti 15 mėn., tai tas pats gali atsitikti ir 6 metų.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 06 18, 10:48)
Ir koks tikslas 6 metų skiepyti, jei yra įsitikinimas, kad tie skiepai kenkia? Jei gali pakenkti 15 mėn., tai tas pats gali atsitikti  ir 6 metų.

o is kur jus traukiate kad pas mane yra istikinimas ir butent toks?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 06 18, 11:12)
o is kur jus traukiate kad pas mane yra istikinimas ir butent toks?

Sprendžiu pagal įdėtą straipsnį. smile.gif Ir pagal save sprendžiu. Todėl suprantu, kokiais straipsniais žmonės dalinasi, vadinasi, tokie ir įsitikinimai.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 06 18, 11:25)
Sprendžiu pagal įdėtą straipsnį.  smile.gif Ir pagal save sprendžiu. Todėl  suprantu, kokiais straipsniais žmonės dalinasi, vadinasi, tokie ir įsitikinimai.

na nespreskite pagal save smile.gif As domiuosi ir skiepu nauda ir zala, tai straipsnis kuriuo norejau pasidalinti su kitomis mamomis. Kiekvienai reikia nuspresti uz savo vaika.
Atsakyti
Tai manyčiau, čia visos esančios įvairiapusiškai domisi skiepais. Tik vienos linkusios apie juos galvoti į blogesnę pusę, kitos-geresnę.
Atsakyti
Laba diena, as taip pat pasimetusi del tu skiepu - ligos pakankamai piktos, bet ir skiepai ne gelytės. Norisi geriausiai apsaugoti savo mazyli su maziausia gresme.
Kaip suprantu didžiausias pavojus susirgti autizmu kyla nuo MMR skiepo. Gal tada geriau jo tikrai atsisakyti arba gal imanoma kazkuo pakeisti. Nemanau, kad skiepas nuo raudoniukes butinas.
O girdejau dar toki ganda, kad nuo Hepatito skepyja pacia pirma diena, nes didziausias pavojus naujagimiui uzsikresti per viksrele, o dauguma med. personalo turi Hepatita, nezinau kiek cia tiesos - bet man keista, kad vietoj to kad patikrinti ir paskiepyti personala - geriau skiepyja ka tik gimusius mazylius blink.gif
Taip pat greiciausiai imsiu kur imanoma skiepus kokybiskesnius, nei tuos kuriuos apmoka valstybe, kad ir teks primoketi - jau geriau nenusipirksiu sau ko nors.
Drauge sake, kad skiepys vaikeli tik po to kai gaus genetinius tyrimus, kad butu tikra, kad jis neturi kokiu alergiju ar pan. Mano nuomone butu nesamone skiepyti vaika per pirma para, kai net nezinai - gal jam su sveikatele kas nors negerai, turi buti idealios sveikatos bukles, kad galima butu visokiu ligu prileisti jam.
Tai va cia mano pamastymai po kol kas - tikiuosi, kad koki sprendima priimsiu - ir bus geriausias mano angeliukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maziuke88 @ 2012 06 21, 10:49)
Laba diena, as taip pat pasimetusi del tu skiepu - ligos pakankamai piktos, bet ir skiepai ne gelytės. Norisi geriausiai apsaugoti savo mazyli su maziausia gresme.
Kaip suprantu didžiausias pavojus susirgti autizmu kyla nuo MMR skiepo. Gal tada geriau jo tikrai atsisakyti arba gal imanoma kazkuo pakeisti. Nemanau, kad skiepas nuo raudoniukes butinas.
O girdejau dar toki ganda, kad nuo Hepatito skepyja pacia pirma diena, nes didziausias pavojus naujagimiui uzsikresti per viksrele, o dauguma med. personalo turi Hepatita, nezinau kiek cia tiesos - bet man keista, kad vietoj to kad patikrinti ir paskiepyti personala - geriau skiepyja ka tik gimusius mazylius blink.gif 
Taip pat greiciausiai imsiu kur imanoma skiepus kokybiskesnius, nei tuos kuriuos apmoka valstybe, kad ir teks primoketi - jau geriau nenusipirksiu sau ko nors.
Drauge sake, kad skiepys vaikeli tik po to kai gaus genetinius tyrimus, kad butu tikra, kad jis neturi kokiu alergiju ar pan. Mano nuomone butu nesamone skiepyti vaika per pirma para, kai net nezinai - gal jam su sveikatele kas nors negerai, turi buti idealios sveikatos bukles, kad galima butu visokiu ligu prileisti jam.
Tai va cia mano pamastymai po kol kas - tikiuosi, kad koki sprendima priimsiu - ir bus geriausias mano angeliukui smile.gif

Jei dauguma med. personalo turi hepatito B virusą, tai prasmės juos skiepyti kaip ir nėra, tiesa? bigsmile.gif
Įdomu, kokius gi genetinius tyrimus dėl alergijų rizikos ketina atlikti draugė g.gif
Atsakyti
Aš skaičiau, kad ateityje galima bus sudarinėti žmogaus genomo žemėlapius. Tiksliau, jie dabar daromi, tik, atrodo, JAV ir už laaaaabai didelę kainą.Bet prognozuoja, kad ateityje jie bus daromi masiškai ir už prieinamą kainą. Na, ten jie dar kol kas bandomi yra, kaip sakant. Gal kada ir LT galima bus...
Atsakyti